knjiga: "Sta zene zele da muskarci znaju" - Barbara De Andjelis
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: knjiga: "Sta zene zele da muskarci znaju" - Barbara De Andjelis

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2006.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano knjiga: "Sta zene zele da muskarci znaju" - Barbara De Andjelis

Da se naj pre zahvalim za dosadasnju pomoc na forumu. Pojedinci su mi preporucili pojedine knjige koje sam nabavio.

A usput sam primetio i knjig ciji sam naslov naveo u naslovu teme. Pa me zanima ako je neko citao tu knjigu, koliko ona moze da mi pomogne u resavanju problema.

Aktivan član
    Učlanjen
    29.01.2006.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: knjiga: "Sta zene zele da muskarci znaju" - Barbara De Andjelis

ma ima i boljih knjiga-verovatno.....nego bi trebalo da kazes koji problem uopste imas...da bi ti bilo ko i bilo gde pomogao....a ne samo manifestaciju...

Poznat
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1936

Podrazumevano Re: knjiga: "Sta zene zele da muskarci znaju" - Barbara De Andjelis

Citat Original postavio nevin24
    Da se naj pre zahvalim za dosadasnju pomoc na forumu. Pojedinci su mi preporucili pojedine knjige koje sam nabavio.

A usput sam primetio i knjig ciji sam naslov naveo u naslovu teme. Pa me zanima ako je neko citao tu knjigu, koliko ona moze da mi pomogne u resavanju problema.
    Izvrsno stivo! Knjiga na duhovit nacin opisuje mukotrpan zivot ove neverovatne zene i daje savete spoznate kroz njeno bogato iskustvo u zensko-muskim odnosima. Siroj publici je malo poznato, da je Barbara de Andjelis zena koja je od obicne konobarice, hraneci dvoje maloletne dece, uspela da se isskoluje i postane jedan od vodecih psihologa u USA. To dodaje posebnu dimenziju njenom delu, jer pored naucne, poseduje i tezinu zivotne istine. Ova knjiga bi trebalo da postane obavezna literatura svima onima, koji tek uplovljavaju u vode seksualnih i ljubavnih kontakata. Moja topla preporuka.

Iskusan Petar_Pan (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Reputaciona moć
    114

Procitaj "Strategije i taktike uspesnih ljudi" zaboravio sam ko je autor... a i knjigu sam na poslu ostavio pa ne mogu sad da vidim...
    Sad sam poceo da je citam i super je... kombinacija saveta za uspeh u ophodjenju sa ljudima... primenjivo i na muvanje i na posao.... Mislim da za razliku od gomile bulshit knjiga i jos bulshitijih autora... ova stvarno dobra...
    Poslednji put ažurirao/la Petar_Pan : 06.03.2006. u 21:29

Zainteresovan član sensual (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    47

Mora biti da je dobra!Procitala sam dve njene knjige i obe su bile jako interesantne i imaju strasno mnogo zanimljivih ideja..
    Mada ponekad pomislim da se kod Barbarice javljaju razne halucinacije,neki bi pomislili da je sektasica,ha,ha

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio Petar_Pan
    Procitaj "Strategije i taktike uspesnih ljudi" zaboravio sam ko je autor... a i knjigu sam na poslu ostavio pa ne mogu sad da vidim...
    Sad sam poceo da je citam i super je... kombinacija saveta za uspeh u ophodjenju sa ljudima... primenjivo i na muvanje i na posao.... Mislim da za razliku od gomile bulshit knjiga i jos bulshitijih autora... ova stvarno dobra...
    A ima i posebno poglavlje o ZABORAVNOSTI !!!
    član javne grupe

Slične teme

1. "Sta zene zele?"
    Autor Truman u forumu Žene
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 11.03.2015., 15:33
  2. Da li muškarci znaju šta žele?
    Autor Lexa u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 04.07.2005., 12:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu