srBski talibani

serb_pagan:
mogu da ti kazem,da se sa replikama ozbiljno priblizavas onim debilnim bosancima sto postuju iz USA...a meni je bas izgledalo da ti imas visi intelektualni potencijal...od bosansko-radikalskih naklapanja tipa "pagan stavlja antisrpske teme"...nisu oni tvoj nivo brate...kontas sta pricam...ti si beogradjanin i srbijanac...mojne oni da ti budu uzor...mi se znamo dugo na forumu...glupo da glumis praznoglavog bosanca iz amerike...ne pristaje ti


Пагане, за*еби та сељачења (ево, похвалих те на оном топику о Слоби који је Јомини брисао, и знао сам да нешто није како треба). Замисли да ја напишем да за "чланове наркомановог злочиначког удружења имам само псовке". "Београђанин" и "Србијанац", *еботе, па јел' ово Владан Батић постао компјутерска упала мозга? Који чивијашко-тепсијашки менталитет, и Турци би ти позавидели на примитивлуку (и то они оригинални, из златног доба, неког, рецимо, шеснаестог века). Брате, своје фрустрације што живиш у Србији (и стално помињеш 'једење г*вана' као орден да носиш - што је увредљиво за огроман део људи који у Србији живе, ако једеш то што помињеш, чиниш то по сопственом избору - контам ја да не мирише баш најлепше на журкама ЛДП-а али то је твоја ствар, нису те ни Босанци ни Лилипутанци натерали на то), испразни на други начин уместо што булазниш о "Босанцима из Америке" - шта, криво ти је што ниси Амер? Боли, контам - ти лепиш Чедине плакате, а раја воза кадилаке (а ти се још у Србији уби од покушаја да будеш Ништа, а они тамо остадоше Срби). Да не помињем да је вређање учесника по националној (у овом случају регионалној) основи, повод за опомену у свакој пристојнијој биртији, па и виртуелној. Само је Јомини сада loose cannon, па се расправља и прича приче, уместо да ради оно због чега је овде...
 
serb_pagan:
cool brate,posto za bosance iz amerike imam rezervisane samo psovke na tastaturi...ti si ovde i cenim i kad pricas stvari koje meni deluju totalno bezveze...bar smo u istim govnima...a ne ko oni ****** iz amerike sto ovde sviraju qrcu....i tebi isto sto sam rekao eremiti...bez ljutnje i teskih reci..

Srbine, ajd' se okurazi pa budi i ti "***** iz amerike"... Poceo si, sad sam ozbiljna, da smaras, mnogo frustracija za tako malog coveka.
 
_Milanche_:
ali covek je mislio na ljude koji zive u USA a hoce da odredjuju ljudima kako ce ovde da zive.

Prica, kako neko iz USA hoce tamo nekome u Srbiji da odredjuje kako ce da zivi, je jedna veeel'ka postapalica mladjanog Serba... Dajte obuzdati temperament, da ne kazem, glupost.
 
_Milanche_:
ne da si ti je ova pametna kao da ti je ACA LAZOV-RADIKALAC pisao recenicu.


А за тебе се, тако писменог, из авиона види да ти је чика-Ненад Прокић купио први буквар (са све Чедом на насловној страни). Аца радикалац, па ти си геније, Миланче ... Стварно смарате ви телетабиси - сва петорица висите на Интернету од јутра до сутра, и памет вам дозвољава да све гледате у табору који су вам нацртали на курсу (па је свет подељен на Добри ЛСД и Зле Радикале...).

И што се петљаш у туђе разговоре? Ја сам оно рекао Пагану (који је стварно испао шмекер на оном топику о Слоби, и ту сам га похвалио, али сад се шабанише и много смара са својим фрустрацијама око Америке и Босанаца у њој), и он ће да ми одговори или да ме игнорише, а што се ти убацујеш у причу, само ти знаш.
 
_Milanche_:
ja se u Paganovo ime izvinjavam svim Bosancima iz Amerike koji zive tamo ali nemaju ambiciju da odatle odredjuju kako ce ovde da se zivi i za koga ce da se glasa :)

Бисер за бисером, не стижем ни да те испратим (гарант си Намбр Уан шаљивџија у разреду). Како то неко из Илиноја "одређује" теби како ћеш да живиш? Тако што пише своје мишљење на форуму? Шаље кинту тетки у... Бабушницу? И зашто си ти позванији да причаш о било чему само зато што ти се није остварила животна амбиција да поређеш границу? И ко си ти да некоме забраниш да гласа?

Ево, ја сам данас на СиЕнЕну гледао неку смрадину издајничку (притом Србина из Босне), како прича да је Слоба крив за све - кладим се да би и теби и Пагану тај легао као кец на 11, али ******, он је један једини, а сви остали су "зли радикали", како вама памет дозвољава да квалификујете сваког елементарно нормалног Србина (па био "Босанац" или "Србијанац"). ....
 
