Nezdravo opustanje?

Ma mnogo se opterecujete vi oko svega ovoga,...vidim ja....Treba biti ono sto jesi i raditi ono sto zelis naravno uz kompromise i neko prilagodjavanje...Ako ti se briju noge,brij ako ne tvoja stvar i sta ja znam....Ali sto se mene tice,..treba naci takvu osobu koja je deliti za tobom tvoje navike i nacin zivota,...i sa kojom ce ti biti opusteno,..bez nekih glupih sitnica...8)
 
Mislim da je super kada mozes opusteno da zivis i uzivas sa svojim omiljenim stvorenjem u cetiri zida.Lepo je kada znas da te neko voli i kada si bolesna i zarozana i bez sminke.Mada mislim da ipak svako treba da zadrzi bar truncicu onog intimnog i da ima trenutke samo za sebe/mislim uglavnom na licnu higijenu/jer sam sigurna da nije ni za cije usi,oci i nos ono sto se radi u WC-u ili kupatilu.Koliko god da mi je lepo sa mojim partnerom zaista mislim da bi mi momentalno ubio zelju za sexsom njegov n.p.miris prljavih nogu ili zadah iz usta,ma koliko to bilo deljenje zajednice.
O.k.mozda postoje neke situacije kada nisi u najboljem izdanju n.p.r.bolest,zena posele porodjaja,muskarac koji dolazi umoran s puta itd ali zato ipak treba odrzati dozu samo-licne intime.Mozda cu zvucati sebicno ali ni majka rodjena vas vise ne gleda dok kakite,brijete noge,piskite ili menjate uloske,zasto bi to bilo normalno sa partnerom?
 
Jednom fenser , uvek fenser.....

Onda naravno da ljubav postane , ona moja, rapčupana.....ko kokoška....
Ili fenserka....bože, kako možeš da nosiš tu košulju kad ti je malo rašivena ispod rukava...šta će reći ljudi....šta ima veze što ideš kod ortaka....
 
Ja ne vidim nista lose da jedno drugome ulaze u wc, prisustvuju depilaciji, itd., dok god se ulaze trud u odrzavanje svog izgleda, i sto je jos vaznije, svoje veze...
Na kraju, od svega toga mogu da se naprave i mali zabavni rituali... Ja mogu njemu da drzim kiticu dok pisa, on moze mene da depilira, ja mogu njemu da perem ledja, on meni kosu...
Taman posla da se stidim bilo kog svog izdanja pred partnerom... Ne treba samo dozvoliti da ono najgore, postane standard...
 
Gazdarica:
Ja ne vidim nista lose da jedno drugome ulaze u wc, prisustvuju depilaciji, itd., dok god se ulaze trud u odrzavanje svog izgleda, i sto je jos vaznije, svoje veze...
Na kraju, od svega toga mogu da se naprave i mali zabavni rituali... Ja mogu njemu da drzim kiticu dok pisa, on moze mene da depilira, ja mogu njemu da perem ledja, on meni kosu...
Taman posla da se stidim bilo kog svog izdanja pred partnerom... Ne treba samo dozvoliti da ono najgore, postane standard...

Ma sve je to prirodno, ali ne i obavezno.
 

Back
Top