"SRAMOTA"

Lord of Chaos

Aktivan član
Poruka
1.598
Evo nadahnutog posta anonimnog pisca sa Lovackih prica, cisto da ne ***** topic, a opet nek' se cita. Srbija u 21-om veku ili nam se samo cini? :lol:

sta te briga:
Mrzim vas. Svi na ovom forumu sa napaceni idioti, koji znaju za sebe da nisu niko i nista, pa se zato kriju iza neke mocne i uticajne slike ili imena.
Vi ste jedne napacene budale i kreteni. Pokusavate da nabijate komplekse drugima pricajuci i raspravljajuci o necemu, misleci da Vi sve to najbolje znate. Ni sami ne znate sta znaci ono sto pisete. Stalno koristite neke slozene izraze i sale za razmisljanje, jer pokusavate da se na taj nacin dokazete drugima. Svi koji razgovaraju na forumu su nepristojni ljudi, bez morala. Vi ste jedni bezosecajni snobovi. Kako vas nije sramota da tako slobodno izrazavate svoja osecanja i pricate tako slobodno o seksu i to jos javno, da ceo svet cita. Volim sto se ne druzim sa takvima kao sto ste svi Vi koji dolazite na forume.
Sve devojke koje pisu na forumu su obicne smrdljive kurvetine jer se slobodno i javno izrazavaju o seksu i ostalim glupostima. Muskarci su jos gori od njih. Hvale se kako imaju skupa kola, puno devojaka koje jure za njima...
Svi se hvale kako se razumeju u kompjutere, kako imaju veliki uspeh u seksu i u ostalim perverzijama, svi pricaju o obrezivanju, brijanju polnih organa i o ostalim bezobraznim stvarima, iako na forumu dosta njih nema 18 godina. Izigravate ovde neke super kriticare, procenjujete vrednost kompjutera, mobilnih telefona... Sramota je to sto klinci zavode red na internetu i imaju web sajtove. Ko su oni ? Bar da pricaju o nekim pametnim i pristojnim stvarima, nego oni ovde izigravaju neke nedostizne Bogove i idole.
Vas treba neko dobro da izmlati. Izigravate ovde neka savrsenstva, a u stvari ste smrdljivi bubuljicavi, deformisani klinci, koji pokusavaju da budu jaki pomocu slova. Treba uvesti strogu kontrulu foruma i zabraniti slobodnu pricu o seksu i ostalim glupostima za mladje od 18 godina.
 
Krajnje je vreme zabraniti neregistrovanim clanovima da pisu i odgovaraju na postove .
Muka mi je od nepotpisanih frustriranih i napacenih likova koji nemaju hrabrosti da potpisu svoje ime spod onoga sto kazu.A o slici i da ne govorim.
Uradite ono sto je zakon na vecini foruma a to je :
Clanovi pisu i odgovaraju na teme , a anonimusi samo citaju i to je sve.

Pozdrav
 
Cale, ne daj se isprovocirati, zar nije lepo posmatrati frustrirane anonimuse koji ostatak sveta posmatraju kroz sebe pa se tako i ponasaju ne shvatajuci da time samo pokazuju koliko su jadni.... 8)
 
Pa sad,
Bem li ga.Al fala anonimusu sto me opet vrati u 18-oj :lol: :lol:
Sad,dal smo MI budale,isfrustrirani i sta sve ono,ili osoba koja sve posmatra ko zna kolko vreme,CITA i napise ono sto je napisala, a sto ja sigurno necu komentarisati.
Druga stvar,to oko registracije...
Nije stvar u tome Stari,ja sad mogu uzeti Nick XXXL primera radi,otvoriti Kail na Yahoo,potvrditi clanstvo...?Sem administratora,niko ne moze da zna odakle so ko javlja i tipka.Mozda i moze,mozda i moze,necu reci.Mozda i moze.Ali,sa sve to,i da zna,ko odakle kuca,nece biti da ce pogoditi ko kuca.Tek,kasnije moze,po stilu pisanja.Na kraju krajeva,pa mnogi su svoje Mailove i izbrisali,tako da...sam cin registracije,bem li ga.Ono,oni su na gubitku,anaimusi,mene nervira sto mi na chatu dodju,upadnu;Bravo majstore,kad pitam ko je,pobegne.Ili u najboljem slucaju:Nije bitno,al redovno te citam.
Pa ok,citaj.....

