Slobodan milosevic

Da li vam je zao sto je umro

  • Da

    glasova: 103 58,2%
  • Ne

    glasova: 74 41,8%

  • Ukupno glasova
    177
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gospodo, morate biti jaki u ovom trenutku.

Sve nas je k'o grom pogodila ova vest.
Ostavimo emocije malo po strani i realno razmislimo o vremenu proteklom.

Poslednji "igrač" čuvene "trojke" je otišao na "jedno mesto" - "kod svojih klasića".
Za vreme zenita svog političkog života igrao je na sve ili ništa.
U toj igri važi samo jedno pravilo, a to je - da nema pravila.
Opstajanje na vlasti po svaku cenu da se realizuje ona ista ideja kojoj su težila ostala dva igrača. Morali su se eliminisati svi oni koji su na neki način, posredno ili neposredno mogli da ugroze taj plan. Ministar inostranih poslova je književničkim stilom opisao ovaj dogadjaj, iz razumljivo, ličnog ugla. I svako od nas ima neki svoj ugao zbog kojeg je njegov život bio pomeren za 180 stepeni, bilo na bolje bilo na gore. Uopšte nije bitno kojoj grupi pripadate, doživeli ste promenu.

Ni jedan od "nacionalne trojke" nije uspeo u realizaciji svojih planova i proći će puno vremena da se ponovo uspostavi neka "nova oslobodiočka trojka". Dotle, razmnožavajte se svi vi koji ste ostali sposobni za to ili imate mogućnosti.

A Zapad?

Zapad sa velikim olakšanjem prosto bombarduje sve medije ovom vešću.
Što zbog toga što nema izmišljenih i tajnih nuklearnih postrojenja što i zbog trenutne nestašice novih velikih svetskih pretnji za naredni period a u vidu nekog dobrostojećeg džabalebaroša. Jedva su dočekali da se oslobode svog balasta i njihove su ruke sada odjednom čiste za sva dešavanja na Balkanu. U stvari ostalo je malo crnog ispod nokta, ali se nadaju da će i tu dvojicu uhvatiti, pa da budu skroz čisti. Ko kad su ih majke poslale prvi put u školu da uče kako se postaje čovek.

Sada kada su sva trojica na istom mestu, nadajmo se da neće biti izbeglica na onom svetu. Ionako nas je previše na ovom.

Stisnite dakle, Vaša srca, i budite jaki bez obzira šta ste mislili o ovom čoveku.
Neuljudno je licitirati nečijom smrću.
 
Da izuzetno mi je zao lika.. Mozemo da bacamo drvlje i kamenje na njega. ali svi pametnjakovici koji ovde (primjera radi) govore kojesta na njega, pitam se da li bi imali i znajnja i moci da izdrze sve sto je Slobodan zidrzao samo u Hagu..

S toga...
 
GZ:
Da izuzetno mi je zao lika.. Mozemo da bacamo drvlje i kamenje na njega. ali svi pametnjakovici koji ovde (primjera radi) govore kojesta na njega, pitam se da li bi imali i znajnja i moci da izdrze sve sto je Slobodan zidrzao samo u Hagu..

S toga...

Miloshevich nije izdrzao ni pola onoga sto smi moja porodica i ja izdrzali sve ove godine zbog njega..mrznja koja je zapalila ovu zemlju jos tinja
 
Ne mogu da verujem da postoje ljudi koji sazaljevaju (ne)coveka koji nam je unistio najlepsi deo zivota, koji je zavio u crno celu ovu drzavu, uzrokovao smrt hiljada ljudi, unazadio nas i unesrecio za duzi niz godina...
Pa vi verovatno i Hitlera oplakujete. Uzas.


Nadam se samo da je skot crk'o u najvecim mukama.
 
fifa:
Da li vam je zao sto je umro

JESTE, A EVO I ZAŠTO:
A meni baš bilo super kad je Sloba dolazio na vlast!
Imao sam 15 godina i jednu simpatiju.
Meni se ona baš puno svidjala samo nije imala sise kakve sam ja voleo.
Uostalom, takve ne mogu da se imaju u tim godinama.

Onda mi je 9. mart doneo nova uzbudjenja.
Znate ono kada se Vuk popeo na pozorište pa se drao jer nije umeo da sidje?
Skupio se svet pa ga gledao. Njega bilo malo blam da prizna.
U jednom trenutku počeo sebe da bodri na gls: "ajmo, ajmo, sada, sad, juriš"
Svi su otišli u taj juriš a on je ostao i dalje samog sebe bodrio na balkonu.
Nikad nisam saznao kako je sišao ali znam da sam se u onoj šetnji spotakao o jednu ribu i odmah se zaljubio.
Medjutim, ona je imala drugaricu koja se zaljubila u mene.
Morao sam posle nekih tri meseca, strogo da vodim računa da nijedna ne bude slučajno oštećena za ljubav.
Ko umije njemu dvije, a ko prvi devojci -sam u nju upada.

Onda sam super živeo kad su nam zveknuli sankcije zbog Slobe!
Plata je bila 10 nemačkih maraka na dve nedelje sa u dinarskoj protiv vrednosti i sa obavezom da se potroše za 2 sata.
Sećam se da sam našao 50 maraka i da sam bio sa tri tribe, mada sam zvao samo jednu i rekao šta sam našao.
Nikada pre a ni posle nisam bio voljen kao taj dan od strane celog ženskog roda.

Pa onda dodje i onaj oktoMbar...
E tu sam se ja skrljao na ulici i na svu sreću našle se neke ribe a mene blam što se prosuh ko sveća pred njima. Još ispade da je jedna od njih na mediicinskom. Pa daj da mi proveri ruku.
Sećam se da je džip imao neka silna svetla na panou kraj volana.
Iako obožavam elektroniku nisam stigao da sve pregledam. Devojke su žurile posle kući, pa nisam hteo da im smetam.
Ali sutradan ruka je morala u zavoj, a broj telefona mi ispao iz jakne.
Šteta za ona svetla u džipu.

Posle toga se ništa nije dešavalo.
Sve neke gluposti na televiziji, čim se neko pobuni odmah mu daju pare pa se on smiri...
Bar da ne daju odmah pa da budu neke demonstracije, onako, bar 2 sata.
Da se snadjem...
El ima neka riba da oće na miting sa Dlakavim?
(eng. meeting)
 
jomini:
Treba ovako: bu-*******-hu!


NEKA BRATE, JA ĆU:

---LOCK---

thread_lock.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top