F1 kladionica

intra:
Pa, šta da se kaže - manje više svi smo proplivali. U tome svemu opet mi što sanjasmo da će Kimi da pobjedi smo još i dobro tipovali te jomini, 911 ,mali x & ja smo imali dva među prva 4, za razliku od nekih što kažu da smo bacili pare, a imaju isto toliko :D
Najgrđi je drug brera, jel´ te, on znate ima samo jednog od 1-4. Sve u svemu mršavo - nagrada, a ni piva nema.


igram navijacki ;)
druga prica je na tiketu :)
 
Konacno smo docekali i Imolu!
Domaci teren Ferrarija, stvar je jasna, nemojte bacati pare na razne debele kolumbijce i slicne luzere.
Nadam se da je intra spremio bolje nagrade nego prosli put ( sta ono bese, pivo? pih!) ;)
Uplate primamo do sutra pre pocetka kvalifikacija.
 
...
a049.gif
...
 
Garwor:
Konacno smo docekali i Imolu!
Domaci teren Ferrarija, stvar je jasna, nemojte bacati pare na razne debele kolumbijce i slicne luzere.
Nadam se da je intra spremio bolje nagrade nego prosli put ( sta ono bese, pivo? pih!) ;)
Uplate primamo do sutra pre pocetka kvalifikacija.
E vidiš da si ubacio Kolumbijanu na treće mjesto i pomjerio Masu za jedno dole ostvario bi četverostruki tripl dabl i postao nekrunisani kralj kladionice :D ovako sa dva čepa u sridu i jednim među prva četiri ubjedljivo prvo mjesto i prva nagrada zasluženo ide Garworu - pošto pivo nije zadovoljavajuća nagrada, ovaj put Garworu šaljem decilitar novog Shell-ovog goriva kojim je Šumi oduševljen (za onu zahvalu je kanulo bar 3-4 miliona, klepa Šumi gdje stigne :D ) vrlo pogodno za večernje izlaske.
Brera i UltraZvuk respektivno dijele drugo i treće mjesto (što i nije tako loše od tri kandidata :lol: ) breri ide imbus ključ i to onaj sa kojim je Šumi dotezao lijevu stranu bolida (na kvalifikacijama ono što je klimao rukom), a trećeplasiranom kladioničaru jedna slika.
 
Dobrog benzina nikad dosta! To cu cuvati za specijalne prilike.

Ne igram na debeljka nikad, hvala, primetio sam da su raikonenovci i montojisti bojkotovali ovo kolo, znali su da nemaju sanse, haha :)
 

Back
Top