Pre ce biti ovo sto kaze LoC...mi ulazimo izgleda u 1 vek,dvojku pamtimo ko trgovci u samoposluzi :lol: :lol: :lol:
 
Stari Lisac:
Krajnje je vreme zabraniti neregistrovanim clanovima da pisu i odgovaraju na postove .
Ukoliko se nesto ne preduzme na ovu temu vas drug Stari Lisac ce vas pozdraviti zauvek.
Muka mi je od nepotpisanih frustriranih i napacenih likova koji nemaju hrabrosti da potpisu svoje ime spod onoga sto kazu.
Uradite ono sto je zakon na vecini foruma a to je :
Clanovi pisu i odgovaraju na teme , a anonimusi samo citaju i to je sve.

Pozdrav[/quote
Zdravo zemljace! Ala me okrpi, ali upravo sam se registrovala pa sad valjda vise ne spadam u onu grupu
divnih epiteta koju si dodao nergistrovanim licima!
Ali u svakom zitu ima kukolja, zar ne!
Zar ti gosti stvarno toliko idu na nerve? :wink:
 
:lol: :lol: :lol: :lol:
e a jer ste vi sigurni da se ovaj "sta te briga" nije zaebavao.

mislim meni prosto ne dolazi do mozga, strasno mi je tesko da poverujem da je neko tako nesto napisao i to ozbiljno mislio . ???????

U svakom slucaju , slatko se nasmejah. :lol:
 
vrstanka:
Stari Lisac:
Krajnje je vreme zabraniti neregistrovanim clanovima da pisu i odgovaraju na postove .
Ukoliko se nesto ne preduzme na ovu temu vas drug Stari Lisac ce vas pozdraviti zauvek.
Muka mi je od nepotpisanih frustriranih i napacenih likova koji nemaju hrabrosti da potpisu svoje ime spod onoga sto kazu.
Uradite ono sto je zakon na vecini foruma a to je :
Clanovi pisu i odgovaraju na teme , a anonimusi samo citaju i to je sve.

Pozdrav[/quote
Zdravo zemljace! Ala me okrpi, ali upravo sam se registrovala pa sad valjda vise ne spadam u onu grupu
divnih epiteta koju si dodao nergistrovanim licima!
Ali u svakom zitu ima kukolja, zar ne!
Zar ti gosti stvarno toliko idu na nerve? :wink:


Don si video , ja to namerno radim da bi imali sto vise clanica :)
Zemljakinjo , niko meni ne ide na nerve , ja sam diplomirani optimista i svako moze da radi sta hoce .
Predlog je , ja mislim posten.Evo sada smo bogatiji za jos jednu clanicu :) Zivele clanice sa clanovima gore ili dole :) :wink:
 
DON:
Pa sad,
Bem li ga.Al fala anonimusu sto me opet vrati u 18-oj :lol: :lol:
Sad,dal smo MI budale,isfrustrirani i sta sve ono,ili osoba koja sve posmatra ko zna kolko vreme,CITA i napise ono sto je napisala, a sto ja sigurno necu komentarisati.
Druga stvar,to oko registracije...
Nije stvar u tome Stari,ja sad mogu uzeti Nick XXXL primera radi,otvoriti Kail na Yahoo,potvrditi clanstvo...?Sem administratora,niko ne moze da zna odakle so ko javlja i tipka.Mozda i moze,mozda i moze,necu reci.Mozda i moze.Ali,sa sve to,i da zna,ko odakle kuca,nece biti da ce pogoditi ko kuca.Tek,kasnije moze,po stilu pisanja.Na kraju krajeva,pa mnogi su svoje Mailove i izbrisali,tako da...sam cin registracije,bem li ga.Ono,oni su na gubitku,anaimusi,mene nervira sto mi na chatu dodju,upadnu;Bravo majstore,kad pitam ko je,pobegne.Ili u najboljem slucaju:Nije bitno,al redovno te citam.
Pa ok,citaj.....

