sumrak pravde-vranjski pedofil proglasen nevinim

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

serb_pagan

Domaćin
Banovan
Poruka
4.442
prijatelji forumasi,moje iluzije o bilo kakvoj pravnoj drzavi su se jucerasnjom sramnom presudom niskog suda razbile u parcice...oglasen nevinim,zbog nedostatka dokaza...jezivo...pedofil sa satanskim osmehom se raduje...poruka je poslata...svakom pedofilu na visokoj funkciji...a deca? pa ko ovde jos misli o deci...crkva ne sme ostati ukaljana
 
urospo:
Jel si ti video mozda taj dogadjaj, jel si svedok?
Kako znas da je on uradio to zasta ga optuzuju?

Doduse tvoj nick, a i tvoji stavovi, objasnjavaju zasto tako reagujes...

nisam video ni onog sto je poklao roditelje po novom sadu pa opet je ubica...nikakav ti to argument nije...oglasen nevinim zbog nedostatka dokaza..opet,postoji osnovana sumnja,dva slucaja(dva slucaja seksualnog zlostavljanja maloletnih decaka,ej!!!!!!!!!!!!!) proglasena bez pravnog osnova zastarelim,postoje indicije a sudija (pravoslavac) oslobodi...sumrak
 
serb_pagan:
prijatelji forumasi,moje iluzije o bilo kakvoj pravnoj drzavi su se jucerasnjom sramnom presudom niskog suda razbile u parcice...oglasen nevinim,zbog nedostatka dokaza...jezivo...pedofil sa satanskim osmehom se raduje...poruka je poslata...svakom pedofilu na visokoj funkciji...a deca? pa ko ovde jos misli o deci...crkva ne sme ostati ukaljana

da znash brate pagane da sam i ja primetio da utiche ovaj forum na tebe :(
pocheo si chak da vidish smisla u nekoj odluci bande na vlasti :roll:

al... proci ce te...
a osmeh... :-?
 
Taj iz Novog Sada je ubica jer ima mnogo dokaza koji upucuju da je on ubica, i priznao je sve.
U ovom slucaju nije tako, sud je presudio i to je to. Pored sudije, tu postoje i vestaci i ostali svedoci i na osnovu svega toga je donesena presuda.
A ti posto si ubedjen da je optuzeni to radio (verovatno si to video u horoskopu) trebao si da kazes to pa da odes da svedocis.
 
serb_pagan:
prijatelji forumasi,moje iluzije o bilo kakvoj pravnoj drzavi su se jucerasnjom sramnom presudom niskog suda razbile u parcice...oglasen nevinim,zbog nedostatka dokaza...jezivo...pedofil sa satanskim osmehom se raduje...poruka je poslata...svakom pedofilu na visokoj funkciji...a deca? pa ko ovde jos misli o deci...crkva ne sme ostati ukaljana
Tebe i sve koji ga vec optuzuju,zdravo za gotovo,shvaticu ozbiljno samo ako mi dokazu da ih je naguzio.(Odmah da se ogradim,smatram da sve dokazane pedofile treba jednostavno iskoreniti,ponistiti ih kao i njihovu blizu i dalju familiju(zbog genetike),zatrti svaki trag i da su postojali)Medjutim ovde je suvise politike,suvise onih koji su sa osmehom docekali na noz da je jedan svestenik,mozda,lazno optuzen. :evil:
 
Земљак, удовољићу твојој разумљивој љубопитљивости.
Сваки пут кад се помене недостатак доказа, оправдан или не, ја се бацим на унутрашњи инстикт који ме, није да се хвалим, скоро па никада није изневерио.

Да, кажу да нема доказа, али мени Пахомије смрди на зликовца, у прилог нудим необориву чињеницу да би се иоле частан човек посвећен Господу и Цркви сам повукао након свега.

Сама чињеница да је Атанасије Јевтић мој фаворит међу владикама јасно говори да сам ја искључиво за опцију или - или.

Кажем ти ја Земљак, без шале, да ми то одмах, док је време, па да видим тог мајчиног сина који би се после играо с таквим нечим.

Деца су светиња, и ту има да се изгине док се не утврде чињенице.
Обашка што је Пахомије по сваком погледу обична шушумига, апсолутно ирелевантан лик тако да нема ни говора о намештеној афери.

