DA KAMEN ZAPLAČE

Romy

Početnik
Banovan
Poruka
36
Spoštovani,

Na sajtu: http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusije/mesg/15/006989641.html sam pronašla jednu ispovest profesora Krstana Kovjeniča pod naslovom "СВИ СМО МИ ИЗДАЈНИЦИ" Prosto ne mogu odoljeti, a da taj biser pismenosti, samokritike i angelske čistine ne podelim sa vama, naročito posle svega onoga što je uvaženi profesor doživeo na ovom forumu. Posle ove njegove srcem ispisane istine vjerujem da bi i kamen zaplakao, a kamo li da to ne učini čovjek. Svi oni koji ga na najgrublji gebelsovsko-fašistički način napadaju samo što veliča pripadnost svom narodu, svojoj vjeri i svojoj domovini morali bi se bar postidjeti svog činjenje.

Prijatno vam čitanje profesorove ispovesti !

*****************************************************************************************************
Браво, Србине брате ! Твоја ИСТИНА је и моја МУКА, ПАТЊА и БОЛ само са том разликом да си Ти, ваистину (је)си, далеко храбрији од мене и јавно си могао да декламујеш оно о чему сам ћутим. Мада већ после тринаесте године истргох се из топлог мајчинског загрљаја и босоног, сам самцијат, ходих по трњу (са тринаест година постао сам богослов...)тада ми то није наносило толико патње као данас јер бејах међу својима и на земљи коју маогах назвати својом. Колико пута рекох:

„Још само овај испит, овај месец, ову годину…!”


Године пролазе, у хладној Словенији сам већ нешто више од тридесет година, а ја још увек самоме себи говорим:


„Само још до краја ове године !”


Није ми криво што овај мој монолог траје и траје, боли ме што нисам искрен до самога себе. Зашто се не погледам у огледало, пљунем на оно што видим и колико ме грло носи урликнем:


„БЕДНА Л А Ж О В Ч И Н О ! И З Д А Ј Н И Ч Е ! И З Р О Д Е !”

Зов домовине код мене се претворио у опсесију. Својим прилозима, чак и на овом форуму, покушавам да нико никада не постане оно што сам јесам - И З Д А Ј Н И К, Л А Ж О В и К У К А В И Ц А.

Брате
СРБИНЕ, срцем написан диктат Твоје душе је оно што се и у мојој души већ годинама грчи, букти и боли. Твоје речи ће увек да остану уписане у мом срцу, месту где су туга, бол и мука пронашли оно што сам већ поодавно изгубих - ДОМОВИНУ. Хвала ти што си ми помогао да се, онако мушки, И С П Л А Ч Е М !!!

Крстан Ђ. Ковјенић


 
Ма, добро то, камен плаче и тако то...А где су, бре, лептирићи, то ја вас питам, шта би са сиротим лептирићима по стомачићима, а ?

'Де су вам еееемоооцијеее, бре...Шмрц...Како је добра ова шпанска серија, *******, до сада најбоља...
 
Romy:
Ne sa Vama, več sa onima koji imaju dušu, koji srcem doživljavaju ono što profesor piše i sa onima koji sa gnušanjem, prezirom i gadošči čitaju gebelsovsku propagandu uperenu protiv gospoda Krstan Kovjeniča uz Vašu podršku.
Zar stvarno misliš da to neko želi da gleda i sluša? Daj da vidimo kome odgovara na forumu da sluša priče tvoje i Krstanove, kako se hranite jedno drugim. Daj da vidimo, pa ako ima nekoga ostaješ, ako nema, odlaziš i prestaješ sa spamovanjem. Važi? Imaš 10:1.
Hajde...
 
Romy:
Ne sa Vama, več sa onima koji imaju dušu, koji srcem doživljavaju ono što profesor piše i sa onima koji sa gnušanjem, prezirom i gadošči čitaju gebelsovsku propagandu uperenu protiv gospoda Krstan Kovjeniča uz Vašu podršku.
Spoštovana,

Meni pođoše suze dok sam čitao...
nadam se da će doktor Kovjenič dobiti šta je zaslužio,jer:
Krstan:
да нико никада не постане оно што сам јесам - И З Д А Ј Н И К, Л А Ж О В и К У К А В И Ц А.
Ovo su njegove reči!!!
Molim Vas Romy da se pobrinete za njega,Vi koji želite dobro Srbima i Srbiji morate da nam pomognete da se rešimo izdajnika...:roll:.
 
jomini:
Zar stvarno misliš da to neko želi da gleda i sluša? Daj da vidimo kome odgovara na forumu da sluša priče tvoje i Krstanove, kako se hranite jedno drugim. Daj da vidimo, pa ako ima nekoga ostaješ, ako nema, odlaziš i prestaješ sa spamovanjem. Važi? Imaš 10:1.
Hajde...

