svaki dan je isti

kakvo je sad ovo pitanje?...dodo bi putovanje u indiju oduzeo bi brigu...mislim ako pitash u fazonu prestao bi da pushim i slichno onda shto to ne bih uradio...opet ako pitash neshto shto je van domashaja shto onda pitash?...a to svaki dan je isti...pa...shta da ti kazhem...znam jedno 5000 ljudi kojima je svaki dan isti...nije razlog za brigu...
 
Hm. Meni ne smeta dnevni ritam. :D
I nije mi uvek isto... imam posao koji omogućava da mi tokom godine bude baš različito po periodima.
A mislim da me u narednih godinu - dve dana čekaju baš krupne promene u životu, tako da kuliram i spremam se za to. :D
 
dodala bih 3-4 h na postojećih 24, tako bih možda i stigla da uradim sve što isplaniram...

oduzela pranje sudova, brisanje prašine, usisavanje, znači tu bih opet morala da dodam kućnu pomoćnicu, što opet povlači sa sobom dodavanje para : )

ah da.... dodala bih još jedno 30 dana na postojećih 365, neradnih naravno : ) pa bi se sa onim dodatim parama moglo malo više i putovati...

eto, ništa više ne bih menjala : )
 
Mirko BGD:
Polako... ima vremena za decu...
al bas sam nesto poslednjih dana u depresiji, sve me smara... u stvari uvidjam kako je zivot dosadan i pitam se kako da ga uchinim sebi zanimljivijim...

Kazu kad coveka spopadne takvo razmisljanje i ako potraje onda treba nesto radikalno da menja u svom zivotu. Ako nista drugi vidi da se posvetis nekom hobiju...zene recimo prvo menjaju frizure i boju kose...
 
odluci za svaki sledeci vikend sta ces raditi...isplaniras bazen, planinarenje, zurku, da odes u drugi grad....
a tokom nedelje uzmes neki dobar film, uzmes finu knjigu koju citas svaku noc....
organizujes sedeljku jedno vece...drugo kod nekog drugog...
izmeni nesto u izgledu, ponovi se...nemam pojma...
skini neku dobru mjuzu sa neta...upoznas nekog novog slucajno...ili s nameraci na neku devojku pa sa drustvom smisljaj strategiju....cek' cek' to rade devojke.zaboravi.
eto to ti je to. ja to radim
iznenadi neku drugaricu, druga malim znakom paznje, onako iz cista mira...bice super
2.gif
 
Mirko BGD:
Polako... ima vremena za decu...
al bas sam nesto poslednjih dana u depresiji, sve me smara... u stvari uvidjam kako je zivot dosadan i pitam se kako da ga uchinim sebi zanimljivijim...
Ovako.Obrati paznju na par nekih lepih nogica i ono cime se one zavrsavaju kad gledas odozdo na gore i zaljubi se momentalno!
 
Mirko BGD:
Svaki dan klasika, skola/fax/posao, kucja, TV, komp, krevet i tako svaki boziji dan isto...
to SMARA
kako biste promenili svoj zivot? sta biste dodali, sta oduzeli, sta smanjili...
Decko, ako se ti tako osecas u tim godinama, bojim se da imas ozbiljan problem.
Promene moras i da smislis i da doneses sam, a moj savet bi bio jako jednostavan: ne obracaj paznju na ono sto "treba" ili drugima prija - radi, ponasaj se, organizuj svoje vreme onako kako tebi prija.
 
Mirko BGD:
Svaki dan klasika, skola/fax/posao, kucja, TV, komp, krevet i tako svaki boziji dan isto...
to SMARA
kako biste promenili svoj zivot? sta biste dodali, sta oduzeli, sta smanjili...


Oženi se!
:lol:
Ako ti prodje dan da ništa nisi pametno uradio smatraj da ti je dan propao.
Iluzorno je očekvati od Sveta da ti pomogne.
Ako baš nemaš s kim da pričaš otidi do nekog savetovališta...
 

Back
Top