Objasnjenje?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Objasnjenje?

anakin
    Guest

Podrazumevano Objasnjenje?

da li moze neko (ko je verovatno obrisao celu temu) da kaze sta se ovde desava?

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano Re: Objasnjenje?

Citat Original postavio anakin
    da li moze neko (ko je verovatno obrisao celu temu) da kaze sta se ovde desava?
    [font=Comic Sans MS]Kako sam formalno moderator na kulinarstvu, i imam tu mogućnost, obrisala sam temu čim sam primila tvoje poruke i videla šta se dešava.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Nemam mogućnost da brišem poruke pojedinih korisnika, a pojedinačno brisanje bi potrajalo.[/font]
    [font=Comic Sans MS]To je jedini razlog zašto je obrisana čitava tema, na kojoj i onako, nije bilo ničeg korisnog.[/font]

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano Re: Objasnjenje?

[font=Comic Sans MS]Večeras sam bila u nekoj gužvi, a postoje i problemi sa konekcijom, tako da tek sad stižem na Forum i ne mogu da verujem šta vidim! I pored nekoliko PP sa dobronamernim upozorenjima o tome šta se ovde dešava, ne mogu da verujem![/font]
    [font=Comic Sans MS]Toliko bljuvotina verovatno nema na čitavom Forumu zajedno! [/font]
    [font=Comic Sans MS]Vidim da je neko žurio i da "pozove" ljude sa nekog popularnijeg podforuma... Čega se pametan stidi... [/font]
    [font=Comic Sans MS]Pošto administratori ne reaguju, a ono što piše na temi "Ko je banovao Espanola" malo koji (normalan) želudac može da svari, sa velikim zadovoljstvom koristim mogućnost da obrišem čitavu temu. [/font]
    [font=Comic Sans MS]Pojedini, naročito oni sa sa najvećim brojem postova na pomenutoj temi, svakako će biti nezadovoljni, tako da ću ipak udovoljiti onima koji su shvatili o čemu se radi i zamolili me da reagujem. [/font]
    [font=Comic Sans MS]Tema je izbrisana![/font]
    [font=Comic Sans MS]Oni koji su postovali, ili čitali, znaju i zašto. Naravno da nemam iluzija kako će bljuvotine prestati, ali trudiću se da ih obrišem, bar dok sam ovde.[/font]
    [font=Comic Sans MS]Hvala na saradnji! [/font]
    Poslednji put ažurirao/la smeh : 10.03.2006. u 01:57

Slične teme

1. Objašnjenje
    Autor drbob u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 12.12.2008., 13:53
  2. Objasnjenje
    Autor SlatkaSestra u forumu Muškarci
    Odgovora: 56
    Poslednja poruka: 13.08.2008., 16:34
  3. Objasnjenje