knjiga: "Sta zene zele da muskarci znaju" - Barbara De Andjelis

nevin24:
Da se naj pre zahvalim za dosadasnju pomoc na forumu. Pojedinci su mi preporucili pojedine knjige koje sam nabavio.

A usput sam primetio i knjig ciji sam naslov naveo u naslovu teme. Pa me zanima ako je neko citao tu knjigu, koliko ona moze da mi pomogne u resavanju problema.
Izvrsno stivo! Knjiga na duhovit nacin opisuje mukotrpan zivot ove neverovatne zene i daje savete spoznate kroz njeno bogato iskustvo u zensko-muskim odnosima. Siroj publici je malo poznato, da je Barbara de Andjelis zena koja je od obicne konobarice, hraneci dvoje maloletne dece, uspela da se isskoluje i postane jedan od vodecih psihologa u USA. To dodaje posebnu dimenziju njenom delu, jer pored naucne, poseduje i tezinu zivotne istine. Ova knjiga bi trebalo da postane obavezna literatura svima onima, koji tek uplovljavaju u vode seksualnih i ljubavnih kontakata. Moja topla preporuka.
 
Petar_Pan:
Procitaj "Strategije i taktike uspesnih ljudi" zaboravio sam ko je autor... a i knjigu sam na poslu ostavio pa ne mogu sad da vidim...
Sad sam poceo da je citam i super je... kombinacija saveta za uspeh u ophodjenju sa ljudima... primenjivo i na muvanje i na posao.... Mislim da za razliku od gomile bulshit knjiga i jos bulshitijih autora... ova stvarno dobra...
A ima i posebno poglavlje o ZABORAVNOSTI !!! :lol:
 

Back
Top