SAVETI........

Psihologue:
Svi vi koji možete da udelite neki savet dobro došli na ovaj post...
DAJEMO SAVETE KAKO UPOZNATI DEVOJKU ILI DEČKA I
LEPO I KVALITETNO PROVESTI VREME U DVOJE....


Yebote!!!!!

Ja sam danas razmislja o ovakovoj temi... ALi na drugi nacin.......

Znaci moj savet je:

1. na prvom sastanku obavezno izvatati ribu! Znaci rukom za pic.ku i ako kaze "nemoj" onda "sta bre nemoj, ae nemoj mi se pravis fina" i tako dalje, jer riba mora odma da vid s kim ima posla!

2. ako... ako te nekad riba odbije uek joj kazi "hmm mislio sam da si zrelija ali..."

i tako....

Seticu se jos kasnije! :lol:
 
Evo ja ću prvi dati savet iz mog ugla za one koji misle da žensko društvo samo teži da se provodi...
Naravno to nije tačno..Devojke vole šetnju - pa eto prvi kontakt nek bude na keju...Za taj prvi sastanak
dovoljno je odvojiti para za po jedno piće na nekom splavu...
NAJBITNIJE NEMATI PREDRASUDE NA SAMOM POČETKU....
 
Aleksej_BASO:
Yebote!!!!!

Ja sam danas razmislja o ovakovoj temi... ALi na drugi nacin.......

Znaci moj savet je:

1. na prvom sastanku obavezno izvatati ribu! Znaci rukom za pic.ku i ako kaze "nemoj" onda "sta bre nemoj, ae nemoj mi se pravis fina" i tako dalje, jer riba mora odma da vid s kim ima posla!

2. ako... ako te nekad riba odbije uek joj kazi "hmm mislio sam da si zrelija ali..."

i tako....

Seticu se jos kasnije! :lol:



Nisam siguran da li si drogiran ili se zezaš...Ako tako radiš onda ćes ceo život
da drkaš čovek...
 
Aleksej_BASO:
Yebote!!!!!

Ja sam danas razmislja o ovakovoj temi... ALi na drugi nacin.......

Znaci moj savet je:

1. na prvom sastanku obavezno izvatati ribu! Znaci rukom za pic.ku i ako kaze "nemoj" onda "sta bre nemoj, ae nemoj mi se pravis fina" i tako dalje, jer riba mora odma da vid s kim ima posla!

2. ako... ako te nekad riba odbije uek joj kazi "hmm mislio sam da si zrelija ali..."

i tako....

Seticu se jos kasnije! :lol:
Zabotravio si opominjucu samarcinu,ako se mnogo necka a ne bi bas odma da je otkacis. :lol:
 
Ja najvise volim kad mi doticni gospodin donese cvece i onda me izvede negde (neko tajnovito interesantno mesto) eto psiho tvoja ideja o keju je super. i posle zajedno caskamo i lepo se upoznamo. Naravno najvazniji savet je da decko i devojka budu opusteni i da pricaju slobodno, kako bi se ljubav razvila.Eto toliko od mene sad za sad, a setice se geisha jos nesto.
 
geisha:
Ja najvise volim kad mi doticni gospodin donese cvece i onda me izvede negde (neko tajnovito interesantno mesto) eto psiho tvoja ideja o keju je super. i posle zajedno caskamo i lepo se upoznamo. Naravno najvazniji savet je da decko i devojka budu opusteni i da pricaju slobodno, kako bi se ljubav razvila.Eto toliko od mene sad za sad, a setice se geisha jos nesto.


Za tskvu šetnju nisu potrebne neke velike pare...Mislim što da ljudi budu slepci i da
kukaju nad sudbinom kad mogu i tako....
 

Back
Top