Sta biste ucinili kad ljubav vaseg zivota ozeni(naravno ne sa vama)?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Sta biste ucinili kad ljubav vaseg zivota ozeni(naravno ne sa vama)?

Zainteresovan član The_411 (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Sta biste ucinili kad ljubav vaseg zivota ozeni(naravno ne sa vama)?

Iz dana u dan kod mene dolazi moja dobra drugarica tuzna,zamisljena,unistena.......nije vise ona stara.
    Bila je zaljubljena u jednog decka godinama,cak mi se cini da je i on nesto prema njoj osecao,ali problem je bio u tome sto je on bio najbolji drug njenog dosta starijeg brata.
    Ona nije htela da pokvari to drugarstvo i nije nista ni pokusavala da ima sa tim deckom.
    Pre par meseci on je se ozenio,a ona je od tada kao ziv mrtvak.......
    Cak je imala i decka skojim je bila prilicno dugo,ali dan pre nego sto se ovaj ozenio ona je raskinula sa deckom.....
    Iskreno neznam kako da joj pomognem,kazem joj da sve zaboravi i da nastavi dalje,ali ona ne ide dalje...
    Meni bas tesenje i ne ide od ruke (a i nisam imala slicne probleme tako da nemogu da je sasvim razumem)pa bi mi pomoglo vase misljenje o tome.........

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Re: Sta biste ucinili kad ljubav vaseg zivota ozeni(naravno ne sa vama)?

Da nadje nekog drugog , čiju će sliku oplakivati u strahu da joj se lično ne dogodi....

Previdi joj ovo kao :
    Znaš da je pera uvek imao kompleks od mike, a on je tako sladak , ali se ne druži sa tvojim bratom i vrlo se površno poznaju ,

Devojka je sklona da drži na distanci , pa će to i nadalje raditi....ali će preispitivanjem novog , čak i popljuvavanjem novog uvek imati u vidu , da njen misli da je ovaj drugi bolji......

Da ova priča odgovara devojci od 14-16 godina to je često....
    Da odgovara situaciji kod devojke od 17-23 je redje....
    Da odgovara situaciji kod devojke od 24-33 je retko
    Da odgovara situaciji kod devojke preko 33 , tu je nešto jako destruktivno

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Sta biste ucinili kad ljubav vaseg zivota ozeni(naravno ne sa vama)?

Sta mozes da ucinis? Paaa, u principu nista...
    Neka cuti i krpi se... Nista drugo joj ne preostaje...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Ma nije on ljubav njenog zivota...

Aktivan član
    Učlanjen
    17.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio The_411
    Iz dana u dan kod mene dolazi moja dobra drugarica tuzna,zamisljena,unistena.......nije vise ona stara.
    Bila je zaljubljena u jednog decka godinama,cak mi se cini da je i on nesto prema njoj osecao,ali problem je bio u tome sto je on bio najbolji drug njenog dosta starijeg brata.
    Ona nije htela da pokvari to drugarstvo i nije nista ni pokusavala da ima sa tim deckom.
    Cak je imala i decka skojim je bila prilicno dugo,ali dan pre nego sto se ovaj ozenio ona je raskinula sa deckom.....
    Iskreno neznam kako da joj pomognem,kazem joj da sve zaboravi i da nastavi dalje,ali ona ne ide dalje...
    Meni bas tesenje i ne ide od ruke (a i nisam imala slicne probleme tako da nemogu da je sasvim razumem)pa bi mi pomoglo vase misljenje o tome.........
    NIsta bas nista...ako je mlada proci ce je...mislim i to izmedju ostaslog treba da se dozivi...kao i da se dozive i prezive ozenjeni tek razvedeni oni koji nece da se zene, oni koji hoce da se zene i ko zna kakvi sve ne...Kao jako mlada bivsi decko sa kojim sam vec bila raskinula najavio svadbu...ja tek onda pocela da kukumavcim kako je bio super , kako eto to ne mogu da prezivim i sl...gledam nedeljama svadbe i mislim eto i on ce jednog dana tako u okicenim kolima da projuri srecno ozenjen i ja cu uvek patiti...bla bla bla... ma i ozenio se i razveo se jos tri puta...Sada u malo kasnijim godinama desilo se da mi se bivsi ozenio, a da smo posle veze bili drugari...napravio je pravi izbor...mlada devojka neiskusna, on joj prica lepe price a i dalje radi sta hoce...eto neki se i tako ozene...Ja sad sve to posmatram i znam da je zivot pun nepredvidjenih stvari...sad je nesto jako tesko shvatiti i pati se zbog toga a sutra kad stvari dodju na svoje mesto vidis da i nemas za cim da zalis...

