dvd sprzhilica oce-nece

deejayo

Obećava
Poruka
77
naime....imam PLEXTOR PX708a oko godinu dana....i dosta me je puta izdaooo...mnogo medije narezhe al na playerima raznim nece da chita...nekad ocesh...kako mu se di**** :)... i ako ima neko ljubazan da mi preporuchi neki program koji proverava dal je sve ok ......jer negde je problem...?! a i zapazio sam kad recimo kad promenim verziju NEROa izbrishem 7 i stavim onu 6.6 opet radi dobro....

misterija...

unapred 'fala
 
deejayo:
naime....imam PLEXTOR PX708a oko godinu dana....i dosta me je puta izdaooo...mnogo medije narezhe al na playerima raznim nece da chita...nekad ocesh...kako mu se di**** :)... i ako ima neko ljubazan da mi preporuchi neki program koji proverava dal je sve ok ......jer negde je problem...?! a i zapazio sam kad recimo kad promenim verziju NEROa izbrishem 7 i stavim onu 6.6 opet radi dobro....

misterija...

unapred 'fala
Ne znam koje si probleme i da li si ih imao pre Nero 7, ali mislim da u tome leži ključ problema. Već si sam sebi odgovorio. Postoji tema o Nero 7 programu. Pogledaj kakvih je sve problema bilo pa uporedi. Mada neki kažu da im Nero 7 radi OK. Ako ti verzija 6.6 radi dobro nemaš razloga da maltretiraš sebe i rezač sa Nero 7. Ništa nije revolucionarno novo u sedmici da bi to radio.
 
Na kojim playerima nece? Kompjuterskim ili onim sto cidaju sve sto ima rupu?
Ako su ovi drugi, i ako si rezao filmove, proveri da nisi mozda zaboravio da obelezis opciju DVD-Video (tj. da si ostavio DVD-ROM ISO).
Onda moze da zavisi i na kojim medijima si rezao, jer nece svaki DVD player da prihvati svaki medij (ovo se moze resiti bitsettings podesavanjima).
A ako si za pomenute playere rezao DivX, onda ne treba nista da te cudi, jer nece oni da citaju bas sve sto ima rupu.

Ukoliko se sve to desava na kompjuterskim uredjajima, onda nesto nije u redu sa tvojim rezacem. Da li on moze da procita sve sto sa njim narezes?
Iako je Plextor, i on moze nekada da zakaze.
 
mislim da nije bio problem u neru...mada ipak sam je ja vratio korak unazad i sad sam na 6.6 i neplaniram da ga diram...ovako nisam rezao filmove vrlo retko chak dvd filmove....nego uglavnom je to bila muzika..e sad...plextor ga narezhe..sam chin przhenja..odradi ..."przhenje uspeshno" na kraju i te fore...ali...ali...kad taj narezani medij ubacim u kompjuterske dvd chitache nekad oce nekad nece...e sad provali sam...da ovaj plextor ima caku da moraju posebni mediji da se koriste da bi chitalo perfektno...shto znachi prino black label nedolazi u obzir si najjeftiniji...pa sam uzeo INTENSO dvd...narezao na najmanjoj brzini...i proverio na 2,3 chitacha kod prijatelja...opet nece...tako da zaista nije mi jasan..mozhda se nakupila prashina na laseru....??
 
Lepo pricam ali niko neslusa nije uvek pametno instalirati najnoviju verziju bio kog programa.
To je situacija na jedno uvo udje informacija a na drugo izadje a nista ne ostane u glavi
Bez starca nema udarca
 
NICS:
Lepo pricam ali niko neslusa nije uvek pametno instalirati najnoviju verziju bio kog programa.
To je situacija na jedno uvo udje informacija a na drugo izadje a nista ne ostane u glavi
Bez starca nema udarca


da care to je resheno ali drugi ozbiljniji problem je u pitanju sa raspalim plextorom a koshtao je 65oo a zaebava od prvog dana...tuga
 

Back
Top