Mega Book?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jon Snow

Početnik
Poruka
28
Da li je neko cuo za Mega Book, navodno neka danska firma, nudi mogucnost zaposljavanja, odnosno ukljucivanja u mrezu. Mislim da je to neka lancana fora. Zna li neko nesto vise o tome?
 
Slusaj prijatelju, u firmi MEGA book se nalazi jedan moj takoreci @PASA@ i ostvariio je veliki uspeh, ponasa se strasno pederski, kaze da je to nesto najbolje u zivotu, tako da sam i ja odlucio da se uclanim, jer evidentno se dolazi do odredjene kollicine novca, pa je i novo odelo kupio, a planira i auto. Pozdrav svima, ne brinite to je legalna firma i placa se PDV!
 
fenix1:
Slusaj prijatelju, u firmi MEGA book se nalazi jedan moj takoreci @PASA@ i ostvariio je veliki uspeh, ponasa se strasno pederski, kaze da je to nesto najbolje u zivotu, tako da sam i ja odlucio da se uclanim, jer evidentno se dolazi do odredjene kollicine novca, pa je i novo odelo kupio, a planira i auto. Pozdrav svima, ne brinite to je legalna firma i placa se PDV!
Ako nije neka tajna cime se ta firma bavi i kako stupiti u kontakt sa njima? Hvala.
 
Firma Mega book zapravo nije danska firma, to je jedan vid MLM (multilevelmarketing mreza) i donosi novac iskljucivo mreznim piramidalnim sistemom! Sam sistem poslovanja ti ne mogu sada objasniti, a ako zelis stupiti u kontakt sa njima, morao bi ici preko mene, jer je razlika oko ukljucivanaja u odnosu na do sada poznate mrezne sisteme. Ovim se ne mogu baviti svi, a to je vrlo bitno da znas, mora se verovati da bi se uspelo!
 
Slusaj Natali, ova firma MEGA book je zapravo pravna potpora, lopovske firme GEM COOLECTION CLAB koja sada ordinira u hotelu TERMAL u Mataruskoj banji i na prevaru uzima novac narodu. Das 2.290 eura i samo uclanujes i umrezavas ljude i jednostavno na svakog ucalnjenog tebi firam vrati 540 eura, a onada ako onaj koga si ti uclanila ucalni sebi svog gosta, ti dobijes jos 360 eura! Jednostavno sve je cista prevara, zato odustani!
 
Da li je sigurno zapošljenje po osnovu 3000-4000-5000 eura do radnog mesta. Da li Vam neko garantuje da će te na tom radnom mestu ostati do penzije. A i da li to radno mesto omogućava Vama da pomognete drugome. I pored toga još i za koju zaradu. To je prvo o čemu trebamo da razmišljamo. Druga je stvar ta da ako nešto pouzdano znamo o tome, možemo pričati. U protivnom bolje je da ćutimo da nam se neko ne bi smejao. Svaku tvrdnju trebamo podkrepiti dokazima.
Dokazujmo ono što smo probali, a ne ono šta smo čuli.
Pozdrav, svima
 
Da li je sigurno zapošljenje po osnovu 3000-4000-5000 eura do radnog mesta. Da li Vam neko garantuje da će te na tom radnom mestu ostati do penzije. A i da li to radno mesto omogućava Vama da pomognete drugome. I pored toga još i za koju zaradu. To je prvo o čemu trebamo da razmišljamo. Druga je stvar ta da ako nešto pouzdano znamo o tome, možemo pričati. U protivnom bolje je da ćutimo da nam se neko ne bi smejao. Svaku tvrdnju trebamo podkrepiti dokazima.
Dokazujmo ono što smo probali, a ne ono šta smo čuli.
Pozdrav, svima

znao sam da u gemu postoje, AA, A, AM, LM, MD, GD, ali ti si đole jedan PR (ali ne public relations, nego prdonja) :worth::worth::worth:
 
apsolutno je neprihvatljivo namerno podizanje starih tema iste sadržine u cilju promovisanja bilo čega. pogotovo od strane novih korisnika. upozoram sve da takve stvari ne rade.
postoji jedna akutelna tema na prvoj stranici pdf-a, koja se bavi gemom i sasvim je dovoljna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top