Sunchaser:
А за тебе се, тако писменог, из авиона види да ти је чика-Ненад Прокић купио први буквар (са све Чедом на насловној страни). Аца радикалац, па ти си геније, Миланче ... Стварно смарате ви телетабиси - сва петорица висите на Интернету од јутра до сутра, и памет вам дозвољава да све гледате у табору који су вам нацртали на курсу (па је свет подељен на Добри ЛСД и Зле Радикале...).

И што се петљаш у туђе разговоре? Ја сам оно рекао Пагану (који је стварно испао шмекер на оном топику о Слоби, и ту сам га похвалио, али сад се шабанише и много смара са својим фрустрацијама око Америке и Босанаца у њој), и он ће да ми одговори или да ме игнорише, а што се ти убацујеш у причу, само ти знаш.

u cemu je problem sa mojom pismenoscu?
termin RADIKALAC ja stalno korstim na ovom forumu kao neku vrtsu pogrednog naziva sa simpatizere SRS(mada je to vise onako iz zezanja)

ko je teletabis u to ne bih se upustao u diskusiju....
da su RADIKALCI zli jesu,posebno ACA LAZOV,ali da je bilo ko zlatan i nije(svet nije tako podeljen nisi u pravu :) )
cika Nenad Prokic mi nije kupio prvi bukvar,ali i da jeste ne bih imao nista protiv.

Petljam se u tudje razgovore zato sto je ovo javni forum dostupan svima.
Nisam video to o Slobi sto je rekao pagan.
 
_Milanche_:
u cemu je problem sa mojom pismenoscu?

У томе што је њена сама егзистенција сумњива колико и Чедини подочњаци (мислим, синтакса, граматика и остало, али 'ајде, касно је/рано, како већ, па да ти прогледам кроз прсте). Остатак приче (ово о злим радикалима и чему већ) ми је толико смарање да се из ових стопа повлачим (гарант има неког кога занимају те партијске приче).
 
Sunchaser:
У томе што је њена сама егзистенција сумњива колико и Чедини подочњаци (мислим, синтакса, граматика и остало, али 'ајде, касно је/рано, како већ), па да ти прогледам кроз прсте. Остатак приче (ово о злим радикалима и чему већ) ми је толико смарање да се из ови стопа повлачим (гарант има неког кога занимају те партијске приче).

bas vala ne izrazavam se knjizeveno
 
Sunchaser:
И што се петљаш у туђе разговоре? Ја сам оно рекао Пагану (који је стварно испао шмекер на оном топику о Слоби, и ту сам га похвалио, али сад се шабанише и много смара са својим фрустрацијама око Америке и Босанаца у њој), и он ће да ми одговори или да ме игнорише, а што се ти убацујеш у причу, само ти знаш.

a i ti si brate opterecen cedom...sad,jedino sto ponavljas je trula prica,ceda,droga podocnjaci,vauuuuuu,mislim u kom si fazonu,mene da nazivas teletabisom,to sto ja ne podnosim bosance iz USA kojima je vrhunac patriotizma valjanje pod stolovima dok baja mali peva po chikagu je moje pravo...a ako ti smeta nemoj da citas...kad dodju da zive sa nama u istim govnima (nikakvo jedenje istih nisam pominjao) onda ce imati legitimaciju i da odredjuju ko ce ovde biti vlast....ovako je to cisto foliranje...ko kad bi ja otisao na americki forum i pljuvao po keriju ili bushu nebitno...glupavo je
 
serb_pagan:
a i ti si brate opterecen cedom...sad,jedino sto ponavljas je trula prica,ceda,droga podocnjaci,vauuuuuu,mislim u kom si fazonu,mene da nazivas teletabisom,to sto ja ne podnosim bosance iz USA kojima je vrhunac patriotizma valjanje pod stolovima dok baja mali peva po chikagu je moje pravo...a ako ti smeta nemoj da citas...kad dodju da zive sa nama u istim govnima (nikakvo jedenje istih nisam pominjao) onda ce imati legitimaciju i da odredjuju ko ce ovde biti vlast....ovako je to cisto foliranje...ko kad bi ja otisao na americki forum i pljuvao po keriju ili bushu nebitno...glupavo je

Ма који Чеда, него било ми је труба што прозиваш људе тако шовинистичким тоном. Откуд ти знаш да се раја ваља по столовима на Бајину мјузу? И ако се ваљају (они који се ложе на то), имају и алиби; далеко је кућа, ******, знаш оно, носталгија... Како да објасниш ове што се ваљају на Бој Џорџа у БГ? Где је њима алиби?

Р.Ѕ. И нема шта да ми смета и не смета, наишапо сам на коментаре који ми се нису допали, реаговао на њих, крај.
 
Sunchaser:
Ма који Чеда, него било ми је труба што прозиваш људе тако шовинистичким тоном. Откуд ти знаш да се раја ваља по столовима на Бајину мјузу? И ако се ваљају (они који се ложе на то), имају и алиби; далеко је кућа, ******, знаш оно, носталгија... Како да објасниш ове што се ваљају на Бој Џорџа у БГ? Где је њима алиби?

Р.Ѕ. И нема шта да ми смета и не смета, наишапо сам на коментаре који ми се нису допали, реаговао на њих, крај.

