Ja model

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cool_Chick:
Dali imate kvalitet koji je potreban da bi bili maneken ili model? :?:

Da, to su visina i gradja kao i lepo hodanje koje se uci u skolama za manekene i fotomodele a moze da se nauci i brze ako devojka prirodno ume lepo da hoda.Modelu ne treba visina.Mnogo toga se postize sminkom tako da ni lepo lice nije neophodan uslov.Pored izgleda veoma vazan je odnos prema poslu i saradnicima i posvecenost poslu kao i talenat.
 
topmodelsica:
Da, to su visina i gradja kao i lepo hodanje koje se uci u skolama za manekene i fotomodele a moze da se nauci i brze ako devojka prirodno ume lepo da hoda.Modelu ne treba visina.Mnogo toga se postize sminkom tako da ni lepo lice nije neophodan uslov.Pored izgleda veoma vazan je odnos prema poslu i saradnicima i posvecenost poslu kao i talenat.
Ma to samo u Srbiji mora da se ide u skolu za manekene & fotomodele... :roll: Svuda u svetu se organizuje kasting pa ljudi odaberu ko im se svidja...Ja sam bas nedavno gledala fashion channel i nekog tipa,valjda iz Norveske,su zaustavili na ulici(ne bukvalno,ali tako nekako) i pitali ga jel hoce da radi reviju i sad je jedan od poznatijih,tamo kod njih...A ovde kod nas treba da das 15 000 dinara da bi te uopste uzeli u obzir(mislim na UMS...)....
 
unknownbg:
mogla bi biti fotomodel, za to visina nije praviše bitna, jer fotografija dozovljava da se vidi samo ono dobro :wink:

@Tamplja_90
Slika bi bila jo[ bolja da te nije slikao neki dvometraš 8-)
Imaš potencijal

što se teme tiče, ja nikad nisam pomišljao da budem maneken, fotomodel i ta sranja...nisam materijal za to, a i ne volim da se slikam, snimam i sl... ono što je mene uvek privlačilo jeste fotografija sama po sebi, a naročito modna fotografija..al pošto nisam *****, bilo bi mi vrlo teško po čitav dan da slikam polugole ribe :lol: ali preživeo bih nekako da nije tako skupa oprema :roll:

eto....ako neko 'oće da idemo da se igramo, radimo book il nešto tako ...kad krene lepše vreme..ada i sl....ja sam za.... imam već par dogovora, pa ćemo videti kako će ispasti 8-)
Evo,ja odma' dolazim! :lol: Bas si povoljan,samo 50 E... :lol: :lol: :lol:
 
dadimar:
Modeli...
Volim Manekenke:)
Svako ko ima vrh tijelo neka se posveti tome,moje misljenje...
Bolje da izgledate uvijek Extra;)
eeee moj dadimare..kada sam ja to rekla, poklopili su me sa time da i prostitutke "unovcavaju" svoje dobro telo...ama prostitutke (one koje ja znam....hehehe) uopste nemaju dobro telo!!!
definitivno vise nista ne prepustam slucaju...koliko mi ljudi kaze "blago tebi sto si vitka, ne gojis se, lepo hodas" a ostali drze dijete i muce se, a mene mrzi da odem na obican kasting...na sledeci idem! sta imas da izgubis... a i volim paznju i slikanje i od malena sam bila na televiziji..mozda bi i moglo tako nesto da mi se desi
 
ama cure...uopste nisu sve manekenke mrsave i nemaju nista...pogledajte samo brazilske manekenke...
ovo vam je moja omiljena adriana lima...a kako sam shvatila i videla na slikama, vi niste debele ni imate debele noge ili tako nesto...samo ono sto i treba biti vece...
dobro, necemo bas u brazil zbog tog, mada...jesu sve odavde nekako mrsave..
 
topmodelsica:
Da, to su visina i gradja kao i lepo hodanje koje se uci u skolama za manekene i fotomodele a moze da se nauci i brze ako devojka prirodno ume lepo da hoda.Modelu ne treba visina.Mnogo toga se postize sminkom tako da ni lepo lice nije neophodan uslov.Pored izgleda veoma vazan je odnos prema poslu i saradnicima i posvecenost poslu kao i talenat.
Jao,molim te.... :roll: :roll: :roll:
Mrzim ovakva pros.eravanja... :smajlikojipovraca: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top