F1 kladionica

intra, dokle ces da bacas pare na debeljka? :D
Sumi je u pobednickoj seriji, zvalonso ce imati tremu na domacem terenu pogotovo jer ga se plasi, pa ce napraviti neku glupost. A Rozberg mora jednom proraditi.

1.Sumi
2.Kimi
3.Massa
4.Rozberg
 
Posto se ne igra u pare necu staviti Sumi,Alonso,Kimi,xxxx vec navijacki

1.Kimi
2.Alonso(jer ce da bude drugi :lol: )
3.Sumi
4.Baton
Jer Masa je gori od Satoa ove sezone-u proseku unistenih auta,guma,konkurenata.
 
1. Alonzo-vozi kod kuce, ima super auto, genijalno vozi, pa je pobjeda ocekivana.
2.Schumacher-Ferrari je u naponu, kao i njihov prvi vozac, imaju solidnog drugog vozaca, za cuvanja ledja. Razlog zasto sam ga stavio na srugo mjesto je nedostatk domace publike. U Njemackoj i San Marinu sve je bilo puno njegovih fanova. Ali sada se vozi u Spaniji.
3.Kimi-mclaren je sve bolji i bolji. Kimi je i prosle godine pobijedio u Spaniji, pa ima velike sanse za dobar rezultat.
4.Massa-
 
UltraZvuk:
Navijacki se kladis... to je lose.

1. Sumi
2. Alonso
3. Fisico
4. Masa
Eto... Da nisi navijački tipovao, ušao bi u legendu kladionice. A meni kažeš nešto... Izgleda da ćemo obojica od sada prestati sa navijačkim klađenjem, a?
U svakom slučaju, čestitke i tebi i xpfsvdgt.. šta već dalje... :roll:
 
Iskreno, na osnovu slobodnog treninga i vrlo uzdrzanih komentara Pat Symondsa u petak sam odlucio da se tako kladim. Sa druge strane sam imao realnost da po temperaturama preko 22-23C Michelin pobedjuje u 99% slucajeva, sto je i ovde bio slucaj... ali eto. :)
Kazu treca sreca... idemo dalje.
 
Nema šta xpovswodniw (zgodnog li nika odmah sam ga zapamtio) ovaj put neprikosnoven na prvoj poziciji. Još da se Fizi skrljao onda "kad mu nije bio dobar balans" možda je mogao biti i bull´s eye (dobro trebalo bi i da masa malo prizaspe), sve u svemu virtuelna karta za Monako putuje za xp........
Ultrazvuk je bio jako blizu (i ja bi volio da je pogodio) i na drugoj je poziciji.
Od ostale buranije brera je nešto bolji, a ja sam najcrnji od sve djece (odsada ko stavi debelog na listić neće se uzimati za ozbiljno :lol: )
 
uh, ponedeljak ubija, kad ce vec jednom da se uvede radno vreme od 10 ponedeljkom a do 14 petkom... :D

pa pricam ja odavno za debelog, sad mi se cini da ga ni red bull nece uzeti, mogli bi on, truli i button da oforme svoj tim luzera, recimo TruButtOya. Samo bi se pomucili za sponzora :D
 
Da,da. E da vidis ovo;jedan cica ovde kod mene sto prati formulu,rece (citiram): "Bolje bi bilo za Mclaren da u proslogodisnji auto ubaci ovogodisnji motor!" ******,ne znam da li da se smejem ili da placem posle te provale.
 
Ćuti, opet će nas da prozivaju za rogove (iako nam trenutno dobro stoje) :lol: A JPM bi dao da se provoza malo na motoru ili neka malo pimpla tenisa - bilo šta samo da se povrijedi, pa da rezervni vozači počnu sakupljati bodove...
 
E ***** mi sve ako onaj chicha nije u pravi :roll: :roll: :roll: Nema moj covek auto da ide sa drugom decom da se igra nego peti ide zadnji iza sve dece. :lol: Spori smo ko sporeti.Montoja jedanaesti pre onog briljantnog poteza.Ali vidis ti to, prosle godine i tim i Kimi su bili u plasmanu losiji a ubedljivo najbrzi.Sad samo kad ovaj zavrsi, tu i tamo koji bod, cuva sebi sanse u slucaju da se poboljsa bolid(kao npr. 2004. sa mp4/19b ili prosle godine iz trke u trku McLaren brzi i brzi od ostalih).
 

Back
Top