Urednost

ej nevezano ali mislim da je urednost malo i stvar temperamenta

:I
npr meni je cesto haos po sobi i kad ga sredim opet se nekako napravi.... nekako mi je teshko da sve bude pod konac mada sam se popravila jer mi se cini da bar znam gde mi je shta u zbrci..kao aha u ovoj gomili je to, u onoj je ono.
videcemo to se menja inace vise volim brisani prostor al uvek se nagomila. mada se kupam

a ima izhena da legnu sa shminkom i da jedu u krevetu a inache su skroz ovako vesele omiljene ebote... opushtene cak sam se i ja s njima sporazumela kao gotiva su. jedu u pola noci i tako. nisu za sve ljudi krivi samo jer su mushkarci. mozda bih i ja legala sa shminkom da to radim stalno a sad se nekim cudom kontrolisem
 
deco mir

pa nemam gresaka mnogo tog tipa valjda je problem u necem drugom

vi ste svi ovde uredni takvi ste a, picajzle brishu prashinu sa natkasne i nervira ih kad neko stavi sholju od kafe zbog fleke
e bila sam na putu i bilo mi je bolje ali i drugacije. sad opet ovde u nishta
i ja sam malo picajzla ili postajem ali mozhad sam vishe posesivna ne volim kad mi diraju nestho ne znam ni ja neshto sto ne volim kod drugih
 
ma bila sam na putu bre 3 dana medju ljudima stalno !! cak sam se i druzila prvih dana :) : ) : )

a sta je novo :) ocemo se sad vencati
 
ja znam za izraz "smrdi kao puma",ali nisam znala za jetija.
uredno ide sa urednim.valjda.ko jos voli neuredne ljude?to je stvar karaktera sto rece znakica temperamenta.higijena u glavi podrazumeva i higijenu tela i okruzenja.najvise volimo da spavamo kao kasike.
 
Struja:
ja znam za izraz "smrdi kao puma",ali nisam znala za jetija.
uredno ide sa urednim.valjda.ko jos voli neuredne ljude?to je stvar karaktera sto rece znakica temperamenta.higijena u glavi podrazumeva i higijenu tela i okruzenja.najvise volimo da spavamo kao kasike.

Puma ne smrdi. Smrdi hijena :)
 
ma u zooloskom vrtu.govore i smrdi kao lav. ja sam ovim sasvim zaboravila na prirodno okruzenje sirotih zivotinja. e sta ti je urbanizam doneo strujo :lol:
 

Back
Top