Evo nesto sveze

vangelistexas

Zainteresovan član
Poruka
353
Dakle, mnogi od nas slusaju muziku aktivno, ali, naravno, uvek postoje oni bendovi koje ne mozemo da slusamo jer nam ne odgovara takav pravac ili iz nekih drugih razloga, ali, sto je najveca fora, poshtujemo ih zbog toga sto su ucinili i doneli neke inovacije, emocije i slicne tripove u muziku.
Moje pitanje je: Koji bend ne slusate privatno, ali poshtujete i cenite njihov rad i ideje?

Cheers :)
 
Pa vidiš da smara dečka bezveze...
Uostalom Anarhist ceni PJ,zaslužio je da se zauzmemo za njega...:lol:
Ako hoće može da se zaposli kao lektor,nema potrebe da teroriše ljude bezveze,a da je dobronameran rekao bi mu na pp...Ovako deluje kao da hoće da ispadne pametan...
 
Elvin:
Pa vidiš da smara dečka bezveze...
Uostalom Anarhist ceni PJ,zaslužio je da se zauzmemo za njega...:lol:
Ako hoće može da se zaposli kao lektor,nema potrebe da teroriše ljude bezveze,a da je dobronameran rekao bi mu na pp...Ovako deluje kao da hoće da ispadne pametan...
Pa naravno...
Svi betmenovi prijatelji su i moji prijatelji...
 
respektujem sonik jut, i ja bih voleo da mogu da se napucam u venu i pravim pesme, al ne smem dalje da ih respektujem, ubicje me P`jana Leptirica zbog ovoga, dosta sam prichao :)

ne, stvarno rispekta.
 
zanimljivo, ali setila sam se

Ramba Amadeusa.

Ja ga ne slušam, ali mi je uvek bio lik. Žao mi je što je morao da otkaže onaj koncert zbog slabe zainteresovanosti, ali imam utisak da ga ljudi vole iako ga ne slušaju, iako se ne bi pojavili tamo..
pa šta čovek da radi..?

Jako sam volela emisiju koju je radio na BK, bila je jedna od najsmešnijih...
 

Back
Top