Sta sad?

elenabg

Zainteresovan član
Poruka
389
Da se nadovezem na vec postojecu temu na forumu, sta radite kad se nadjete u kriticnoj situaciji otkrica da kod njega nema sta da se vidi ili da su njene grudi grozne ili nesto drugo sto vas zaista odbija. A kasno je da vas zaboli glava ili da morate tetki da nosite lek?
( A bas vam se svidela osoba i eto oboje ste zeljno iscekivali taj seks)
 
Sta je tu je!Pokusas da se foliras kako je sve super,mislim glupo je tresnuti u lice tako nesto a onda ili naviknes/mislim na to bljakavo/ili mu/joj kazes,nismo mi jedno za drugo,pamticu te dok sam ziv/ziva....ha,ha,ha!
 
joooj to je bas nezgodna situacija...nije mi se to desilo, ali kad bi...pokusala bih to da eskiviram nekoliko dana a onda cekala prvu gresku, da ne bi provalio da je zbog toga...to bi bilo neprijatno...
a ako vec ne uspe, pa rekla bih mu u lice u izlivu nekog besa ili neceg
15.gif
 
Joj majku mu jeste gadno,mada ja licno sve to ispipam tj. ispitam pre nego sto dodje do toga,tako da eto uglavnom ne bude problema,mozda neke sitnice koje i nisu toliko bitne,al sto rece mala iz nish,ako je bas zagustilo,stisnem zube jednom dvaput i onda lagano zavrsim sa tim.
 
E pa jbg,nisam ni ja mislio u fazonu lezem samo sa extra lepim curama,mora da bude fantasticna,sise,guza sve,ne sme da ima dlacicu nigde an telu,daleko bilo da ima celulit ili sl. ali necu ni da legnem sa nekom lopatom.
 
minon:
...vid' ga sad i ovay...

...znaci oplili bi ste karlu d.p. ili onu kamilu princa charlsa...
...zato sto su pametne...kikiki...
Niko ovde nije govorio o babama...ili je meni nesto promaklo.....
Ako nesto mogu sa sigurnoscu da kazem,to je da zena moze da bude ne znam kolko lepa al ako joj je karakter los,meni je odvratna...i fizicki.
 
cvele_kv:
E pa jbg,nisam ni ja mislio u fazonu lezem samo sa extra lepim curama,mora da bude fantasticna,sise,guza sve,ne sme da ima dlacicu nigde an telu,daleko bilo da ima celulit ili sl. ali necu ni da legnem sa nekom lopatom.

...naravno...uvek postoyi kao faktor, minimum fizicke privlacnosti...

...mada oce, neki ovde, da potencirayu onu drugu...

...yoy necu fise da kakam...svasta ce da mi izleti...
 
Kad_LupimLupim:
Ja se ne sexam zbog dobrih sisa, dupeta, nogu i sl... tako da me ne pogadja kad nije sve kao na filmu.

Pa dobro imas li ti neke kriterijume koje bi osoba trebala da ispuni u pogledu fizickog izgleda? A da se ticu skrivenih delova tela, znaci ne mozes da znas dok se ne skine.
Ne mora da bude kao na filmu ali mora tebi da se svidi.
 
frozen1982.:
Niko ovde nije govorio o babama...ili je meni nesto promaklo.....
Ako nesto mogu sa sigurnoscu da kazem,to je da zena moze da bude ne znam kolko lepa al ako joj je karakter los,meni je odvratna...i fizicki.

Znaci mogu Karla i Kamila (samo da su malo mladje) pod uslovom da imaju dobar karakter?
 
elenabg:
Znaci mogu Karla i Kamila (samo da su malo mladje) pod uslovom da imaju dobar karakter?
Bolje i mlada Karla i Kamila ako su OK,zabavne,duhovite,inteligentne....nego neka sponzorusa koja misli da je riba bez grama mozga,ako stvari vec postavimo tako rigidno.....samo sam to hteo da kazem.Kriterijume ima svako al oni nisu SAMO fizicki...ako jesu,slaba vajda od svega toga.
 

Back
Top