Milosevic ubijen?

Vangelis

Zainteresovan član
Poruka
337
Upravo sam cuo izjavu Zdenka Tomanovica, coveka koji ga je poslednji put video zivog, da mu se ovaj pozalio da mu daju pogresnu terapiju, i da ga namerno truju. Sta vi mislite o tome? Da li je ubijen na direktan nacin i zasto?
 
Daj da vam bude bolje.. Pa dobro, eto nema vise Milosevica, a vraco moja draga, da vas vidim za nekoliko mjeseci na koga cete da kukate onda...

Ko ce sledeci da bude na listi za umiranje da bi VAMA bilo bolje..

E... nikad srbi pameti doci nece...
Nazalost.
 
jomini:
Sumnjam... Više bi oni voleli da je ostao živ i da mu sude...
Da sude kome :roll:
Mozda zbog nato bombardovanja :roll:
Mozda zbog oruzja koje su prodavali radi profita.
Mozda zbog para koje su nasi kriminalci iznosili :evil:
Ma plasili su se oni sta bi moglo da ispliva.
Kako bre da samo srbi umiru :?:
 
Vangelis:
Upravo sam cuo izjavu Zdenka Tomanovica, coveka koji ga je poslednji put video zivog, da mu se ovaj pozalio da mu daju pogresnu terapiju, i da ga namerno truju. Sta vi mislite o tome? Da li je ubijen na direktan nacin i zasto?
Ma jok bre,evo malo pre na cnn objasnjavaju zasto je hteo da izvrsi samoubistvo.Po njima da bi ih zajebo i da ne bude osudjen.
 
moj post je bio ironičan...u smislu biće nam bolje....
mada to neki ne mogu da provale očigledno jer radi višak strasti u datom trenutku
žao mi je što se delimo na neke naše i neke druge naše...valjda smo jedno, *******...
 
zlajka:
Da sude kome :roll:
Mozda zbog nato bombardovanja :roll:
Mozda zbog oruzja koje su prodavali radi profita.
Mozda zbog para koje su nasi kriminalci iznosili :evil:
Ma plasili su se oni sta bi moglo da ispliva.
Kako bre da samo srbi umiru :?:
Ma ne zbog frke sa NATO-m ili šiptarima- Ja sam protiv njega zbog unutrašnjeg zla, prema svom narodu. Šiptare i ovu ostalu gamad bih ja i jače od Slobe....
 
@ for all, koji su iskazali veliku nekulturu, veliku lavu (za one koji su i za i protiv Milosevica) bili i ostali..

Razocaran sasm i to mnogo na stvari koje sam ovde vidio za veoma kratko vrijeme...


Totalno sam razocaran... Mnogo bi da piju i da se vesele, niste se veselili kada su bombe padale, znate kako je, ja se nisam veselio kada sam bio u ratu, ali mora nama srbima biti kriv samo nas covjek..

Neka, neka bude kriv i jeste kriv sto nas odmah nije poslao u PM pa sad "da nam bude bolje"

Pored velikog razocarenja, ja nemam ni snage a ni volje da pisem na teme Milosevica, jer sam prije svega covjek, zatim hriscanin, i odacu mu pocast kao sto dolikuje covjeku, a koliko ga cijenim to cu zadrzati za sebe, a vi (na zalost ogromna vecina) nastavite slaviti za bolje sutra koje od kako ste skinuli Milosevica cekate vec evo 6-tu godinu..

Dakle, problem je i bio i jeste u vama a ne u njemu...

Zelim vam svima mnogo srece...
 
GZ:
@ for all, koji su iskazali veliku nekulturu, veliku lavu (za one koji su i za i protiv Milosevica) bili i ostali..

Razocaran sasm i to mnogo na stvari koje sam ovde vidio za veoma kratko vrijeme...


Totalno sam razocaran... Mnogo bi da piju i da se vesele, niste se veselili kada su bombe padale, znate kako je, ja se nisam veselio kada sam bio u ratu, ali mora nama srbima biti kriv samo nas covjek..

Neka, neka bude kriv i jeste kriv sto nas odmah nije poslao u PM pa sad "da nam bude bolje"

Pored velikog razocarenja, ja nemam ni snage a ni volje da pisem na teme Milosevica, jer sam prije svega covjek, zatim hriscanin, i odacu mu pocast kao sto dolikuje covjeku, a koliko ga cijenim to cu zadrzati za sebe, a vi (na zalost ogromna vecina) nastavite slaviti za bolje sutra koje od kako ste skinuli Milosevica cekate vec evo 6-tu godinu..

Dakle, problem je i bio i jeste u vama a ne u njemu...

Zelim vam svima mnogo srece...
GZ opusti se malo,pa ovde su sve omladinci koji su zajedno samo ako dodje neki balija ili ujka.Nemoj to da primas k srcu,svako radi za svoje dobro. ;)
 

Back
Top