Pre ce biti ovo sto kaze LoC...mi ulazimo izgleda u 1 vek,dvojku pamtimo ko trgovci u samoposluzi :lol: :lol: :lol:

Donce , lepo rece jedan mali plavi da nemas pojma :) sad ce Lija da te nauci :)
Slusaj vamo :lol: .....Svaka persona koja se konektuje na bilo koji sajt na internetu je preko svog IP BROJA zabelezena kao posetilac nekog sajta.E sad preko IP BROJA ...skoro da moze sve , pocev od toga da te adminstratori lociraju po mestu stanovanja kod tvog provajdera , ili da te neko ko te bas ne voli preko tog istog IP broja nadje i napravi igranku bez prestanka na tvom racunaru.To je malo teze za obicne smrtnike , ali postoje razradjeni sistemi za tako nesto.Zato pamet u glavu i *dupence uza zid , nikad se nezna ko stoji iza tebe dok pokusavas da namagracis nekog iako kazes *bas me briga* :)
 
Pozdrav i svima vama! :D :D :D
Nazalost, ja sam nepopravljiv realista
ali mi je jasno sta si hteo da kazes
da smo registrovani svuda gde promolimo nos.....
ali ipak ovo je 21. vek i treba da je tako
 
Donce , lepo rece jedan mali plavi da nemas pojma :) sad ce Lija da te nauci :)
Slusaj vamo :lol: .....Svaka persona koja se konektuje na bilo koji sajt na internetu je preko svog IP BROJA zabelezena kao posetilac nekog sajta.E sad preko IP BROJA ...skoro da moze sve , pocev od toga da te adminstratori lociraju po mestu stanovanja kod tvog provajdera , ili da te neko ko te bas ne voli preko tog istog IP broja nadje i napravi igranku bez prestanka na tvom racunaru.To je malo teze za obicne smrtnike , ali postoje razradjeni sistemi za tako nesto.Zato pamet u glavu i *dupence uza zid , nikad se nezna ko stoji iza tebe dok pokusavas da namagracis nekog iako kazes *bas me briga* :)[/quote]


AS be Lisac,pa ja sam i reko da mi glava nista ne razume oko pc-ijava.Samo znam da ga upalim,i tolko.E sad,znam i ove "neke" moje mahine,povezane sa kompishkom,al to vec druga prica.Tu se snalazim.
A ovo..MA DAL JE MOGUCE :shock: :shock: :shock:

Moze Administrator da mi upadne u kucu i da gleda :? :shock: :? :shock: :shock: :shock:


Auuuuuuuuuuu...ne konektujem se ja vise na Krstarici,ne znam ja kakav je Bozo,moz ima zicku perverzije,ne bih voleo da me gleda u krevetu :lol: :D :P :P :P

Al nece,Bozo je moj drug,ne bi on to...
A za dupe sam vec reko,to bre CELICNI oklopo oko njega ko rezervoar na tvom HARLIJU.Nista plastika,CELIK.More,Titanijum ima ugradim :lol: :lol: :lol:
 
DON:
Donce , lepo rece jedan mali plavi da nemas pojma :) sad ce Lija da te nauci :)
Slusaj vamo :lol: .....Svaka persona koja se konektuje na bilo koji sajt na internetu je preko svog IP BROJA zabelezena kao posetilac nekog sajta.E sad preko IP BROJA ...skoro da moze sve , pocev od toga da te adminstratori lociraju po mestu stanovanja kod tvog provajdera , ili da te neko ko te bas ne voli preko tog istog IP broja nadje i napravi igranku bez prestanka na tvom racunaru.To je malo teze za obicne smrtnike , ali postoje razradjeni sistemi za tako nesto.Zato pamet u glavu i *dupence uza zid , nikad se nezna ko stoji iza tebe dok pokusavas da namagracis nekog iako kazes *bas me briga* :)


AS be Lisac,pa ja sam i reko da mi glava nista ne razume oko pc-ijava.Samo znam da ga upalim,i tolko.E sad,znam i ove "neke" moje mahine,povezane sa kompishkom,al to vec druga prica.Tu se snalazim.
A ovo..MA DAL JE MOGUCE :shock: :shock: :shock:

Moze Administrator da mi upadne u kucu i da gleda :? :shock: :? :shock: :shock: :shock:


Auuuuuuuuuuu...ne konektujem se ja vise na Krstarici,ne znam ja kakav je Bozo,moz ima zicku perverzije,ne bih voleo da me gleda u krevetu :lol: :D :P :P :P

Al nece,Bozo je moj drug,ne bi on to...
A za dupe sam vec reko,to bre CELICNI oklopo oko njega ko rezervoar na tvom HARLIJU.Nista plastika,CELIK.More,Titanijum ima ugradim
__________________________________________________________________________________________________________


Da ti Lija kaze ,
Boza ce upadne samo onim losim , znaci ako budes dobar nece ti upadne nista .Eh , tako je i u zivotu , dobrima manje upada nego losima .Pa sad , sta je onda bolje biti ?