Што нико није оптужио Атанасија или Глигорија за тако нешто?!

Сад ће БЛ да трабуња о некаквој архиви.
 
necu da komentarisem ovakve stavove...nemam vremena a i bespredmetno je da ovde celu noc razglabam o vranjskom pedofilu.. ne zasluzuje moje vreme...ocekivao sam da ga branite...al uradite jedno...i budite iskreni prema sebi,vi koji branite pedofila...postavite sebi pitanje:da li bi svoje dete,brata,rodjaka ili sl.ostavio pahomiju da ga pricuva?
 
Kaa:
Tebe i sve koji ga vec optuzuju,zdravo za gotovo,shvaticu ozbiljno samo ako mi dokazu da ih je naguzio.(Odmah da se ogradim,smatram da sve dokazane pedofile treba jednostavno iskoreniti,ponistiti ih kao i njihovu blizu i dalju familiju(zbog genetike),zatrti svaki trag i da su postojali)Medjutim ovde je suvise politike,suvise onih koji su sa osmehom docekali na noz da je jedan svestenik,mozda,lazno optuzen. :evil:
Upravo sam o ovom pricao, apsolutno se slazem!
 
PAC-PAC:
Земљак, удовољићу твојој разумљивој љубопитљивости.
Сваки пут кад се помене недостатак доказа, оправдан или не, ја се бацим на унутрашњи инстикт који ме, није да се хвалим, скоро па никада није изневерио.

Да, кажу да нема доказа, али мени Пахомије смрди на зликовца, у прилог нудим необориву чињеницу да би се иоле частан човек посвећен Господу и Цркви сам повукао након свега.

Сама чињеница да је Атанасије Јевтић мој фаворит међу владикама јасно говори да сам ја искључиво за опцију или - или.

Кажем ти ја Земљак, без шале, да ми то одмах, док је време, па да видим тог мајчиног сина који би се после играо с таквим нечим.

Деца су светиња, и ту има да се изгине док се не утврде чињенице.
Обашка што је Пахомије по сваком погледу обична шушумига, апсолутно ирелевантан лик тако да нема ни говора о намештеној афери.

Што нико није оптужио Атанасија или Глигорија за тако нешто?!

Сад ће БЛ да трабуња о некаквој архиви.

Da se povuce i da ga onda oni nalik na tebe optuze da bezi...Nisam BL ali batice, po pitanju predrasuda i negativnosti - ti postajes nalik njemu.
 
serb_pagan:
shvatices kad budes imao decu jednog dana....

Sad vec lupas, to nema veze sa tim.
Pricas bukvalno kao da si bio tamo i video sve to.

Shvatio bi i ti neke stvari da te neko optuzi za tako nesto, bez obzira sto nisi na nekoj funkciji.
Ne branim nikog, jer sve sto znam je iz medija, nisam bio tamo, verujem sudu, ali ovo sto ti radis je sramota, ne znam bolju rec...

A inace interesantno mi je da se sve to desava bas u Vranju...
 
urospo:
Sad vec lupas, to nema veze sa tim.
Pricas bukvalno kao da si bio tamo i video sve to.

Shvatio bi i ti neke stvari da te neko optuzi za tako nesto, bez obzira sto nisi na nekoj funkciji.
Ne branim nikog, jer sve sto znam je iz medija, nisam bio tamo, verujem sudu, ali ovo sto ti radis je sramota, ne znam bolju rec...

A inace interesantno mi je da se sve to desava bas u Vranju...

da da...
optuze te za pedofiliju a ti ko iz pushke
"aaaaa to vas shiptari placaju!
... i vatikan! znam ja."

meni to ne ide...
 
Kaa:
Jock,svi popovi su potencijalni pervertiti - mislim,oblace se u crno itd...Kako imas petlju da ides u crkvu?
a shto bi isho u crkvu???

nisam reko da su svi pervertiti, ima ok likova.
al od pochetka procesa je bilo mnogo sitnica koje su jasno ukazivale na njegovu krivicu.
al vi i da ste gledali na divx-u kako to radi, tvrdili bi da je montaza, tako da necu da trosim net na ovu temu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top