Aktivan član
    Učlanjen
    14.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Malo mi je to njeno ponasanje nedozrelo. Mislim kao svidja ti se neko tolike godine, ti nista ne pokusavas za to vreme, jos imas i drugu vezu , taj se ozeni i sad pljaaas, tuga, depresija. Koliko ona ima godina?

hanibaI77
    Guest

e sad bas razmisljam i shvatam da se nijedan bivsi nije ozenio :shock: sem italijana za koje ne znam sta je s njima jeeee mora da pogubno delujem dobro zezam se sta sad,svako voli malo da veruje da su naredni potezi zbog njega

Zainteresovan član yana (avatar)
    Učlanjen
    28.11.2005.
    Reputaciona moć
    45

Meni se desilo nešto slično - dobro, nije on baš bio ljubav mog života, samo je oduvek među nama bilo očigledno uzajamno dopadanje i privlačnost, iako nikada nismo bili zajedno. I jednog dana ja lepo sedim kod kuće, gledam TV i vrteći kanale odjednom ugledam njega KAKO SE ŽENI ! :shock: Naime, jedna lokalna televizija prikazuje neku emisiju u kojoj pokazuju snimke svih venčanja protekle nedelje. I ja baksuz naletim baš na njega! A nisam imala pojma da se ženi. A inače nikad ne gledam glupi Apolo.

Nisam se bila mnogo ubedačila. Bilo mi je malo čudno, ali ionako nisam ni mislila da ćemo nas dvoje ikad biti zajedno. Samo, nisam baš morala da vidim kako se ženi!

Sad ću možda zvučati kao grozna, zla osoba ali bilo mi je nekako lakše što im je venčanje izgledalo nekako tužnjikavo - malo ljudi, a oni su čak i voditeljki rekli nešto tipa - "...pa, eto,bilo je tu nekih problema u vezi..." - mora da je stvarno bilo, kad oni to izjavljuju na TVu i to na dan svog venčanja. Ali meni je nekako zbog toga bilo lakše (inače nisam zlobna osoba, stvarno). To je valjda ono - lisica i kiselo grožđe.

Poznat
    Učlanjen
    01.04.2005.
    Reputaciona moć
    0

[font=Fixedsys]Super, ti imas 16, koliko ima drugarica? [/font]

[font=Fixedsys]Ako ima tu priblizno isto godina, zavali joj samarcinu da se probudi! [/font]

[font=Fixedsys]Da sam ja na njenom mestu, to bih volela da mi neko uradi. [/font]

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

upoznaj je s nekim frajerima i nateraj da što više izlazi i danju i noću
    jeste besmisleno je skroz
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Učlanjen
    07.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Ona ima 20 godina,i nije da mi nedodje da joj odvalim samarcinu,i nije da mi se nije smucilo to njeno kukanje......................ali.........
    A taj lik ima 31(i vreme mu je da se zeni) i sad jos kad uzmem u obzir da je ona na faxu
    mislim ja zaista neznam sta je ona ocekivala,ali je se totalno upropastila..........

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

PA PITAJ JE KOJI JOJ JE Q ondaK
    ♫ The computer was born to solve problems that did not exist before. – Bill Gates

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Zar smatraš da svako emotivno podudaranje rezultira vezom.....-

Zar smatraš da ova situacija nije tu da je probudi da sledeći put zna da li i šta stvarno želi....

Ta veza i da je krenula ne bi uspela , ne zato što je on mnogo stariji , jer nije mnogo stariji , već zbog toga što bi se ona stidela svojih osećanja prema njemu , a to uvek ostavlja prostora za zlonamerne priče....ovako je sebi uštedela jedno razočarenje, jedno blamiranje pred drugom osobom, godinu ili više traumatičnih dogadjaja i svadja...

Neke devojke i sa 16 znaju šta hoće, po tome ne mislim na odlučnost i tvrdoglavost , već skladnost sa svojim željama i mogućnostima....neke i sa 40 to ne znaju....

Ista priča je i kod muškaraca.....mrzim kad svaki put moram da naglašavam da me ne bi ovde proglasili ženomrscem....

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

patak je ženoljubac

Aktivan član Mae (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Reputaciona moć
    55

Citat Original postavio Tuzni_patak
    Neke devojke i sa 16 znaju šta hoće, po tome ne mislim na odlučnost i tvrdoglavost , već skladnost sa svojim željama i mogućnostima....neke i sa 40 to ne znaju....

