Sarm

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa jbg,ko je tebi simpatičniji,Sandra Bulok(koja ima sav šarm ovog sveta),ili Ceca(koja ima samo sise i izveštačen osmeh)? ali ima i obrnutih primera...poenta je da se sa šarmom radjaš,a sise uvek možeš da napumpaš...
 
hmmm...?:
pa jbg,ko je tebi simpatičniji,Sandra Bulok(koja ima sav šarm ovog sveta),ili Ceca(koja ima samo sise i izveštačen osmeh)? ali ima i obrnutih primera...poenta je da se sa šarmom radjaš,a sise uvek možeš da napumpaš...
Gdje nađe Sandru, meni je ona jedinica za antipatičnost.
 
auuuuu....a ja većina ljudi oko mene mislimo da...al' samo joj pogledaj stil:ume da se obuče,bilo elegantno,bilo ležarno,onda nabaci onaj osmeh,pa joj se pritom skupe oči i naprave one borice pored,pa još i obori glavu i gleda onako u vis,ispod oka...al jbg,ukusi su različiti...il' što reče jedna devojka,različite ljude uzbudjuju različite stvari...
 
hmmm...?:
pa jbg,ko je tebi simpatičniji,Sandra Bulok(koja ima sav šarm ovog sveta),ili Ceca(koja ima samo sise i izveštačen osmeh)? ali ima i obrnutih primera...poenta je da se sa šarmom radjaš,a sise uvek možeš da napumpaš...
Nikada u zivotu ni na jedan trenutak nisam pomislila da je Sandra Bulok sarmantna.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top