Je li to opet nekakv novi Vaš "pravilnik" !? Koje su to rječi nepoželjne po Vašim umnim kriterijumima, koga to vredzam i kakvu to propagandu širim. Nema problema - lako me banujeta kad god poželite. Meni če savjest da bude čista, a Vama? To da ste ženomrzac ne daje Vam za pravo da pljujete po meni, da mi se rogate i da dokazujete koliko ste "močni".
 
eIvin:
Spoštovana,

Meni pođoše suze dok sam čitao...
nadam se da će doktor Kovjenič dobiti šta je zaslužio,jer:

Ovo su njegove reči!!!
Molim Vas Romy da se pobrinete za njega,Vi koji želite dobro Srbima i Srbiji morate da nam pomognete da se rešimo izdajnika...:roll:.

Ne razumete Vi, spoštovani, kontekst tih reči uvaženog profesora !
 
PA vi ste stvarno poludeli, ko je ovde sovinista (o cemu pricate gospodjo). NEgo vi nista neznate suptilno da kazete i pokazete, vec sve na prvu loptu. PA sa takvim stavom necete ni kurvu smuvati.
 
Romy:
Je li to opet nekakv novi Vaš "pravilnik" !? Koje su to rječi nepoželjne po Vašim umnim kriterijumima, koga to vredzam i kakvu to propagandu širim. Nema problema - lako me banujeta kad god poželite. Meni če savjest da bude čista, a Vama? To da ste ženomrzac ne daje Vam za pravo da pljujete po meni, da mi se rogate i da dokazujete koliko ste "močni".
Vidi snajka... Ako ti banovanje ne smeta, onda jednostavno više nemoj dolaziti. Dođe mu na isto, ne? Drugo, nije pravilnik, već ono šta tvoje postavljanje tema izaziva, moram da dodam - s pravom. Lepo ti ostani čiste savesti i nemoj samo o sebi i Krstanu. Samo se ponavljaš. Možeš li o nečemu normalno da razgovaraš?
A ''pravilnik'', onaj moj će da dobije update uskoro. Čekam samo da me ponese neka muza... :wink:
 
Romy:
Ne razumete Vi, spoštovani, kontekst tih reči uvaženog profesora !

crno na belo...:roll:
Krstan:
јесам - И З Д А Ј Н И К, Л А Ж О В и К У К А В И Ц А.

Krstan:
Зашто се не погледам у огледало, пљунем на оно што видим и колико ме грло носи урликнем:

„БЕДНА Л А Ж О В Ч И Н О ! И З Д А Ј Н И Ч Е ! И З Р О Д Е !”

Ispunite svetu dužnost svakog patriote...
Pomozite nam da se rešimo izdajnika...
Sve je na Vama Romy!
 
Romy:
Slažem se. Na ovom antisrpskom forumu treba da ostanu samo oni koji mrze svoj narod, pljuju po svojoj vjeri i krčme svoju otadzbinu.
Da li možeš da shvatiš da je ''srbovanje'', popularno rečeno, štetno koliko i nipodaštavanje Srbije i srpstva? Koliko zla nanosi pljuvanje, toliko zla nanosi i neprekidno i subjektivno veličanje, ali sa dozom gađenja i odbijanja. Urazumi se. I ne samo ti!
 
jomini:
Da li možeš da shvatiš da je ''srbovanje'', popularno rečeno, štetno koliko i nipodaštavanje Srbije i srpstva? Koliko zla nanosi pljuvanje, toliko zla nanosi i neprekidno i subjektivno veličanje, ali sa dozom gađenja i odbijanja. Urazumi se. I ne samo ti!

