Da li umete da primite poklon?

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Juče je bio kontroverzni 8. mart.
Po običaju, sve za žene je imalo umnogostručenu cenu, a lukaviji trgovci su davali tobož 8% na narihtanu cenu.
Valjda su žene toliko vredele.

Medjutim, baš taj 8. mart je pokazao kako pojedine nisu bile u stanju da prime poklon.
Bežale bi od poljubca čestitke a gledale bi šta kolega drži u ruci.

Kako dakle, Vi primate poklon, bilo da Vam se ta osoba dopada ili ne?

Zvučni zapis, desni klik na link pa save traget as...
 
Ja ih obožavam :D
Neću da kažem šta sam sve dobila juče da ne ispadne sad da se hvalim a već sam rekla hvala onome kome je trebalo i to kakvo hvala - sa ovolikim kezom :D i crvenim obrazima - prosto da čovek poželi stalno da mi kupuje poklone!
Pa stvarno... Kupite mi nešto već jednom :lol:
 
ja vazim za osobu koja navodno ne ume da se obraduje! missim,meni bude drago,kazem hvala,smesim se,poljubim,nekad i odigram neki cudan ples.e sad.bilo u mom zivotu nezadovoljnog sveta muskog pa im to nije dosta.hteli mozda da im izduvam instrument za tu priliku.danas sam tako muzicki nadahnuta. ah...
evo juce na poslu,bez obzira sto sam ovde pljuckala na osmi mart,dozvolila sam ovim krndeljima da me izljube,neki su se nacrtali dva puta.sta ces,sve ide u rok sluzbe!radna obaveza ne sme da se odbije.pise u pravilniku.mada,obavezno kolutam ocima,gundjam i brisem obraze.
 
pa hvala se podrazumeva.ja se zahvaljujem svima za sve.kad izlazim iz busa kazem hvala onome ko izadje pre mene da mi napravi mesto,ili se skloni u stranu.kazem hvala i kada mi neko kaze da se j ebem.tada uz sirok osmeh kazem hocu,hvala.
 
Struja:
pa hvala se podrazumeva.ja se zahvaljujem svima za sve.kad izlazim iz busa kazem hvala onome ko izadje pre mene da mi napravi mesto,ili se skloni u stranu.kazem hvala i kada mi neko kaze da se j ebem.tada uz sirok osmeh kazem hocu,hvala.


Bravo!
A kad udješ u autobus ti svima kažeš "dobar dan" i rukuješ se ...
El' tako?
:lol:

Zaista obratite pažnju KAKO prihvatate poklon jer se toliko može zaključiti o osobi kojoj se isti daje.
(ne želite valjda da neko pomisli kojoj ćurki dadoh poklon?) :idea:
 
Dlakava_Strvina:

Bravo!
A kad udješ u autobus ti svima kažeš "dobar dan" i rukuješ se ...
El' tako?
:lol:
/QUOTE]
vidi,od moje kuce do stanice ima par radnji i posto u njih zalazim znam prodavce,svima masem,klimam glavom i smesim se kada prolazim.kada nesto kupujem na bilo kojoj trafici obavezno pozelim dobro jutro ili dan i kazem na kraju hvala,dovidjenja.odvratno mi je kada vidim da kupci postupaju sa tim ljudima kao sa masinama. i td. sto se tice tog dobar dan u busu,mogu ti reci da se nekada jedva uzdrzim da se ne javim stalnoj ekipi s kojom se vozim.meni to nekako u redu.
 
,,Jao pa nisi trebao da se trošiš... Mislim stvarno, ovo je moglo da se kupi i za mnogo manje para... E baš bez veze, jao što mi je krivo... Pa šta ti bi da baciš pare na tako nešto? Polako s tim papirom, nije to za bacanje, lepo ga spakuj pa ćemo ga iskoristiti nekad. E jesi blesav keve mi... I šta ja sad s tim da radim? Ok, ajde stavi ga tamo u ćošak da nam ne smeta dok pijemo kafu''

E tako se prima poklon :D
 
i za mene oduvek vazi kako umem da se obradujem,ali ne umem da se bas odusevim...
ni kada sam bila mala kada bi me roditelji pitali sta zelim za rodjendan,ja sam nekako uvek govorila:Svejedno...
I onda dobijem poklon,nasmejem se,zahvalim...malo glumim kako sam extra srecna zbog toga i etooo
nije fraza,ja stvarno mnogo vise volim da drugima poklanjam,posebno volim onaj deo sa pakovanjem
 
Volim poklone koji su mali znak pažnje, zapravo neka sitnica,ali koja govori da je taj poklon baš meni namenjen. Skupocene poklone jednostavno ne volim, izuzetno ako je poklon od članova moje porodice.Poklone za 8 mart ne volim, prihvatim poklon, ali kažem da taj praznik stvarno ne slavim.
 