Ma brate,imaju oni pravo da lupetaju...samo sto nemaju legitimitet..oni su iz bosne,mi smo iz srbije...neka raspravljaju o dodiku,vladi RS,o tome sto spremaju ukidanje RS, o opljackanim i poklanim zvornicanima npr..glupo je da pricaju o srbiji,u kojoj verovatno nikad nisu ni bili...i da kao bolje znaju stanje od nas koji ovde celog zivota zivimo...na kraju,oni nisu ni nasi drzavljani...

p.s. jeste gay dzordz derpe,al sto vrti muziku...uf,razbija..bio ja sinoc i niko se ne valja pod stolovima...nego djuska,treska,ribice,ovo-ono...
 
serb_pagan:
naravno da ima pravo da prica...al nema legitimitet...posto su srbiju u najboljem slucaju videli par puta...

Прекини више да са бавиш СВАЂОМ И ДЕОБОМ МЕЂУ СРБИМА... заиста свашта себи дозвољаваш, одакле Ти право да ти на овом форуму одређујеш КО има а КО нема легитимитет. СРБИЈА ЈЕ МАТИЦА СВИХ СРБА НА ПЛАНЕТИ... зар си толико обневидео да верујеш ДА ЈЕДНА РЕКА може да подели народ у две државе у да такви као Ти Србе преко Дрине гурају у "стране држављане", 'ебо те Јосип Броз лично ( :lol: :lol: :lol: )
 
_Milanche_:
ja se u Paganovo ime izvinjavam svim Bosancima iz Amerike koji zive tamo ali nemaju ambiciju da odatle odredjuju kako ce ovde da se zivi i za koga ce da se glasa :)
ХУ Д ФАК ИЗ БОСАНЦИ, јесу ли то неки из Звезданих стаза

050510.jpg
 
serb_pagan:
Ma brate,imaju oni pravo da lupetaju...samo sto nemaju legitimitet..oni su iz bosne,mi smo iz srbije...neka raspravljaju o dodiku,vladi RS,o tome sto spremaju ukidanje RS, o opljackanim i poklanim zvornicanima npr..glupo je da pricaju o srbiji,u kojoj verovatno nikad nisu ni bili...i da kao bolje znaju stanje od nas koji ovde celog zivota zivimo...na kraju,oni nisu ni nasi drzavljani...

p.s. jeste gay dzordz derpe,al sto vrti muziku...uf,razbija..bio ja sinoc i niko se ne valja pod stolovima...nego djuska,treska,ribice,ovo-ono...

Значи, теби су чика-Тито и друг Ђидо направили Србију до АВНОЈ-а, па ти одврнуо Џорџи Грл и боли те... Ако. Само, што рече неко, немој нама (којима се *ебе за Друго заседање) да причаш приче о томе да ето, "Босанци не смеју да причају". Шта тебе брига ко је колико пута био Србији (Тесла је био једном-двапут, на пар дана, Андрић је дошао - ИЗ БОСНЕ 8) и донео Нобела, многи устаници с Карађорђем...). Ево, Лечић и Мићићка седе цео живот у Србији, а каква корист од њих (осим што ме Сељанка лепо разгали својим сељачењем сваки пут кад прича, мада ни Лека није далеко). Могу овако да ређам до ујутру и ништа ти објаснити нећу. Ево, мене јако занима питање РС, и расправљаћу о томе кад год хоћу. Хоћеш да ми забраниш?

Р.Ѕ. Дужан сам ти одговор око г*вана које стално помињеш. Можда ниси мешао гастрономију у причу, али причаш стално о томе да смо "у г*внима". Можда се ти тако осећаш, а за већину је то дисквалификација - то беше моја поента.

Да, значи, слушаш Џорџа? Брате, да морам да бирам мјузу између њега и Баје, изабрао бих Бају, ипак је он српски Роберт Зимерман. И пажљиво с "рибицама" на тим дрег-куин журкама; гледао сам онај филм "Игра плакања", те "рибице" хоће често да се поиграју (својом) рибицом након ђуске - не знам како ЛДП то гледа, можда иду наградни поени, али ипак избегавај...
 
Пагане, ти знаш да ја имам коњско стрпљење, али стварно почињем да сумњам да ли уопште имаш мозга што лупеташ са оваквим темама или си крајње тенденциозни скот. Одакле ти идеја да правиш овакве кованице, ја ти рекох пре неко вече, само настави и постављај слике Звери па ће ти се помутити мозак...
 
Sunchaser:
И зашто си ти позванији да причаш о било чему само зато што ти се није остварила животна амбиција да поређеш границу?

e moj prijatelju.ja sam u americi proveo vise od godinu dana,a nisam ostao zato sto ne mogu da zivim na drugom mestu sem ovde,vezan sam takva mi priroda.
Ja sam bas zbog toga sto znam dosta "bosanaca" iz amerike i izvinjavao se svima cak u paganovo ime zato sto imam nekoliko prijatelja "bosanaca" iz amerike i ljudi su apsolutni carevi.Naravno ima i ljudi o kojim je Pagan govorio ali ima ih svud.
 

Back
Top