Gutanje sperme?

  • Začetnik teme NoNameGirl
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

NoNameGirl

Gost
Imam skoro 19 godina i letos sam to prvi put uradila svom decku i zakljucila da volim. Medjutim neke drugarice mi kazu da je to stetno, a neke da im se gadi.
Kakvo je vase iskustvo i koga uopste o tome da pitam?
 
Pa ne znam sta da ti kazem ja to nisam probao.

Samo ti sestro i da dalje lapaj ako ti je to OK.

Ako zelis da utvrdis da li je i kod drugih muskaraca ukusno ja ti stojim na raspolaganju.
 
Ja se vise u opste ne usudjujem odgovarati na ovakve teme :)
Recimo, nemogu ti reci da nemozes zatrudniti, kao ni da sperma (iskljucujuci sve moguce i nemoguce bolesti koje ti moze prenijeti) sama po sebi nije stetna po organizam.

Ali kao sto rekoh, nemam pojma.
 
NoNameGirl:
Hm ne verujem da ce od toga da porastu, ali dovoljne su i ovakve. U svakom slucaju niko me nije ubedio da to ne radim
a ti si znaci dosla ovde da te neko ubedi sta da radis, a sta ne.... (mojne to da radis, ti treba da zivis sa sobom, a ne ja niti bilo ko odavde)

tesko da ce se neki muskarac buniti jer osecaj pri tome je neverovatan, narocito ako isisas sve sto se moze isisati pa jos malo... a ako posle toga nece da te poljubi, ebi ga.... sta da ti kazem....(kreten?)
 
hahaha, hvala d1.
inace, samo sam zelela da cujem jos neko misljenje a naravno da cu ja uraditi ono sto hocu i sto zelim, a ako te bas zanima, hoce i da me pojubi jer ja sve progutam i polizem tako da...ne ostane bas nesto puno a i sto bi se on gadio neceg svojeg
 
SweetGirl:
hahaha, hvala d1.
inace, samo sam zelela da cujem jos neko misljenje a naravno da cu ja uraditi ono sto hocu i sto zelim, a ako te bas zanima, hoce i da me pojubi jer ja sve progutam i polizem tako da...ne ostane bas nesto puno a i sto bi se on gadio neceg svojeg
no problem
 
Slobodno, naravno ne dok ne upoznas partnera bolje i ne uveris se da je cist i zdrav. Volim da osetim puna usta, a nekada i progutam. Nista strasno se nece destiti. I jedan savet za muskarce: sok od ananasa je dobar da pijete, ukusnija je sperma :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top