Radikalska civilizovanost

crow

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.554
Srbija između demokrata i SRS
10. mart 2006. | 07:55 -> 12:17 | Izvor: B92
Niš -- Radikalski predsednik SO Bela Palanka sprečio gostovanje poverenika DS-a u Nišu Boska Ristića u emisiji na Radiju Bela Palanka.

Izbačen - Boško Ristić (arhiva, Fonet)
Izbačen - Boško Ristić (arhiva, Fonet)

Ristić kaže da je emisija bila zakazana pre tri dana, a da je neposredno pre početka Milivoje Cvetković, koji je predsednik Opštinskog odbora SRS-a, ušao je u radio i iz studija isterao novinara i tonca i rekao da on ne dozvoljava da se emisija održi. Zaposleni su se izvinili Bosku Rištiću i rekli da im predsednik opštine preti i da se boje da ostati bez posla.

"Cvetković mi je rekao da ja nemam šta da trazim u Beloj Palanci i da pričam na radiju i da se vratim odakle sam došao", kaze Ristić. Ristić dodaje da je nedopustivo da u se Srbiji u 21. veku i dalje ne dozvoljava medijska sloboda. On je najavio da će podneti krivičnu prijavu protiv predsednika opštine Milivoja Cvetkovića zbog gušenja medijskih sloboda i političke diskriminacije.

Ristić je najavio i prijave protiv direktora Centra za kulturu, u okviru kojeg se posluje Radio Bela Palanka, Zorana Despotovića, inače radikala, i predsednika Upravnog odbora Centra za kulturu Dragana Pavlovića, koji je istovremeno i predsednik Okružnog odbora radikala i savezni poslanik.
 
Sa' će lokalni predstavnici da nam objasne kako to nije baš ispravno,ali nije ništa strašno...
Onda će da udare u beskrajni lament o zlim ‚‚dosmanlijama i demonokratama" i jadnim ugroženim radikalima...
Klasika...:roll:
 
DellBoy-011:
Pisalo je u svim novinama danas.
Klasično radikalsko ponašanje.
Mogu zamisliti da neko zabrani Tomi Grobaru negde da gostuje, odmah bi sazvao samit nesvrstanih, stavio se na njihovo čelo i objavio rat celom svetu:roll:
A nisi video kako se Toma naljutio na B92 ,kad su ga pokazivali sa onim goluguzanima *nesvrstanim, kaze kako treba zabraniti B92 kao mnogo su se obezobrazili...
To je politika zabraniti radikalnooooo , samo sto njih nisu zabranili posle 5 oktobra....
 
meni je najjaca ta izjava za nesvrstane...koji bolid! lepo je nego rekao,ta tomina izjava pokazuje gde su koreni njihovog sovinizma-u josipu brozu,okretanju ka manje razvijenim drzavama..shvatanje broza o posebnosti naseg naroda i politici suprostavljanja najjacim svetskim silama...nesvrstani:):)
ajde da je samo mislio da treba da izvozimo na ta trzista,pa ajde,nego covek je mislio da sveukupnu saradnju..koji je,bese ovo vek?
 
Petar_FPN:
meni je najjaca ta izjava za nesvrstane...koji bolid! lepo je nego rekao,ta tomina izjava pokazuje gde su koreni njihovog sovinizma-u josipu brozu,okretanju ka manje razvijenim drzavama..shvatanje broza o posebnosti naseg naroda i politici suprostavljanja najjacim svetskim silama...nesvrstani:):)
ajde da je samo mislio da treba da izvozimo na ta trzista,pa ajde,nego covek je mislio da sveukupnu saradnju..koji je,bese ovo vek?

greshish brate
nije nima cilj okretanje nesvrstanima
oni te tito nostalgichne fore koriste iskljuchivo u marketinshke svrshe.

a san im je da u svom selu budu komesari ko u stara dobra vremena...

a za ovo nema shta da mi traze argumentaciju i dokaze ove moralne nakaze na forumu,
ovo sam "vido"!

a neshto se i ne javljaju na temu... :roll:
 
Koliko se ja secam dekretom je bilo zabranjeno da se izvestava sa radikalskih skupova po Srbiji posle 2000.

