Kad zena oseti da je voljena,postaje surova?!

Gazdarica:
Zavisi od toga da li mi je stalo do njega, ili ne... I ako jeste, koliko...
Pa ako ti nije stalo ostavis ga , zasto bi se "klatila" u nekoj vezi tek tako.ja mislim da nije posteno , uopsteno zene se cudno ponasaju , kada osete da si lud za njima mnogo njih pocinje da se ponasa drugacije ...ja imam resenje , a Desanka Maksimovic je lepo rekla : JRE LJUBAV JE LEPA SAMO DOK OD SEBE NAGOVESTAJ DAJE ..... Zato Muski samo im dajte nagovestaj , a posto su zene po prirodi radoznale , nece moci da odole kada ce to dobiti ljubav , tako da ce biti non stop u iscekivanju , a vi bracu muski koristite priliku.Ako im date srce na dlanu .....odose one sa njim ...
Na zalost ...potrebno je mnogo taktike u musko zenskom odnosu ...meni je zao sto je malo parova koji se mogu pohvaliti apsolutno ravnopravnim odnosom u vezi.NEKO UVEK ISPADNE SONJA MLAKONJA.
 
Pa i ostavim...
Iskustvo, koje sam skupo platila, naucilo me je da ne treba ulaziti u vezu s nekim do koga ti istinski nije stalo...
Tu dolazimo do one izreke, koju si ti vec dva puta napisao na drugim temama...
U njoj je sadrzana, jedna velika istina...
I da, to je razlog sto sam vec duze vrijeme sama, u emotivnom smislu...
 
sasha:
...zanima me shta mislite koliko ima istine u ovome?Odnosi se na to da su devojke totalno ok kad ih osvajash,kad im ugadjash,ali kad osete da ti je stalo do njih,da imaju tvoje srce,onda se okrece druga strana medalje,postaju ono sto niko nikad ne bi pozeleo...think about it...

Ziva istina... na zalost, ovo mi se desavalo vise puta. Valjda je poenta u tome da nam je interesantno ono dok se igramo macke i misa, dok je sve neizvesno, kada se trudimo i zelimo da se predstavimo u najboljem svetlu. Onog trenutka kada osetimo da i bez tog truda nas neko obozava, pocnemo da mu se podsmevamo, ali nije ovo ono zlobno podsmevanje (barem kod mene) jednostavno osecanje nadmoci. Stvarno ne znam da opisem to stanje, Verovatno ta neravnopravnost tera dvoje da se pronadju negde na sredini i to je ono sto odrzava vezu. Deslo mi se isto tako da me decko iskulira onog trenutka kada mu stavim do znaja da mi nesto znaci, i da me je vise voleo dok sam bila kucka!Kada volis onda si slab i ranjiv, a niko ne voli slabice!
Ko ce ga znati, sve je to relativno!
 
To ne vazi samo za djevojke...Muskarci znaju biti mnogo gori po tom pitanju, cast izuzetcima. Ako se djevojka zaljubi i stvarno joj je stalo do nekoga, onda tu nema nikakvih igara, i sve sto ona ocekuje je da joj je uzvracena ljubav. Prije ce se desiti da neko ko je zensko bude surov prema nekome za koga joj se cini da je ne voli. A ako je u pitanju neka zavodnica kojoj je samo avantura u glavi, onda ne ocekujte da je ikad i bila nesto drugo osim surova! Ali opet, od osobe do osobe... :roll:
 
sky-dive:
ma shta da kazhem, ja sam slepac, izgubio sam devojku koja je zasluzhila da joj put posipaju cvetjem...
sad, *ebi ga....
zhivot ide dalje ali, hmmm...
teshko je bez nje...
savet: ne folirajte se, ako vam neko znachi, pokazhite to, mogli bi se pokajati sutra kad izgubite tu osobu... :(


Sa druge strane, ja sam dosta puta izgubio bas zato sto sam pokazao.....No, interesantna stvar je da se ama bas svaka vratila zeleci obnavljanje veze....A vi sad lepo, blago Lordu, pogodite jesam li ili nisam? 8)

Nikada nisam bio niti cu biti za bilo kakvo kalkulisanje u odnosu sa zenama, sto na um to na drum, biti posten i iskren, a ako one to ne znaju da cene, pa to je vec njihov problem.
 
sasha:
...zanima me shta mislite koliko ima istine u ovome?Odnosi se na to da su devojke totalno ok kad ih osvajash,kad im ugadjash,ali kad osete da ti je stalo do njih,da imaju tvoje srce,onda se okrece druga strana medalje,postaju ono sto niko nikad ne bi pozeleo...think about it...

I Lord je imao zanimljivu prvu recenicu na ovu temu. Razmisli koliko vredi veza sa nekim ko digne nos kada zna da je voljen? Neko poznat je izjavio: "Kad znas da si voljen, postajes surov" (tim recima), a ja ne mogu da se setim ko :evil: . Mada nije ni bitno toliko, jer je u pitanju poprilicna glupost. Doduse, to vazi za takve primere koje i ti navodis, medjutim ako ti zaista tesko pada raskid od osobe koja je DOKAZALA da te ne voli (ili da nije vredna tvoje ljubavi). Namerno nisam pricao o devojkama jer se odnosi na oba pola, muskarci umeju jos i gori da budu ponekad :D
 
Nazalost, musko-zenski odnosi se jako cesto mogu svesti na cist pokusaj DRESURE. Ja hocu da menjam tebe, ti hoces da menjas mene i tako u nedogled. Izgleda da je vecina nas zaboravila da je osnova svake veze NE prilagodjavanje, vec RAZUMEVANJE i TOLERANCIJA. Razviti harmonicnu vezu na svim nivoima je jedna velika pobeda, ali se mi izgleda mnogo lakse zadovoljavamo nekim sitnijim pobedama, ako se sitna natezanja i demonstracije sile (ne fizicke) uopste mogu tako nazvati.
 
Zak:
sasha:
...zanima me shta mislite koliko ima istine u ovome?Odnosi se na to da su devojke totalno ok kad ih osvajash,kad im ugadjash,ali kad osete da ti je stalo do njih,da imaju tvoje srce,onda se okrece druga strana medalje,postaju ono sto niko nikad ne bi pozeleo...think about it...
Ne dozvoli i sankcionisi al ne pricaj joj o tome...

Zak, aman choveche, jesi li ti to nama malo... vaskrsao ? Koliko si bio etalon omiljenosti, previshe si sebi odsustva dozvolio. Chisto kolegijalno, no hard fielings... Tvoj kolega ratnik u satiranju Amazonske populacije, sincerely !
 
sasha:
...zanima me shta mislite koliko ima istine u ovome?Odnosi se na to da su devojke totalno ok kad ih osvajash,kad im ugadjash,ali kad osete da ti je stalo do njih,da imaju tvoje srce,onda se okrece druga strana medalje,postaju ono sto niko nikad ne bi pozeleo...think about it...
Ziva istina a jos ako otvoris srce i kazes sta iskreno osecas isto se desava...
 

Back
Top