SVET KOJI SE MENJA

  • Začetnik teme Minja((SD
  • Datum pokretanja
M

Minja((SD

Gost
Molim vas, narode, potreban mi je HITNO esej na temu "Svet koji se menja". Da li neko moze da mi pomogne, bar adresa nekog sajta ili slicno....PLZ, ocajna sam, treba mi za ponedeljak
 
Bas ce nekome za Petnicu da treba a da ovako neprecizno napise molbu za pomoc. Ne pise kakva je to tema, da li je iz socioloskog, ekoloskog, knjizevnog, politickog, filozofskog, ili cak mozda teoloskog aspekta.
Vise nego povrsno...

Tuzna je ta tvoja Petnica (mislim na ovoga sto ju je pomenuo).
 
E pa zemljaku, Petnica mi je pala na pamet jer sam bas juce gledala prijavu i traze da se napise sastav na tu temu do utorka. A sto se Petnice tice nisam ja odusevljena njom, pogresno si shvatio. Bila sam prosle godine i ne pada mi na pamet vise da idem.
 
Prijavljujem se za lingvistiku (i biologiju, jer su mi rekli da stavim dve oblasti). Posto ste vi vec bili i stariji ste od mene, imate vise iskustva, napisite mi sve sto moze da mi pomogne, narocito za taj esej koji mi treba za prijavljivanje, PLZ!!! jminjasd@sezampro.yu
 
E a moze i ova tema "Rizici naucnog otkrica". Ja sam mislila da odaberem jedno naucno otkrice, npr:Zavrsavanje mape ljudskog genoma, pa ako imate nesto o tome ili slicno...
 
Ха, тек сам сада ископао ову тему.... Баш ме интересује који је био исход овога (мада јето био пре мноооог времена). Не ногу да верујем да су људи толико очајни па морају да траже да им други пишу есеј. Ја сам сам нажврљао нешто и примљен сам. Важно је бити своја, нису они некаква бирократска институција!!!! (иначе ово сам писао само да још некима ово не би пало на памет)

А да, Nietzsche, немој причати о стварима у које се не разумепш (*, ја одговарам на тему из 2003.!!!)
 

Back
Top