Slobodan Milosevic SVETIONIK SLOBODE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dixon

Početnik
Poruka
11
Slobodan Milosevic je bio u vreme pomracine jedini SVETIONIK SLOBODE u Srbiji.
Njegovom smrcu ugasen je bar fizicki jedan prkos koji je u hagu on ispoljavao.
SLOBA ce biti upamcen po hrabrom i pametnom drzanju pred smrdljivim i trulim zapadom.
Predsednice HVALA za sve.
 
Zamrznuti dan kada se budem veselio nečijoj smrti je dan kada ću poželeti da nestanem,jer postoji nešto što nas razlikuje od životinja,možda ti i tebi slični jednog dana to ukapirate ...:roll:
Možete da se prepustite tim primitivnim nagonima,pošto mi iskreno puca Živan ..
Ovo me podseća na onomad kada su se idioti veselili Đinđićevoj smrti,u svakom slučaju slična bagra....
i pre nego što neki bolid skoči ne pravim paralelu između Đinđića i Miloševića...
 
Pa da Elvine.....mnogo je lepo biti"uzvisen" kad te bole tuki jer ti nista ne zavisi od smrti doticnog.....yebiga meni je drago.....tebi moze da bude sve jedno-tvoja stvar al da se proseravas kako si ti kao "iznad" intelektualno,i prosipas mi te fraze hriscanskog milosrdja kao ti si pametniji pa ces da nam spustis-ZAYEBI TO!!Da je svima bilo sve jedno Sloba bi jos uvek bio gosn dozivotni pa ne bi ni bilo ove teme,al ko sto rekoh tvoje pravo,samo NEMOJ da se prosravas da si ti nesto bolje jer te boli patka za smrt gosn ex precednika i mi smo kao zaostali jer nam drago-to pricaj pajtosima iz kavanceta,mene zayebi s tim"spustanjem".
 
Ja jesam iznad toga i moje je pravo da ostavim komentar i ne ja ne prosipam fraze hrišćanskog milosrđa,jer i nisam neki hrišćanin...
Ako ti možeš da onanišeš po mrtvom čoveku ja imam pravo da kažem da mi je to gadno,kapiraš?
Sad to što to tebe pogađa je već tvoj problem...
Možda si svestan da to nije baš u redu...mada sumnjam...
 
E vidis meni nije gadno. On je onanisao po nama 12 god. sad je dosao red da ja onanisem po njemu.A da li si ti iznad toga ili ne to je tvoja stvar. Ako je tebi bilo super proteklih 12 god. meni nije. A kao sto ti imas pravo da kazes da ti je gadno moje je pravo da ga pljujem koliko mi god volja. I nema sta da bude u redu. Kad tebi budu vracali mrtvog druga sa Kosova onda ces shvatiti neke stvari. A iskreno se nadam da to neces doziveti.
 
Ne onanisem....drago mi je i tacka.
Nerviraju me dve stvari.
Prvo:misljenja ovih klinaca koji su srali u gace za vreme Slobinog vremena,kao:"kukuuu umro nam Sloba",jer tvrdim da samo klinac ili penzisa kome je smisao zivota da ima za leb i mleko moze tako da razmislja.
Drugo:Stavovi kao tvoji.....misli sta hoces,ponavljam po 100.put al ne moze tvoje misljenje da sere po mom i to plasira kao"uzvisenost".
 
eIvin:
Zamrznuti dan kada se budem veselio nečijoj smrti je dan kada ću poželeti da nestanem,jer postoji nešto što nas razlikuje od životinja,možda ti i tebi slični jednog dana to ukapirate ...:roll:
Možete da se prepustite tim primitivnim nagonima,pošto mi iskreno puca Živan ..
Ovo me podseća na onomad kada su se idioti veselili Đinđićevoj smrti,u svakom slučaju slična bagra....
i pre nego što neki bolid skoči ne pravim paralelu između Đinđića i Miloševića...

Па само глупак може да пореди Ђинђића са Милошевићем! Али и овако је превише Ђикија и Србији! Смањиће се, ваљда, овако или ОНАКО!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top