hotmail

DJ_Nikola

Obećava
Poruka
67
Dobio sam jednu poruku (e-mail) sa hotmail adrese ali nisam siguran da je to bash ta osoba. To sam zakljucio po tome shto je poruka napisana na loshem engleskom a jako mi je bitno da budem siguran da je to ta osoba kao shto pishe na adresi. upitanju su pare pa mi je vazhno da znam dali je bash ta osoba kao shto pishe (pishe ime i prezime). meni treba neki program, skripta ili bilo shta drugo sa chime mogu da proverim makar koja je ip adresa od toga ko je registrovao tu adresu.
 
nenudi on meni pare, nego je fazon u tome sto postoje ljudi iz Srbije koji registruju adresu i samo kvare posao.
nemogu ti objasniti ali meni je bitno ako neko zna neki nachin da se vidi ip adresa od tog chija je adresa
 
a kod mene ne moze da se proverava posta na njemu sa IncrediMailom,moram da idem na sajt.kao mora da se doplati za tu uslugu.ionako mi sluzi za registracije na nekim sajtovima koje retko posecujem ili su sumnjivi.
 
Da, mogu da se slozim, IncrediMail je odlican za sarene slike, kad hoces da nekoga impresioniras. Moj iskustva sa njim su da se vremenom zagusi, pa moras da izbrises stare poruke... Elem, uzmi neki normalan program, ( The Bat mi se ne svidja), na primer Thunderbird za svakodnevnu upotrebu, a Incredi povremeno...
 
Ja koristim POPPeeper i odlican je .Sa njime mogu da proveravam postu na hotmailu,yahoo i ostale.Sto recimo sa drugima nemozes da skidas postu narocito sa yahoo.Probajte odlican besplatan program veoma prost za koriscenje a podrzava i outlok expres.
 
sch:
Elem, uzmi neki normalan program, ( The Bat mi se ne svidja), na primer Thunderbird za svakodnevnu upotrebu, a Incredi povremeno...

Аха, Thunderbird ми је одличан! FireFox ми се не свиђа (користим Operu), али ми је Thunderbird генијалан!!! И да, за разлику од InceridMail-a он је скроз бесплатан, а не као овај што добијеш осиромашену верзију!
 
Чупи НС:
Аха, Thunderbird ми је одличан! FireFox ми се не свиђа (користим Operu), али ми је Thunderbird генијалан!!! И да, за разлику од InceridMail-a он је скроз бесплатан, а не као овај што добијеш осиромашену верзију!


Ovo samo potpisujem...
Thunderbird je prva liga i to savezna...

Poz.
 

Back
Top