Borba protiv shunda

Da li su narodnjaci odgovorni za ovako stanje na nasoj muzickoj sceni?


  • Ukupno glasova
    44
  • Anketa je zatvorena .
za doom ne mora da znaci(mada ne slusam doom)...
black i death slusam,al dooobro,kapiram ja da to nije nista lepo...svako ima svoje misljenje.. poshtujem tvoje...mada sam i ja pre tako mislila,kad sam lepo preslusala,svidelo mi se...
 
Pa neću ?!?!?!?!?! Vidim tamo kujete neku zaveru protiv mene ?!??!? Zašto bi ti onda i rekao ??!??!?!? A i da dođeš na neko IN mesto ne bi se ti snašao i odma bi te isterali iz kluba ?!?!?!?!? HAHAHAHAH ?!?!??! To bi ti bila najveća blamaža u ŽIVOTU ?!?!??!?! AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ?!?!?!??!!?
 
*Bratislav*Nikolić*:
Pa neću ?!?!?!?!?! Vidim tamo kujete neku zaveru protiv mene ?!??!? Zašto bi ti onda i rekao ??!??!?!? A i da dođeš na neko IN mesto ne bi se ti snašao i odma bi te isterali iz kluba ?!?!?!?!? HAHAHAHAH ?!?!??! To bi ti bila najveća blamaža u ŽIVOTU ?!?!??!?! AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ?!?!?!??!!?
naravno da ne bi..... ja bih dosla sa svojom druzinom metalaca i punkera u martinkama sa lancugama... onda bi smo krenuli redom da mlatimo sve te fensere, ukljucujuci i tebe, sve dok meso ne pocne da vam se odvaja od kostiju........
 
Tamplja_90:
Ja nisam ni punkerka ni maetalka,ali jel bi mogla i ja da se pridruzim??? :twisted: :twisted: :twisted:
naravno, samo ponesi sto deblji lanac, i mogla bi i onu narukvicu s bodljama, npr. ovu...
DEA192.jpg

mada, ni nesto ovakvo ne bi bilo na odmet.....
ass%20cone%20wb.jpg

singlerowspikebracelet.jpg

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 

Back
Top