SMS

uf... imala sam ja jedan ocigledan primerak pored sebe do nedavno...
i imao je veoma "ubedljivo" objasnjenje zasto ne voli SMS poruke, a to objasnjenje je ukratko zvucalo ovako:" Nije isto kad ti nekome napises 'mars u p.m' i kad mu to kazes face 2 face..."
 
ja qcam na fonu ko hobotnica...misim da sam brzhi na fonu neg na tastaturi...ok mozhda i nisam al malo mi fali...koja sam ja boles uzhas
 
superw:
Zasto (i da li, pre svega) muskarci ne vole da pisu SMSove? :)

zasto pricas kao da je to nesto lose? taj heroinin lepo rece: nije isto kad napises i kad kazes..... zar nije bolje kad cujes? naravno, u sredu u 4 am mi je mnogo draze da dobijem sms, nego da me neko zove "da bi mi rekao"..... about.......
 
Ne znam za druge, ali moj muz nije ni tri SMS u svom zivotu otkucao. Ako mu posaljem neki SMS, on mi samo lupi automatski odgovor, da ili ne, i toliko od njega. :roll:
 
Znaju da budu i nadahnuti:

SUNCE SIJA KO TEPSIJA MENE PICI DEPRESIJA
U MOM SRCU OPSESIJA
SALJEM TI OVAJ BUKET RUZA STO TI MOJE SRCE PRUZA
**** MATER AKO TE NE VOLIM
 
Pazi ovo, jedna forumashica mi registrovala nalog za 10 besplatnih poruka, a jedna mi dala broj mobilnog i ja josh uvek nisam posla nijedan sms pa ti zakljuci koliko mrzim taj sms :lol:
 
superw:
Zasto (i da li, pre svega) muskarci ne vole da pisu SMSove? :)
ma kako vreme ide i mene sve vise mrzi...prvo je to bilo interesantno a sad dok ja to kuckam bolje da obrnem broj i kazem sta imam...smejem se pre neki dan kako kaze moj drugar svojoj dragoj koja mu kad ga dugo nema celu noc pise ispituje ga i grdi...kaze citam ja to draga citam, krstim se sta mi ti tu sve napisa pa sam lepo sinoc u arhivu ubacio poruku mars bre u PM...i kad bude stvarno dogorelo do nokata ima samo da je izbacim iz arhive pa ce ti to biti odgovor za sve...taj sms je izgleda najpopularniji jer posle njega nema komentara...
 

Back
Top