Ja model

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne ne ne i ne.
1. ne - jer biti model mi je nesto najgluplje zasta se mogu zaraditi pare...
2. ne - ponovila bih isto...
3. ne - kvalitet - ''fali'' mi visina, imam komplex ahem...precenjene pozadine...mada mnogi se ne slazu samnom...rekoh da je komplex.
4. ne - pa jednostavno ne izgledam onako bolesno ko oni modeli :D (izvini - ali stvarno bre...ovo sad prelazi granice po pitaju izgleda...na fotkama i to super - kad ih vidis uzivo izgledaju ko strasila...)
 
ja imam visinu i radila sam revije kada sam bila mladja...
iskreno, ne slazem se uopste da je to najgluplji nacin da se zaradi novac.
ako vec imas telo i stas za to-zasto ga ne bi unovcio? ja uvek kazem-nekad cu mozda biti ruzna i debela, i bice mi krivo sto nisam ovo sada sto imam iskoristila u te svrhe...(a to sto sada imam jeste mogucnost da jedem koliko hocu a da ostanem nekim ccudom uvek na 55 kg-na visinu od 173cm)...volela bih da sam nastavila da idem tim vodama..eto. :razz:
 
manekenke, modeli......ne svidja mi se kako izgledaju (poneka faca i da, ali figure NE), tako da nikada ne bih volela da mogu da se bavim time....a, s obzirom da sam, moze se reci, razvijeno detence, nema teorije i da hocu time da se bavim :-D :-D :-D
to smara...... :-?
 
imam ja te kvalitete(bar neke od njih) samo me Malo visina ****...imam kovrdzavu kosu,pa su mi dok sam kos bila BAS mala nudili za reklamu...ali ne znam sto nisam...
 
Cool_Chick:
Dali imate kvalitet koji je potreban da bi bili maneken ili model? :?:
Joj,ne mogu da verujem koliko je ovaj manekenski virus uzeo maha... :shock:
Vidi ovako:da sam na tvom mestu (a bila sam :p ) razmislila bih josh bar 2-3 puta... ali! S obzirom na to da si koliko vidim vec ugazila u te vode,pitam se da li stvarno zhelish savet ili si doshla da te tapkamo po ramenu..Ja na zhalost to necu uraditi,jer sam u tim vodama bila od svoje 15-ste nekoliko godina....a onda sam bukvalno pobegla... :roll:
Ako greshim,tj.ako ti stvarno treba savet i spremna si da chujesh i ovo veliko NE i zashto NE,poshalji mi pp... :wink: Sve cu ti potanko objasniti... :)
I pamet u glavu... ne morash shetati pistom i biti na naslovnim stranama da bi bila lepa! :wink:
 
Peta W.:
Joj,ne mogu da verujem koliko je ovaj manekenski virus uzeo maha... :shock:
Vidi ovako:da sam na tvom mestu (a bila sam :p ) razmislila bih josh bar 2-3 puta... ali! S obzirom na to da si koliko vidim vec ugazila u te vode,pitam se da li stvarno zhelish savet ili si doshla da te tapkamo po ramenu..Ja na zhalost to necu uraditi,jer sam u tim vodama bila od svoje 15-ste nekoliko godina....a onda sam bukvalno pobegla... :roll:
Ako greshim,tj.ako ti stvarno treba savet i spremna si da chujesh i ovo veliko NE i zashto NE,poshalji mi pp... :wink: Sve cu ti potanko objasniti... :)
I pamet u glavu... ne morash shetati pistom i biti na naslovnim stranama da bi bila lepa! :wink:
pishi ovdje, hocjemo i mi da chujemo zashto NE? ((:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top