12 mart. Srbija zivi, Srbija ne zaboravlja...

leader

Početnik
Poruka
6
U nedelju ce se navrshiti 3 godine od ubistva Dr Zoran Djindjica, oni koji su ga poshtovali uchinice sve da dokazu da Srbija zivi da Srbija ne zaboravlja... O Zoranu ne vredi prichati onima koji ga nisu razumeli, jer nikada i nece, a onima koji su ga razumeli ne treba nishta da se kaze da mi razumeli.....

"Ako neki misle da ce zaustaviti sprovodjenje zakona i reforimi time shto ce mene ukloniti - onda se grdno varaju . . ." ZORAN DJINDJIC 23. februar 2003. god
 
leader:
U nedelju ce se navrshiti 3 godine od ubistva Dr Zoran Djindjica, oni koji su ga poshtovali uchinice sve da dokazu da Srbija zivi da Srbija ne zaboravlja... O Zoranu ne vredi prichati onima koji ga nisu razumeli, jer nikada i nece, a onima koji su ga razumeli ne treba nishta da se kaze da mi razumeli.....

"Ako neki misle da ce zaustaviti sprovodjenje zakona i reforimi time shto ce mene ukloniti - onda se grdno varaju . . ." ZORAN DJINDJIC 23. februar 2003. god
izvini brate al... to mu je najgluplja izjava :(

o kom sprovodjenju zakona danas da govorimo?
 
Петре, политичко право је у ствари веома једноставно.
Кажеш да је његов утицај позитиван, ја тврдим супротно.
У прилог дајем чињеницу да је политичка елита коју је он лично селектирао и на коју је лично утицао направила такву брљотину која је упропастила све оно што је он, не тврдим да није желео, покушао да уради.
Пази, сад му максимално повлађујем јер човек једноставно није у прилици да се одбрани.
Али то је то, логичко сагледавање чињеница.
 
mislim da elita koju je selektirao nije bila sva tako losa,niti napravila ne znam kakve "brljotine"..postoje tu nesrecni primeri,ali postoje u principu oko svakog jaceg igraca.kod njega su bitni pokretaci i ideje,jer veca dela za tako kratko vreme,i u tako zayebanoj,galimatijas situaciji(nije on sam birao da mora biti jos 17 lidercica,vec je to bila stvar nuzde)nije bilo vremena ni sredstava..ali,opet cemo se vratiti na onu raspravu o njemu kao marxisti,sto ti tvrdis,jer su nam percepcije razlicite
 

Back
Top