:wink: :lol:
 
Na priloženi tekst nemam komentara jer je očigledno da autor ima više mentalnih problema od svih nas gostiju zajedno.A što se tiče ovog drugog,ne znam zašto neki pate od toga da svi budu registrovani :?:
Meni sve to liči na onaj fazon-ako se ne slažeš sa mnom sačekaću te negde i izmlatiti.Zašto vi ljudi hoćete da zabranite gostima da pričaju?I mislite da registracija dokazuje nečije kvalitete?Mislim siguran da sam da i medju vama članovima ima raznih slučajeva pa vas niko ne filtrira.Ako vam se ne svidja neko zaobidjite ga,a postoje i administratori da uklone uvredljive i neprimerene teme....E da ako neko ima želju za mojim meilom,on glasi plavisjaj@hotmail.com a grad je Pančevo.Hoćete li i adresu kojim slučajem?
 
srebro:
Na priloženi tekst nemam komentara jer je očigledno da autor ima više mentalnih problema od svih nas gostiju zajedno.A što se tiče ovog drugog,ne znam zašto neki pate od toga da svi budu registrovani :?:
Meni sve to liči na onaj fazon-ako se ne slažeš sa mnom sačekaću te negde i izmlatiti.Zašto vi ljudi hoćete da zabranite gostima da pričaju?I mislite da registracija dokazuje nečije kvalitete?Mislim siguran da sam da i medju vama članovima ima raznih slučajeva pa vas niko ne filtrira.Ako vam se ne svidja neko zaobidjite ga,a postoje i administratori da uklone uvredljive i neprimerene teme....E da ako neko ima želju za mojim meilom,on glasi plavisjaj@hotmail.com a grad je Pančevo.Hoćete li i adresu kojim slučajem?

Komsija , sustina onoga sto sam ja rekao da treba prismotra da bude nad ljudima , nego osnovna pravila svih ozbiljnijih foruma su da moras da budes member da bi mogao da pises i da postavljas teme.Naravno ima mnogo razlicitih (dobrih-losih) ali je sustina da registracija neznaci apsolutno nista sem dobre volje da se prikljucis drustvu i postanes deo jedne zajednice , na ovaj ili onaj nacin.
Ja sam pricao o pravilima kako funkcionisu svi ozbiljni forumi a ne da treba da se registrujes da bi te ja jurio ako se ne slazem sa tvojim misljenjem. :shock:
To je jasno nadam se. :lol:
 
pa zashto :( kad vech nama gostima zabranjujesh da prichamo mozemo valda malo vama da se nasmejemo "chitajuchi"(samo nemojte da budete "ni dobri ni loshi" da vam ja ne ubacim misha preko kompjutera da vam izgrize pamet) :P
 
Stari Lisac:
Donce , lepo rece jedan mali plavi da nemas pojma :) sad ce Lija da te nauci :)
Slusaj vamo :lol: .....Svaka persona koja se konektuje na bilo koji sajt na internetu je preko svog IP BROJA zabelezena kao posetilac nekog sajta.E sad preko IP BROJA ...skoro da moze sve , pocev od toga da te adminstratori lociraju po mestu stanovanja kod tvog provajdera , ili da te neko ko te bas ne voli preko tog istog IP broja nadje i napravi igranku bez prestanka na tvom racunaru.To je malo teze za obicne smrtnike , ali postoje razradjeni sistemi za tako nesto.Zato pamet u glavu i *dupence uza zid , nikad se nezna ko stoji iza tebe dok pokusavas da namagracis nekog iako kazes *bas me briga* :)

bash si me zamishlio sada... mada zevanje u tudji komp hmm malo mi bezveze mislim sta tu moze da bude interesantno... mada u moj moze da zevate do sutra potpuno je prazan i sluzi mi samo za net ustvari i za to malo redje u poslednje vreme ma skroz mi je beskoristan... ali da se neko bavi time i da juri nekog preko svega toga ... ma malko mi bolesno bre...
da se iscima preko provajdera da dolazi do mesta stanovanja, ma daj .... ako je bash nekom do adrese nek' lepo pita i dobice je ... valjda :D ... :P ... ma bash si me zamislio ovim tvojim tekstom...hmm...
i da se admin sad' bavi takvim stvarima, ma nemoguce mi je... pa nije tolko nenormalan valjda...
huh... ajd' tolko o tome... :roll:
 
