Mega Book?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Mega Book?

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mega Book?

Da li je neko cuo za Mega Book, navodno neka danska firma, nudi mogucnost zaposljavanja, odnosno ukljucivanja u mrezu. Mislim da je to neka lancana fora. Zna li neko nesto vise o tome?

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Mega Book?

Slusaj prijatelju, u firmi MEGA book se nalazi jedan moj takoreci @PASA@ i ostvariio je veliki uspeh, ponasa se strasno pederski, kaze da je to nesto najbolje u zivotu, tako da sam i ja odlucio da se uclanim, jer evidentno se dolazi do odredjene kollicine novca, pa je i novo odelo kupio, a planira i auto. Pozdrav svima, ne brinite to je legalna firma i placa se PDV!

Obećava
    Učlanjen
    23.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio fenix1
    Slusaj prijatelju, u firmi MEGA book se nalazi jedan moj takoreci @PASA@ i ostvariio je veliki uspeh, ponasa se strasno pederski, kaze da je to nesto najbolje u zivotu, tako da sam i ja odlucio da se uclanim, jer evidentno se dolazi do odredjene kollicine novca, pa je i novo odelo kupio, a planira i auto. Pozdrav svima, ne brinite to je legalna firma i placa se PDV!
    Ako nije neka tajna cime se ta firma bavi i kako stupiti u kontakt sa njima? Hvala.

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Firma Mega book zapravo nije danska firma, to je jedan vid MLM (multilevelmarketing mreza) i donosi novac iskljucivo mreznim piramidalnim sistemom! Sam sistem poslovanja ti ne mogu sada objasniti, a ako zelis stupiti u kontakt sa njima, morao bi ici preko mene, jer je razlika oko ukljucivanaja u odnosu na do sada poznate mrezne sisteme. Ovim se ne mogu baviti svi, a to je vrlo bitno da znas, mora se verovati da bi se uspelo!

Početnik
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Slusaj Natali, ova firma MEGA book je zapravo pravna potpora, lopovske firme GEM COOLECTION CLAB koja sada ordinira u hotelu TERMAL u Mataruskoj banji i na prevaru uzima novac narodu. Das 2.290 eura i samo uclanujes i umrezavas ljude i jednostavno na svakog ucalnjenog tebi firam vrati 540 eura, a onada ako onaj koga si ti uclanila ucalni sebi svog gosta, ti dobijes jos 360 eura! Jednostavno sve je cista prevara, zato odustani!

Početnik
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da li je sigurno zapošljenje po osnovu 3000-4000-5000 eura do radnog mesta. Da li Vam neko garantuje da će te na tom radnom mestu ostati do penzije. A i da li to radno mesto omogućava Vama da pomognete drugome. I pored toga još i za koju zaradu. To je prvo o čemu trebamo da razmišljamo. Druga je stvar ta da ako nešto pouzdano znamo o tome, možemo pričati. U protivnom bolje je da ćutimo da nam se neko ne bi smejao. Svaku tvrdnju trebamo podkrepiti dokazima.
    Dokazujmo ono što smo probali, a ne ono šta smo čuli.
    Pozdrav, svima
    SAMO

Zainteresovan član vajat_erp (avatar)
    Učlanjen
    26.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio djole-tk Pogledaj poruku
    Da li je sigurno zapošljenje po osnovu 3000-4000-5000 eura do radnog mesta. Da li Vam neko garantuje da će te na tom radnom mestu ostati do penzije. A i da li to radno mesto omogućava Vama da pomognete drugome. I pored toga još i za koju zaradu. To je prvo o čemu trebamo da razmišljamo. Druga je stvar ta da ako nešto pouzdano znamo o tome, možemo pričati. U protivnom bolje je da ćutimo da nam se neko ne bi smejao. Svaku tvrdnju trebamo podkrepiti dokazima.
    Dokazujmo ono što smo probali, a ne ono šta smo čuli.
    Pozdrav, svima
    znao sam da u gemu postoje, AA, A, AM, LM, MD, GD, ali ti si đole jedan PR (ali ne public relations, nego prdonja)

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

apsolutno je neprihvatljivo namerno podizanje starih tema iste sadržine u cilju promovisanja bilo čega. pogotovo od strane novih korisnika. upozoram sve da takve stvari ne rade.
    postoji jedna akutelna tema na prvoj stranici pdf-a, koja se bavi gemom i sasvim je dovoljna.

Slične teme

1. Gem collection club i Mega book
    Autor fenix1 u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 4880
    Poslednja poruka: 30.04.2016., 17:15
  2. MEGA BOOK GAME COLLECTION???!!!
    Autor Koja_86 u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 286
    Poslednja poruka: 20.05.2008., 09:50
  3. Lap Top, Note Book, Life Book
    Autor limited u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 1