ORALNI SEX

  • Začetnik teme nije bitno
  • Datum pokretanja
:D :wink:

Sad ozbiljno.
To ti je sam po sebi jedan od sigurnijih oblika seksa.

Ako nista, tesko da te moze glave kostati.
Mislim, ako joj ne uleti muz sa kalasnjikovom ili nesto u tom stilu. :)
 
Gugleta:
:D :wink:

Sad ozbiljno.
To ti je sam po sebi jedan od sigurnijih oblika seksa.

Ako nista, tesko da te moze glave kostati.
Mislim, ako joj ne uleti muz sa kalasnjikovom ili nesto u tom stilu. :)

Pa nisam siguran ali meni bas deluje kao najlaksi nacin da se pokupi neka zaraza

sto se tice muza cu da nosim pancir :lol:
 
Gugleta:
:D :wink:

Sad ozbiljno.
To ti je sam po sebi jedan od sigurnijih oblika seksa.

Ako nista, tesko da te moze glave kostati.
Mislim, ako joj ne uleti muz sa kalasnjikovom ili nesto u tom stilu. :)
Ko te je slagao da je to najsigurniji oblik seksa?!
Ako izuzmem nezeljenu trudnocu koju ne mozes da zakacis,sve ostalo vrlo lako mozes dobiti.
Jedini savet koji ti mogu dati jeste da tvoja draga ode kod ginekologa na detaljan bakterioloski,gljivicni i virusni pregled pa da onda pristupis toj vrsti sexa.
 
dr:
Gugleta:
:D :wink:

Sad ozbiljno.
To ti je sam po sebi jedan od sigurnijih oblika seksa.

Ako nista, tesko da te moze glave kostati.
Mislim, ako joj ne uleti muz sa kalasnjikovom ili nesto u tom stilu. :)
Ko te je slagao da je to najsigurniji oblik seksa?!
Ako izuzmem nezeljenu trudnocu koju ne mozes da zakacis,sve ostalo vrlo lako mozes dobiti.
Jedini savet koji ti mogu dati jeste da tvoja draga ode kod ginekologa na detaljan bakterioloski,gljivicni i virusni pregled pa da onda pristupis toj vrsti sexa.

Sve je to lepo samo neprimenjljivo ako nemas stalnu partnerku. Ipak hvala na odgovoru
 
Mislio sam da ne komplikujem...
Ali sto ne bi?? 8)

Jesi li ikada probala da uporedis statistiku o spb medju predstavnicama homoseksualnog opredjeljenja sa ostalima?
 
Pa neke statistike pokazuju da polno prenosive bolesti su manje izrazene medju homoseksualnim partnerima jer je manje menjanje partnera.Zato je i HIV ,i ako ljudi misle da to pogadja samo homoseksualce,trenutno najcesce izrazeno medju heteroseksualnim partnerima,vise nisu ni narkomani toliko ugrozeni jer vode racuna o iglama.Ali ne vidim kakve to veze ima sa pitanjem koje je postavio ovaj mladic.Jednostavno oralnim sexom mozes dobiti oralni oblik i sifilisa i gonoreje i herpesa,u krajnjoj liniji i HIV jer je najveca koncentracija HIV virusa u vaginalnom sekretu i spermi.
E sad mi reci sto si pominjao te statistike?
 
Gugleta:
Mislio sam da ne komplikujem...
Ali sto ne bi?? 8)

Jesi li ikada probala da uporedis statistiku o spb medju predstavnicama homoseksualnog opredjeljenja sa ostalima?

E ovo se sad vec dovoljno zakomplikovalo da mi se ovako umornom ne ulazi u neke kompleksne diskusije. U ostalom, namjera mi u opste nije bila da ti diskreditujem ingerenciju u oblasti.
Ali ok, da ne ispadne nedoreceno, objasnicu ukratko na sta sam mislio.
Neznam na koje se statistike ti pozivas (bez ikakve uvrijede), ali ove o kojim sam ja imao prilke da se informisem su "malo" drugacije:

Polno prenosive bolesti su ucestalije medju muskim predstavnicima homoseksualne populacije, nego medju heteroseksualnom vecinom.
Homoseksualna populacija je i te kako vise promiskuitetna od "drzavnog" prosjeka.

E sad, razlog za ono sto sam ja u stvari upitao
Gugleta:
Jesi li ikada probala da uporedis statistiku o spb medju predstavnicAma homoseksualnog opredjeljenja sa ostalima?
je baziran na cinjenici da zenski predstavnici homoseksualne populacije imaju manju frekvenciju hiv razazenosti i od muskih "kolega" kao i od prosjeka u globalu i ako su vise promiskuitetne od (u svakom slucaju heteroseksualnog) prosjeka.
To je navelo neke naucnike na jednu hipotezu, potkrepljenu cisto statistickim proracunima, koja tvrdi da je rizik zaraze hiv-om manji pri vrsenju oralnog sexa (medju) pripadnicama zenskog pola.



To bi bilo to.
 
Opusti se,ne zapocinjemo treci svetski rat nego diskutujemo.
Generalno gledano statistike pokazuju da se medju homoseksualnim parovima manje prenose polne bolesti.Tu sam mislila i na muske i na zenske parove.Kad govoris o muskim homoseksualnim parovima,istina je da tu ima veceg procenta polno prenosivih bolesti jer su muski homoseksualci veliki protivnici koriscenja kondoma.U tom slucaju se slazem sa tobom.Ali su ipak heterosexualni parovi po svojoj promiskuitetnosti izbili na celo kolone,pogotovo biseksualni,zato i imamo najveci porast HIV a i drugih bolesti kod heteroseksualnih parova.
Kad smo vec zapoceli ovu temu,sperma i vaginalni sekret pored krvi je podrucje najbogatije HIV virusom,analni seks zbog pucanja sitnih krvnih sudova je idealno mesto za prenos virusa a sto se tice vaginalnog sekreta koliko potencijala ima za izazivanje bolesti cu ti ilustrovati samo time da se u slucaju infekcije kod trudnica svaka trudnoca zavrsava carskim rezom.
Znaci ne mozes reci da se oralnim sexom zeni ne moze zakaciti nesto.Da sad ne pocinjem temu ranica u ustima i slicno.
A sto se tice podataka,njih sam dobila od ljudi kojima je to uza specijalnost.
Bez ikakve namere da ulazim u to da li je homoseksualizam normalan ,moram samo da dodam da prica o njihovoj promiskuitetnosti u danasnje vreme ne stoji.I ako postoji promiskuitetnost to ne znaci da heteroseksualni parovi nisu ugrozeni.
I da zavrsim,stvarno ne znam kako bi se zastitio kod oralnog sexa sa nekim ko ti nije stalni partner.
 

Back
Top