slatka kao medic:
Stari Lisac:
Donce , lepo rece jedan mali plavi da nemas pojma :) sad ce Lija da te nauci :)
Slusaj vamo :lol: .....Svaka persona koja se konektuje na bilo koji sajt na internetu je preko svog IP BROJA zabelezena kao posetilac nekog sajta.E sad preko IP BROJA ...skoro da moze sve , pocev od toga da te adminstratori lociraju po mestu stanovanja kod tvog provajdera , ili da te neko ko te bas ne voli preko tog istog IP broja nadje i napravi igranku bez prestanka na tvom racunaru.To je malo teze za obicne smrtnike , ali postoje razradjeni sistemi za tako nesto.Zato pamet u glavu i *dupence uza zid , nikad se nezna ko stoji iza tebe dok pokusavas da namagracis nekog iako kazes *bas me briga* :)

bash si me zamishlio sada... mada zevanje u tudji komp hmm malo mi bezveze mislim sta tu moze da bude interesantno... mada u moj moze da zevate do sutra potpuno je prazan i sluzi mi samo za net ustvari i za to malo redje u poslednje vreme ma skroz mi je beskoristan... ali da se neko bavi time i da juri nekog preko svega toga ... ma malko mi bolesno bre...
da se iscima preko provajdera da dolazi do mesta stanovanja, ma daj .... ako je bash nekom do adrese nek' lepo pita i dobice je ... valjda :D ... :P ... ma bash si me zamislio ovim tvojim tekstom...hmm...
i da se admin sad' bavi takvim stvarima, ma nemoguce mi je... pa nije tolko nenormalan valjda...
huh... ajd' tolko o tome... :roll:

Hmm , nismo se izgleda dobro razumeli .Pojasnicu.
Dakle , ja nisam rekao da administrator moze da udje u vas komp(naravno ukoliko nemate trojanca i sl.) nego sam rekao da je svaka poseta na bilo kom sajtu zabelezena u obliku vaseg personalnog IP broja .U prevodu znaci : ukoliko se ponasate korektno kako dolikuje svakom normalnom korisniku , ne postoje nikakvi problemi a narocite ne mogucnosti da neko moze da zaviri na vas harddisk.U suprotnom postoji mogucnost da budete banovani i da nemozete vise da posecujete doticni sajt.
Nadam se da sam bio jasniji . :lol:
 
Paaaaaaaaaaaaa, banovanje po IP broju je malo nemoguce, posto vecina posetilaca ima obican dial-up (pri svakoj konekciji, korisniku se dodeljuje IP adresa iz opsega provajdera) pa bi stoga bilo moguce jedino banovati ceo opseg provajdera...Indeed, much ado about nothing....Uzivajte, narode.... 8)
 
Lord of Chaos:
Paaaaaaaaaaaaa, banovanje po IP broju je malo nemoguce, posto vecina posetilaca ima obican dial-up (pri svakoj konekciji, korisniku se dodeljuje IP adresa iz opsega provajdera) pa bi stoga bilo moguce jedino banovati ceo opseg provajdera...Indeed, much ado about nothing....Uzivajte, narode.... 8)


He he DIPLOMATIJA je tvoje drugo ime sinko :)
Narode :) Long live rockn' roll :)
 
Lord of Chaos:
Paaaaaaaaaaaaa, banovanje po IP broju je malo nemoguce, posto vecina posetilaca ima obican dial-up (pri svakoj konekciji, korisniku se dodeljuje IP adresa iz opsega provajdera) pa bi stoga bilo moguce jedino banovati ceo opseg provajdera...Indeed, much ado about nothing....Uzivajte, narode.... 8)

e bash mi je obichan dial-up :lol: .... ma ishkreno nishta te nisham razumela nego nebitno... :lol:
 
Stari Lisac:
Krajnje je vreme zabraniti neregistrovanim clanovima da pisu i odgovaraju na postove .
Muka mi je od nepotpisanih frustriranih i napacenih likova koji nemaju hrabrosti da potpisu svoje ime spod onoga sto kazu.Pozdrav

pa to je prednost foruma zar ne, gde bismo inache dosli do izrazaja!! :) ali 'to' mogu da rade i clanovi uostalom shta se svi pogadjaju oko ovoga to je samo text s interneta!! uzivo su svi u u rukavicama, je l. meni se ovo bash i svidjalo sto je tako slobodno sta ste sad krenuli sa restrikcijama bez veze :(
 

Back
Top