TESKA SITUACIJA!!!!!!!

  • Začetnik teme sta da radim
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

sta da radim

Gost
Imam jedan mali problem, imam 20 god.a takodje i moja devojka,oboje smo nevini i hteli bi da to promenimo. Medjutim problem je sto nju mnogo boli i nikako da uradimo stvar.
Neznam sta da radim,necu da budenm grub prema njoj jer mi je suvise stalo do nje.
Dajte neko resenje.
Hvala unapred
 
Tako je,gledaj sebe i svoj život i batali razne "iskusne" budale.I ja sam skoro 20 a bio sam samo sa jednom i ponosim se time.A moj savet ti je da pokušate prvo sa predigrom...mazite se,istražujte,ljubite dok se dovoljno ne opustite i zagrejete.I još ako ste sigurni u svoju ljubav i želje to će se lako desiti.Pozdrav :wink:
 
ZRENJANINAC:
imas 20 godina i nevin si ????????

e moj sine , gde su tebi prosle godine ?
je*o ne je*o k*rcu vreme prolazi .....

a tvojoj glavi i pameti je vreme ocito nepovratno proslo, pa ti ocito ostao samo ku*ac kad dajes tako "pametne" komentare .....

a odgovor, sta da radi "sta da radim" ..... ?
ehm ...... ako ste oboje nemocni, zasto ne bi doktor mogao pomoci ??? .....

samo bez panike ... :wink:
 
sta da radim:
Imam jedan mali problem, imam 20 god.a takodje i moja devojka,oboje smo nevini i hteli bi da to promenimo. Medjutim problem je sto nju mnogo boli i nikako da uradimo stvar.
Neznam sta da radim,necu da budenm grub prema njoj jer mi je suvise stalo do nje.
Dajte neko resenje.
Hvala unapred


Cao,
nemoj da se brines,i ja sam imao isti problem,probaj da vam predigra traje duze da bi se ona opustila,ako ni to ne pomogne,nek ode kod ginekologa jer mozda ima zadebljanje ili suvise sratao hi-men.
Sve u svemu polako.
Pozdrav
 
sta da radim:
Imam jedan mali problem, imam 20 god.a takodje i moja devojka,oboje smo nevini i hteli bi da to promenimo. Medjutim problem je sto nju mnogo boli i nikako da uradimo stvar.
Neznam sta da radim,necu da budenm grub prema njoj jer mi je suvise stalo do nje.
Dajte neko resenje.
Hvala unapred

па немој да наваљујеш ко сивоња, пево девојку мало опусти предигром (ко све ово неће да понови), па после долази оно главно...
па не своди се све само на "држ` да ти га стрпам"! треба унети мало и роматике, пар пољубаца... :D
 
фигхтер:
sta da radim:
Imam jedan mali problem, imam 20 god.a takodje i moja devojka,oboje smo nevini i hteli bi da to promenimo. Medjutim problem je sto nju mnogo boli i nikako da uradimo stvar.
Neznam sta da radim,necu da budenm grub prema njoj jer mi je suvise stalo do nje.
Dajte neko resenje.
Hvala unapred

па немој да наваљујеш ко сивоња, пево девојку мало опусти предигром (ко све ово неће да понови), па после долази оно главно...
па не своди се све само на "држ` да ти га стрпам"! треба унети мало и роматике, пар пољубаца... :D

hvala svima na savetima,ja sam sve to radio,mislim duza predigra i ostalo ali ponovo je prisutan taj bol.
 
Slusaj, u takvim sitacijama nema pravila. Sve zavisi od slucaja do slucaja.
Ali ako te zanima savjet stecen iz mog licnog iskustva, on bi glasio:
Bjezi od nje! - bar sto se sexa tice.


To se zna otegnuti kao gladna godina...
 
Gugleta:
Slusaj, u takvim sitacijama nema pravila. Sve zavisi od slucaja do slucaja.
Ali ako te zanima savjet stecen iz mog licnog iskustva, on bi glasio:
Bjezi od nje! - bar sto se sexa tice.


To se zna otegnuti kao gladna godina...

uvati je kad je nespremna i kad ne razmislja o sexu inace verovatno vam ence bash ni uspeti
 
EVO JEDNOG ZENSKOG PREDLOGA... KRENI SA PREDIGROM PAR MINUTA I ONDA SE LEPO SPUSTI DOLE I KRENI ORALNI SEX... VERUJ MI OPUSTICE SE DOK SI REK'O "SEX"... BITNO JE DA OVLAZI, JER AKO JE SUVA NJU CE BOLETI. A OVLAZI CE SAMO AKO JOJ LIZES MALO DUZE... GOOD LUCK!
 
Anonymous:
EVO JEDNOG ZENSKOG PREDLOGA... KRENI SA PREDIGROM PAR MINUTA I ONDA SE LEPO SPUSTI DOLE I KRENI ORALNI SEX... VERUJ MI OPUSTICE SE DOK SI REK'O "SEX"... BITNO JE DA OVLAZI, JER AKO JE SUVA NJU CE BOLETI. A OVLAZI CE SAMO AKO JOJ LIZES MALO DUZE... GOOD LUCK!

ccc
shta sve choek-zzena mozze da pomisli!!!
 
Anonymous:
EVO JEDNOG ZENSKOG PREDLOGA... KRENI SA PREDIGROM PAR MINUTA I ONDA SE LEPO SPUSTI DOLE I KRENI ORALNI SEX... VERUJ MI OPUSTICE SE DOK SI REK'O "SEX"... BITNO JE DA OVLAZI, JER AKO JE SUVA NJU CE BOLETI. A OVLAZI CE SAMO AKO JOJ LIZES MALO DUZE... GOOD LUCK!

jes...... ako je ne bude bolelo kad je pipnes..
napi je malo ;) nemoj da se trudish i da razmisljas o tome
 
sta da radim:
Imam jedan mali problem, imam 20 god.a takodje i moja devojka,oboje smo nevini i hteli bi da to promenimo. Medjutim problem je sto nju mnogo boli i nikako da uradimo stvar.
Neznam sta da radim,necu da budenm grub prema njoj jer mi je suvise stalo do nje.
Dajte neko resenje.
Hvala unapred

pa i tebi je do seksa a i njoj ali mozda vam bas ne bi islo zajedno. pusti je i nemoj da kreces u akciju ti nego ona. mozda ste u stvari vise drugari nego par. malo izlazite u drustvu sa ostalima
 
Ja bih ti mali predlozio da izaberes neko tvrdo mesto za obavljanje tog "prvog cina". Veoma je bitno. Svakoj zeni to boli po prvi put ali nakon jedne duge predigre, i dobrog zagrevanja ide to malo lakse. Neko egzoticna masnoce bi bila vise nego dobro dosla...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top