Struja:
vidi,od moje kuce do stanice ima par radnji i posto u njih zalazim znam prodavce,svima masem,klimam glavom i smesim se kada prolazim.kada nesto kupujem na bilo kojoj trafici obavezno pozelim dobro jutro ili dan i kazem na kraju hvala,dovidjenja.odvratno mi je kada vidim da kupci postupaju sa tim ljudima kao sa masinama. i td. sto se tice tog dobar dan u busu,mogu ti reci da se nekada jedva uzdrzim da se ne javim stalnoj ekipi s kojom se vozim.meni to nekako u redu.

Isto i ja.
Gde bre da se ne pozdravim kad me svi znaju i cene?
Prosto ne bi bilo lepo.
Nego, to je bila mala šala za autobus, ali se ti povredila.
Dodji da te bubim gde te boji... tu oko srca...
 
Umem , naravno i lepo vaspitanje mi nalaze da se primereno zahvalim ali ne volim bilo kakve poklone...bez stila i ukusa i namene..Poklon mora biti lep,odabran za mene..samo takav ima vrednost .Ko ne moze takav da priusti sebi da mi pokloni ..kao zamena je cvet..dovoljan je jedan i to zuta ruza..Te price u stlu ma dovoljna je bilo kakva sitnica samo ako je od srca..ne pije vodu iz razloga sto se pokloon daje nekome koga volis.cenis i do koga ti je stalo i takav poklon mora da ima vrednost..a ne tek reda radi..Nikada ne poklanjam bilo sta i bilo kome...
 
Dlakava_Strvina:
Juče je bio kontroverzni 8. mart.
Po običaju, sve za žene je imalo umnogostručenu cenu, a lukaviji trgovci su davali tobož 8% na narihtanu cenu.
Valjda su žene toliko vredele.

Medjutim, baš taj 8. mart je pokazao kako pojedine nisu bile u stanju da prime poklon.
Bežale bi od poljubca čestitke a gledale bi šta kolega drži u ruci.

Kako dakle, Vi primate poklon, bilo da Vam se ta osoba dopada ili ne?

Zvučni zapis, desni klik na link pa save traget as...
PA OVAJ ZAVISI KOLKI MU JE.MISLIM POKLON. AKOJ VELKI JA MU LEPO PRIĐEM PA GA UZMEM U RUKE I PROTRESEM DA VIDIM JEL TVRD IL MEK . DONALDS.
I IMAL ŠTA UNUTRA.
AKOJ TVRD KONTAM DAJ TO NEKI NAKIT I ONDAK GA PRIMIM.JEL NE PRIMAM SVAKAKE POKLONE, NISAM JA TAMO NEKA .KRAVA JA SAM ŽENA OT STILA I ELEGACIE.
AKOJ MEK ONDA MISLIM TO NEKA ALJINA I JA JE POLAKO OTMOTAVAM DA VIDIM KAKA JE. KAD E DOBRO OTMOTAM, AKO MI OTGOVARA FELIČINA PRIMAM . MISLIM POKLON. AKOJ MALA NEMA O TOGA NIŠTA JER NISAM JA TAMO NEKA KOJA NOSI MALE ALJINE I JOŠ KOEŠTA MALO.
ONDA JE NOŠ BITNO DA MI KEŽE DA ĆU DOBIEM POKLON DABI SE SPREMILA NA VREME JEL AKO NISAM SPREMNA NEĆU GA LEPO PRIMITI.
A TI STRFINO EL TI POKLON MEK ILI TVRD TO JE OT SUŠTISKE VAŽNOS.
NEMEREŠ GA SVOJIM CURAMA UFALJIVATI TEK TAKO MORAŠ JE MALO PRIPREMITI A I MORAŠ GA LEPO ZAPAKOFATI . I DA ŠTO JE VEĆI TO JE BOLJI EFEKT.
ZNAČI IMA DA TI GA PRIMI PROERENO.
:?
 

Back
Top