Volim te al stvarno

volim da volim

Zainteresovan član
Poruka
237
Ja je volim iskreno i to ne krijem pred ljudima - ne glumim cool mačo tipa
Pitanje za savremene muškarce "Ispoljavate li javno svoja osećanja prema voljenoj ili glumite strašnog baju a nežni ste samo kad ste nasamo sa njom"

A savremene bi mogle da ostave komentar šta više vole kod savremenih da su vaki ili onaki
 
spontano... samo spontano - od svega po malo i ništa posebno...
sve u jednom dahu... 368 dana u godini (ona 3 na karte i štihove iz rukava)
Svaki put drugačije - svakog sekunda drugačije
nekad strastveno - nekad nežnije, nekad pisanjem, nekad pričanjem - uglavnom ćutanjem i posmatranjem... i slušanjem i gledanjem u čarobni pasulj, ja ga skuvala juče...
Ko glumi? Šta?
Pa neka ga... neka malo glumi ako mu se glumi... nek se isprsi i trepne nekoliko puta kao da ga ništa ne zanima... Šta mu vredi, znam da mu uhvatim smešak između dva prsta i da mu posolim pamet. Što da se ne igramo... Malo glumimo, malo smo iskreni - zna se kad glumimo, loši smo do yaya... Treba nam još iskustva - jel da D.? :lol:
 
Da li je ovo pitanje u vezi sa zaljubljivanjem , i samim tim i sa temom šta se krije iza prvog sastanka.....

Teško mi je poverovati da će osoba da se ponaša na način suprotan od onog kojim misli da ima najviše šanse da svoj naum sprovede u delo.....

Ovo zvuči makijavelistički , ali nije...
Ako mnogo odstupi od svog spontanog , onda sa njegove strane nastupa problem i nema ništa od te veze i zaljubljivanja, tako da je ovaj makijavelistički pristup ustvari kompromis izmedju onoga što on jeste i onoga što ona očekuje da on jeste (bez obzira da li je to prva varijanta , društvene brzine i kompatibilnosti ili druga imaginaciona i takoreći predrasudama....
 
Svidja mi se kad mi muskarac pokazuje da me voli(kome se ne svidja-laze), mada iskreno, ne volim kad mi pet dana nakon upoznavanja obecava kule i gradove i govori kako me voli bla, bla... Paznja mi ima vecu vrednost kad dodje nakon sto me bolje upozna, ako lako prosipa nezne reci, ja mislim da on to svakoj tako govori... Kad kazem paznja mislim na neku posebnu paznju za mene, kavaljerski odnos cenim uvek:)
 
Ja ne glumim nego sam jednostavno takav da ne volim da pokazujem svoja duboka osecanja u javnosti.Verujem da je to zbog horoskopa.
Dobro hajde na nekom mestu u javnosti ali gde nema ljudi u blizini manjoj od 10 metara i mogu da se opustim, ali kad je neko poed mene nema sanse, jednostavno sam takav i ne zelim da se menjam.Cak i kad bi moja partnerka zelela da razmenjujemo neznosti a u blizini je neka treca osoba sigurno bih je odbio.
 
smem ja nesto da kazem? smem.
mislim da se jaka osecanja, kada postoje, ne mogu tek tako sakriti a i ne vidim u cemu je fora kriti ih, a pogotovo ne vidim u cemu je fora izigravati strasnog baju. meni ta foliranja idu na q.
sa druge strane, mislim da preterano intimiziranje, iskazivanje osecanja i neznosti moze da bude i nekulturno, pogotovo u nekim prilikama.
 
shta kao cmachemo se pred ljudima?...mislim daj ne mrsi...kako ti to lepo napisa...il se folirash il je javno volish...pa mislim totalno mi je gadno kad je neko dvoje u drushtvu i sad tu neshto da se prenemazhu...naravno ne treba da se pljuju...al nezhnosti i tako neke znake ljubavi i pazhnje ne treba ispoljavati u drushtvu...shta kao volimo se i paf jezik u grlo pred ekipom...mislim daj idi opet razmisli pa dodji...
 
Julian_Duranona:
Alal vera, batice. Kad sam ja imao 50 postova, sutirali su me naokolo kao kufer.
A je l' ti zna devojka, da neke sa Foruma znaju to sto sto znaju? Mislim, kako uspevas sve to, kad tako otvoreno i iskreno o tome pricas?

