Gutanje sperme?

  • Začetnik teme NoNameGirl
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Anonymous:
DellBoy-011:
JOVANA77:
DellBoy-011:
Leticija:
KAKAV IMA UKUS?NA STA LICI NAJVISE? :?: :?

najbolje da postavis takvu temu


hahahaha.............ne verujem da ne postoji vec takva tema........

hahahahha, ma ko to sad da trazi, a mozda su se pojavili i novi ukusi, nesto sto do sada nije napisano :wink:

ja znam tri ukusa, uglavnom su slicni :wink:

A jel si sve tri arome dobila od istog kuvara, ili su kuvari bili razliciti? :D
 
I kod mene ista situacija, nece da ga stavi usta, a i kad to ucini, jedva ceka da ga vadi napolje. Jednom je samo pristala da joj svrsim u usta, ali je odmah pljunula napolje :cry:
 
Devojke, ako se folirate svaka vam cast. To je jedino sto znate stvarno dobro da radite. A ove druge, svaka cast ako uzivate u tome sto radite. Ja licno ne znam kako to izgleda na filmu, ali u stvarnosti je stvarno dobro!! :lol:
 
E vala ovde se siti nagutase.
biggrinsanta.gif
 
NoNameGirl:
Imam skoro 19 godina i letos sam to prvi put uradila svom decku i zakljucila da volim. Medjutim neke drugarice mi kazu da je to stetno, a neke da im se gadi.
Kakvo je vase iskustvo i koga uopste o tome da pitam?
To je stvar licnog ukusa!
Iskreno i meni to ne zvuci bas simpaticno, ali ako se to tebi svidja, onda je OK!
 
Ne razumem ovoliko ironije u vezi sperme od strane muskaraca a svaki od vas jedva ceka i moli zensku da mu to uradi....pa cak i ne pitaju za cenu ako placaju.... zasto se kurvate? Ja to radim i lepo mi je i imam nekoga pored sebe koji to razume i njemu je lepo...
 
:idea: Ja mislim da je gutanje sperme jedan veliki izraz ljubavi koja zena moze iskazati muskarcu.Gutanje sperme povezujem takodje i sa erotskim dojenjem (sisa).Pa prema tamo zasto je tema o erotskom dojenju (sisa) naisla na takav otpor kod zenske populacije?Svaki muskarac voli da glodje i da se igra sa zeninim sisama. :idea:
 
atrijum:
Ne razumem ovoliko ironije u vezi sperme od strane muskaraca a svaki od vas jedva ceka i moli zensku da mu to uradi....pa cak i ne pitaju za cenu ako placaju.... zasto se kurvate? Ja to radim i lepo mi je i imam nekoga pored sebe koji to razume i njemu je lepo...
Pa zbog takvih koji prosipaju moral(verovatno lece komplekse)drugi posle moraju da mole za pusenje.Mada ne vredi biti sa devojkom koja radi protiv sebe zbog izjave nekog pacenika.
 
Ma bez brige nije stetno uopste, mozda je bljutavo i malo gadno gadno ali da zatrudnis ne mozes sigurno.Ako ti ne smeta ti samo napred i ne obaziri se na svoje drugarice. Ne mora tebi da bude gadno sve sto je i njima.
 
VictorySun:
Kazu da je sperma hranljiva, i ukusna ako on pre sexa jede voce i ne pusi.
Sve je stvar ukusa, nije stetno, cak pomaze kozi tvog tela.
Vecini se gadi, ako se tebi ne gadi slobodno je gutaj.
shta vishe smanjuje procenat raka dojke za 40% (znash ono; utvrdila grupa amer. nauchnika na osnovu ...)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top