DAN ZENA 8.mart

whitenicky

Buduća legenda
Poruka
39.520
Posto je sutra taj cuveni dan D .... i najverovatnije neke od vas forumasica nece biti ovde sa nama tako da vam ovom prilikom u ime svih forumasa sa krstarice cestitam taj cuveni dan , zao mi je sto ne mozemo da vas izljubimo ,ali poslacu Vam veliki KISS u ime svih nas ....

Da ova tema ne propadne , napisite ovde sta najcesce dobijete od poklona za 8.mart od voljene osobe , sefa , kolega , koleginica , dece ..........
 
Mene obicno svi sem mog oca preskoce sto se tice poklona! Posto mi je ovo prvi 8 .mart u ovoj firmi reci cu vam sutra da li ce se kolege otvoriti za neku sitnicu, ako se sutra u opste i pojave na poslu! :)
 
ko????? ti?????????
ja od mog dragog vec dobila poklon...
posto stalno kasnim na posao...kupio mi prelepi radio-toplomer-budilnik ;-)
a...sutra vodi na rucak....;-)...i bice jos pokloncica....;-)
a u firmi...nikad nista.....ni taj ni bilo koji drugi dan......boli ih.......
 
Jok ja..Ne shvatash poentu...Hvala Bogu pa sam odrastao u normalnom okruzenju!!!Bez marksisticko-feministickih govana...Zivjela globalizacija i novi svjetski poredak..Zivjela Amerika!!! :D :D
 
chika_doktor:
pushi qurac....hvala unaprijed... :D :D :D


aaaaaaaahahahaaaaaaaaaaaaaaa
ja doco tebe sve razumem....treba biti fin uvek..a ne samo taj dan....i treba svaki dan da je i muski i zenski.....ali...ne bunim se.....jer...vi tu paznju malo zaboravite...pa taman da obnovite gradivo.....;-)
 
ma kada ga zaseceri i smucka u limunadu.....ostane samo iscedjena kora.......koju baci u kantu......pa ti gledaj......
ti zavrsis za djubretarima...
a ona sa nekim finim bajom...u kafancetu
haha
 
Glup praznik. Dobiješ poklon, odeš ranije kući, tj. sa firmom na ručak, mi prve odemo kući, a momci ostanu do jiiiihaaa, pa ko od majke odu ženama.Fuj
Ja imam sreće pa me muž izvede na večeru, a deca kod babe, pa kad se vrnemo kući napunimo kadu, pa tako redom,......Ali ne dešava se to samo za 8 već jako često.
Znam neke jadnice koje se na taj dan srede a 364 (365) ostalih dana ko strašila. Užas
ja sam poklone dobila od supruga i brata, a u firmi opet glupi ručak na koji ove god. ne idem a od poklona ništa osim crvenih karanfila koje mrzim
 
Zensko sam, ali ZAISTA taj nazovi praznik mi ne znaci nista u zivotu, nista ne ocekujem ni od koga i drugim recima ebe mi se za taj dan ;) Prosto i kad se desi na poslu da neko cestita osecam se kod nisam u svojoj kozi tog momenta eto koliko me taj 8 mart nervira.
 

Back
Top