и не само она..он...оно :shock: ..они...Ma, има их, препознаће се.
 
jomini:
Vidi snajka... Ako ti banovanje ne smeta, onda jednostavno više nemoj dolaziti. Dođe mu na isto, ne? Drugo, nije pravilnik, već ono šta tvoje postavljanje tema izaziva, moram da dodam - s pravom. Lepo ti ostani čiste savesti i nemoj samo o sebi i Krstanu. Samo se ponavljaš. Možeš li o nečemu normalno da razgovaraš?
A ''pravilnik'', onaj moj će da dobije update uskoro. Čekam samo da me ponese neka muza... :wink:

Rekla sam Vam razlog zašto se zadržavam uopče na ovom forumu. Ponoviču: Ovde je zbirališta najgorih, najnemoralnijih i najbednijih gebelso-fašista. To što su zaodenuti plaštem "demokratije" samo dokazuje kakva je to demokratija. Očito da Vi lično tu bandu predvodite, dajete im prostor na ovom forumu i podržavate jih u svakom slučaju, jer Vi ste lično prvi odpočeli harangu na prof. dr Krstanu Dj. Kovjeniču. Neču se više na Vaš forum niti javljati, sve ima svoje granice, pa i moja strpljivost, ali Vam obečavam da ču Vas i u buduče pretiti i da ču svoj izveštaj o fašistima koji se pojavljuju na ovom forumu lično sama prijaviti INTERPOLU, sekciji za pračenje tovrsnog kriminala na netu u Kopenhavenu. Mislite da se može u javnosti baš sve raditi što je u skladu sa Vašim "pravilnikom". Bedno, da bednije ne bože biti !

ZBOGOM !
 
Romy:
Neču se više na Vaš forum niti javljati, sve ima svoje granice, pa i moja strpljivost, ali Vam obečavam da ču Vas i u buduče pretiti i da ču svoj izveštaj o fašistima koji se pojavljuju na ovom forumu lično sama prijaviti INTERPOLU, sekciji za pračenje tovrsnog kriminala na netu u Kopenhavenu. Mislite da se može u javnosti baš sve raditi što je u skladu sa Vašim "pravilnikom". Bedno, da bednije ne bože biti !

ZBOGOM !
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Ма, ког милоклиза више да читам о Крастију д клауну и његовом алтер-егу Ромији, коме је стало до "њихових" наглабања ??????

Какав брод лудака!!!

Тужи сестро/брате, и Хагу ако хоћеш само нас остави на миру, ПЛИИИИЗЗЗЗ...

И кад кажеш "збогом" онда то и уради...
 
Romy:
Je li to opet nekakv novi Vaš "pravilnik" !? Koje su to rječi nepoželjne po Vašim umnim kriterijumima, koga to vredzam i kakvu to propagandu širim.
Nemojte, molim Vas, da me terate da postavim 10 A4 stranica.

Romy:
To da ste ženomrzac ne daje Vam za pravo da pljujete po meni, da mi se rogate i da dokazujete koliko ste "močni".
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA!

Romy:
Ovde je zbirališta najgorih, najnemoralnijih i najbednijih gebelso-fašista. To što su zaodenuti plaštem "demokratije" samo dokazuje kakva je to demokratija.
Gospođice, jedini koji tvrdi da je ovo "demokratija" ste Vi. Niko nije rekao da je demokrata. Niko nije smatrao ovaj forum demokratskim i niko nije ni spominjao demokratiju.

Romy:
jer Vi ste lično prvi odpočeli harangu na prof. dr Krstanu Dj. Kovjeniču.
Gospođice, profesor Krstan je prvi počeo harangu na one koji se nisu složili sa njim. Vi ili ne znate šta je haranga ili se pravite ludi što se tiče gospodina Krstana.

Romy:
Neču se više na Vaš forum niti javljati, sve ima svoje granice, pa i moja strpljivost, ali Vam obečavam da ču Vas i u buduče pretiti i da ču svoj izveštaj o fašistima koji se pojavljuju na ovom forumu lično sama prijaviti INTERPOLU, sekciji za pračenje tovrsnog kriminala na netu u Kopenhavenu.
Bolje odmah onda da se pakujem i da bežim.

Romy:
Mislite da se može u javnosti baš sve raditi što je u skladu sa Vašim "pravilnikom". Bedno, da bednije ne bože biti !
Recite to gospodinu Krstanu.
 

Back
Top