"Ona Hoce Mambu"

ne moras... vec sam osmotrio opremu... a ne osmatram one, na koje bi mogao da zakaze...
koliko sam shvatio vi bi hteli da osmotrite moj ducan...
iz ponude suhomesnatih proizvoda izdvajamo kulen...
 
pa kvalitet mozete proceniti jedino ako kushate.... a kvantitet, tek kada ga uzmete u ruku.... ko jos veruje vagi i onome sto je vagao...
ne verujte nashoj reklami... probajte nash proizvod...
blah... promashio sam poziv... a mogao sam imati sjajnu karijeru...
 
hahaaha... pa kada ste pretile strojenjem na pochetku...
sto se tiche besplatne zakuske... prvih pet prijavljenih ce moci da probaju kulen za dz....
zbog velike zainteresovanosti, kolichibe su ogranichene... prijavite se josh koliko danas... :P
 
Luna la Strada:
Dugo gledash moje grudi :o , dobro si me osmotrio kad sam se okrenula :) , a tvoja mala tajna ostace podlo skrivena 8) do trenutka mog velikog razocaranja...Ovo,definitivno nije ono sto sam ocekivala!
I sta cemo sad?
:evil:
Pa iskreno recheno svako ima pravo na to da mu se ochekivanja ispune. Ukoliko nije funkcionisako sa jednim, hoce sa drugim. Samo se ne jediti, jadnichak je vec dovoljno kaznjen.
 
Lucky Luck:
Pa iskreno recheno svako ima pravo na to da mu se ochekivanja ispune. Ukoliko nije funkcionisako sa jednim, hoce sa drugim. Samo se ne jediti, jadnichak je vec dovoljno kaznjen.

A, ja?!!! Da ne isfrustriram "jadnichka", pravim se kao da nishta nisam ni primetila(zapravo i nisam nishta znachajno primetila), i sve se nastavi svojim tokom... Nego, ima li neko neki recept kako da se ovakva "neprijatnost" predupredi? Recimo,da mu dobro odmerim nos, da ga prethodno pozovem na bazen...
 
Luna la Strada:
Dugo gledash moje grudi :o , dobro si me osmotrio kad sam se okrenula :) , a tvoja mala tajna ostace podlo skrivena 8) do trenutka mog velikog razocaranja...Ovo,definitivno nije ono sto sam ocekivala!
I sta cemo sad?
:evil:
HA,HA !Imala sam slicno iskustvo kao tvoje samo sto je "mala tajna"ostala MALA ali dolazim u sikusenje da je RASKRINKAM jer se previse kurobeca kao da ima cime!
p.s.odakle bre njima takva samouverenost da su baje?Valjda kompleks.Dodje mi da idem ulicom i vicem pokazujuci prstom na NJEGA!
 
frozen1982.:
Da odrastesh...pa se vratis sa nekom ozbiljnom temom.

Da, vec vidim sebe vidim sa 90 godina (ti cesh tada imati 91. ako broj u nicku predstavlja tvoje godishte), kako te teshim preko istog foruma sa prichom da je sex precenjen. Pa,mozda i jeste...ali,o tome cemo kad "odrastemo",kako si rekao, A sta cemo SAD! :evil:
 
blizance:
HA,HA !Imala sam slicno iskustvo kao tvoje samo sto je "mala tajna"ostala MALA ali dolazim u iskusenje da je RASKRINKAM jer se previse kurobeca kao da ima cime!
p.s.odakle bre njima takva samouverenost da su baje?Valjda kompleks.Dodje mi da idem ulicom i vicem pokazujuci prstom na NJEGA!

Ma dovoljan je prezriv osmeh, ali ja to jednostavno ne bih mogla. 'ebi ga, previshe sam fina. 8)
 

Back
Top