"Demokrate" moraju da pokazu toleranciju i da se odreknu jezika mrznje, jer ako ovako nastave, bice zabranjene sa svih vecih TV stanica, i niko nece moci da krivi Radikale.
 
Alekasandar2:
Koliko se ja secam dekretom je bilo zabranjeno da se izvestava sa radikalskih skupova po Srbiji posle 2000.

"Demokrate" moraju da pokazu toleranciju i da se odreknu jezika mrznje, jer ako ovako nastave, bice zabranjene sa svih vecih TV stanica, i niko nece moci da krivi Radikale.

Da, secam se da je Bojana Lekic dok je bila glavni urednik na RTS-u, decidno rekla, da, dok je ona tamo Radikali nece ni priviriti na RTS!
"Nase pravo da znamo sve" iliti Nacionalna televizija, time sto zabranjuje Radikalima pristum istoj, ignorise one gradjane koji su glasali za njih.
Znaci, ovi sto se frljaju ovako sa nekim zabranama na nekim lokalnim televizijama, vide trunku u tudjem, a ne vide balvan u svome oku.
Demokratski, nema sta :roll:
 
Plava Bilja:
Da, secam se da je Bojana Lekic dok je bila glavni urednik na RTS-u, decidno rekla, da, dok je ona tamo Radikali nece ni priviriti na RTS!
"Nase pravo da znamo sve" iliti Nacionalna televizija, time sto zabranjuje Radikalima pristum istoj, ignorise one gradjane koji su glasali za njih.
Znaci, ovi sto se frljaju ovako sa nekim zabranama na nekim lokalnim televizijama, vide trunku u tudjem, a ne vide balvan u svome oku.
Demokratski, nema sta :roll:

Biljo,
gledao sam neki dan na RTS Neki profesor, Decko iz "Obraza" Comicka i neka iz G17+-puta podeljeno na kvadrat:0

Decko iz obraza je bio primer tolerancije, stalozenosti i demokratije nasuprot ovoj iz G-17 koja je bukvalno vristala na njega.
 
Alekasandar2:
Biljo,
gledao sam neki dan na RTS Neki profesor, Decko iz "Obraza" Comicka i neka iz G17+-puta podeljeno na kvadrat:0

Decko iz obraza je bio primer tolerancije, stalozenosti i demokratije nasuprot ovoj iz G-17 koja je bukvalno vristala na njega.
Pa, vristala je , jer je decko javno dao informaciju (naveo je i izvor) koliko miliona evra su primile ona i njene istomisljenice za svoje prljave rabote,pa je toliko zapenila, da je cak i voditeljki skresala u brk :roll: da joj se ne svidja ni tema koju emisija obradjuje, a ne svidja joj se ni to sto su njena deca, kako rece "nazalost,Srbi" :roll:
 
Plava Bilja:
Pa, vristala je , jer je decko javno dao informaciju (naveo je i izvor) koliko miliona evra su primile ona i njene istomisljenice za svoje prljave rabote,pa je toliko zapenila, da je cak i voditeljki skresala u brk :roll: da joj se ne svidja ni tema koju emisija obradjuje, a ne svidja joj se ni to sto su njena deca, kako rece "nazalost,Srbi" :roll:

takvi slucajevi se resavaju sto se voditeljka zahvali gosci na prisustvu i zamoli je da napusti studio nakon reklama, sa ili bez pratnje obezbedjenja.
 
Јесте, али овде је тема о локалном силеџији - радикалу, који узима право да одређује ко сме, а ко не да гостује на радију...Морам признати да за овакав случај давно нисам чуо...А, беше нешто и у Кикинди, забранили радикали да им дође - ко ?
 
Arhangel NS:
Јесте, али овде је тема о локалном силеџији - радикалу, који узима право да одређује ко сме, а ко не да гостује на радију...Морам признати да за овакав случај давно нисам чуо...А, беше нешто и у Кикинди, забранили радикали да им дође - ко ?
Onda mu Bojana Lekic dodje kao siledzija na drzavnom nivou :wink:
 

Back
Top