Macromedia Flash Player

Ne razumem :?
Macromedia Flash Player uopste nije zastita od kopiranja slika, iz njega mozes vrlo jednostavno izvuci sliku, osim ako nije neki strucnjak radi sa XML ali i onda screenshot moze da resi problem.
 
Pa prvo moras da skines da flash film (SWF fajl sa tog sajta)
Ja posto koristim Operu pogledam u source i nadjem url do njega pa ga tako skinem, mada sa IE imaju posebni programi koji to automatski rade.
Posle toga ti treba program SWF Decompiler koji moze da extraktuje sve slike iz tog fajla i onda dobije cistu sliku koja je koriscena za izradu tog flasha.
A moze i da pustis taj film pa da ides na print screen kad se pojavi ta slika ali to je opet komplikovanije mozda.

Nego znas li sta , da ti ne bi ja sad objasnjavao gde da nadjes te programe i kako da ih koristis bolje daj mi link gde je taj flash film i ja cu ti poslati te slike tako je mnogo jednostavnije :idea:
 
Ponovo jedno pitanje

1.Video koji je Swif i koji je postavljen na YouTube a koji zelim da sacuvam pronadjem u TIF (Temporary Internet Files) zatim u nekom od fajla kada zelim da ga aktiviram (Play) ne desava se nista.Za razliku od drugih Swif fajlova koji kada ih pronadjem u TIF (Imam Swif Plejer) rade bez problema.
2.U cemu je problem ?
 
Hvala...umem ja to ponekad ....
a050.gif
 

Back
Top