Ista priča je i kod muškaraca.....mrzim kad svaki put moram da naglašavam da me ne bi ovde proglasili ženomrscem....

Naprotiv, u pravi si jer je mnogo češće (nego što želimo da priznamo) pitanje zrelosti nego biti muško ili žensko a tu x i y hromozomi ne igraju bitno ulogu!

Ja sam bila u toj situaciji 3 puta (ali su samo dva od ta tri braka dočekala prvu godišnjicu ) i, iskreno, ima, b re, razlog za sve- ne može neko da bude ljubav nečijeg života ako on nju ne doživljava ljubavlju! Ja sam samo gledala te udavače (činjenica, oni su bili moji bivši momci ali, opet, bili su momci) i sve se čudila kako sam spasila glavu!

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa sad moze da mu bude svalerka! Eto reshenjaaaaaa!!!

Obećava
    Učlanjen
    17.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Hmm... rumenka, promeni ponasanje iz fundamenta!!!!!!!

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Raskinula sa dečkom dan pre nego što se ljubav njenog života oženio...
    I'm impressed....
    Čisto da opovrgnemo čestu žensku tvrdnju da njihov senzibilitet, za razliku od našeg muškog, ne dozvoljava da vode ljubav da jednim, prostije - tucaju se sa jednim, a vole nekog sasvim drugog.
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Uf, ja onda uopste nisam senzibilizirana kao zensko...

Iskusan HeBePoBaTaH_ (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    117

Cenim da ne bi mogla da budeš u dugoj vezi, i da istovremeno maštaš neprestano, da imaš fikciju ljubavi u realnoj osobi koja nije sa tobom, a on ima devojku i ženi se?
    Što pristaje Jupiteru ne pristaje volu

Aktivan član geisha (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2006.
    Reputaciona moć
    63

ma, reci joj da se i ona uda za nekog drugog.....

no, sala na stranu, pa daj urazumi je. cim se nista nije dogodilo izmedju njih znaci da im nije bilo sudjeno, i sigurno je njen princ ceka negde. ako se ona sad zatvori i misli o ozenjenom tipu, nece dozvoliti princu da je pronadje. tako uhvati je za ruku i u grad, da nadjete princa 8-)

Ističe se luckastalutkica (avatar)
    Učlanjen
    08.10.2005.
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio The_411
    Moje je misljenje da on nije decko njenog zivota kad se ozenio (naravno ne sa njom).On je decko zivota toj devojci koju je ozenio.Kako on moze da bude decko njenog zivota kad se ozenio?
    luckastalutkica

CaLiMeRo
    Guest

Citat Original postavio Tuzni_patak
    Neke devojke i sa 16 znaju šta hoće, po tome ne mislim na odlučnost i tvrdoglavost , već skladnost sa svojim željama i mogućnostima....neke i sa 40 to ne znaju...
    Vreme leči (skoro) sve.
    A život dodaje nove zaplete.
    Biće to u redu.
    Jednom.

Učlanjen
    07.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Hvala na komentarima.Ljudi jeste da ja imam 16 godina,imala sam par veza,ali ja nju uopste nerazumem. Bilo je medju njima nekih poljubaca i to je sve..........ali ipak sve je to nista da bi ona sad ovako patila.......... Jeste mi drugarica,ali je budala...

Poznat intra (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    119

Citat Original postavio hanibaI77
    e sad bas razmisljam i shvatam da se nijedan bivsi nije ozenio :shock: sem italijana za koje ne znam sta je s njima jeeee mora da pogubno delujem dobro zezam se sta sad,svako voli malo da veruje da su naredni potezi zbog njega
    Na prvi dio može da se iskoristi dio Patkovog odgovora:
    Da ova priča odgovara devojci od 14-16 godina to je često....
    Da odgovara situaciji kod devojke od 17-23 je redje....
    Da odgovara situaciji kod devojke od 24-33 je retko
    Da odgovara situaciji kod devojke preko 33 , tu je nešto jako destruktivno

Slične teme

1. Sta Vama znaci ljubav?
    Autor Maha-maja u forumu Romantika
    Odgovora: 1546
    Poslednja poruka: 06.12.2017., 18:38
  2. Knjiga koju biste mogli čitati celog života
    Autor jelen.co u forumu Književnost
    Odgovora: 173
    Poslednja poruka: 09.05.2011., 07:30
  3. Plod vaseg seksualnog zivota