Ja ga 1. pitala.
Neko jednostavno ima to nesto sto forumasice mogu prepoznati i u 50 postova. Forumasi, ucite od njega!
 
Julian_Duranona:
Alal vera, batice. Kad sam ja imao 50 postova, sutirali su me naokolo kao kufer.

haha.gif
 
volim da volim:
Ja je volim iskreno i to ne krijem pred ljudima - ne glumim cool mačo tipa
Pitanje za savremene muškarce "Ispoljavate li javno svoja osećanja prema voljenoj ili glumite strašnog baju a nežni ste samo kad ste nasamo sa njom"

A savremene bi mogle da ostave komentar šta više vole kod savremenih da su vaki ili onaki
ne dopada mi se naslov... deluje mi kao dokazivanje nekome da ga volis...
nestvarno je, koliko te volem... mi zvuci mnogo lepse...
trudim se da budem iskren, i da ne glumim... ali nije mi stalo previse da to pokazujem i dokazujem drugima... mada se to ne moze ni sakriti... isijava i vidljivo je...
ali rvacke zahvate na javnim mestima izbegavam... :P
 
matt757:
znaju one. prepoznace se, jedna je on line.


ko je ko je?...daaaaj nemo da si taki kao zaintrigirash nas pa zapalish...a el to stvarno ti upoznao devojq odavde i vas dvoje se...

jooj...kako je to dobro...daj reci ko je sav gorim od znatizhelje...e a kako ste ono kad kao prvi put se nashli el ti bila frka a?...ima ih vishe od jedne?...wow...

daj neki savet mashino...koga za ciljnu grupu...dal adolescente koji o zhivotu ne znaju...il one u krizi srednjeg doba koji i previshe znaju...daj bre budi malko kolektivan...zashto da ne podelish taj svoj shmek...nije valjda da se plashish?...kao da ti ne otmemo ostatak
 
Tja , možda se nisam najbolje izrazio, ali nisam mislio samo na cmakanje,maženje itd... na javnom mestu, već da kako u njenom prisustvu tako i bez nje u društvu pretežno muškom savim jasno stavite do znanja okruženju da je volite i da je ona za vas sve ....

(naravno izjaviti u adekvatnoj prilici a ne spopadati ljude tipa -znaš ona mi je sve, ja je volim.....
pa voli je ko ti brani, id` u piz.....
 
S_K_V_O:
smem ja nesto da kazem? smem.
mislim da se jaka osecanja, kada postoje, ne mogu tek tako sakriti a i ne vidim u cemu je fora kriti ih, a pogotovo ne vidim u cemu je fora izigravati strasnog baju. meni ta foliranja idu na q.
sa druge strane, mislim da preterano intimiziranje, iskazivanje osecanja i neznosti moze da bude i nekulturno, pogotovo u nekim prilikama.
Apsolutno se slažem sa kolezinicom iznad ...
rotfl-1.gif
 
volim da volim:
Tja , možda se nisam najbolje izrazio, ali nisam mislio samo na cmakanje,maženje itd... na javnom mestu, već da kako u njenom prisustvu tako i bez nje u društvu pretežno muškom savim jasno stavite do znanja okruženju da je volite i da je ona za vas sve ....

(naravno izjaviti u adekvatnoj prilici a ne spopadati ljude tipa -znaš ona mi je sve, ja je volim.....
pa voli je ko ti brani, id` u piz.....

odvratno...

ali me zanima zasto to radis...sto svi muskarci u okolini moraju da znaju da je "ona tebi sve"? jel to neki nacin zapisavanja teritorije? :)
 
Sad bi ja nešto rekao... ali opet će neko da mi kaže da preterujem. Ne verujem da je zapišavanje teritorije. Mislim, zbog čega bi neko muškom društvu pokazivao i dokazivao koliko voli svoju devojku? Vidim jedan razlog...

I postoji možda i još jedan, a taj je da on stvarno voli da voli. A to bi opet značilo da ne voli svoju devojku, nego svoj osećaj. Manje više, svodi se na isto.
 
volim da volim:
Tja , možda se nisam najbolje izrazio, ali nisam mislio samo na cmakanje,maženje itd... na javnom mestu, već da kako u njenom prisustvu tako i bez nje u društvu pretežno muškom savim jasno stavite do znanja okruženju da je volite i da je ona za vas sve ....
(naravno izjaviti u adekvatnoj prilici a ne spopadati ljude tipa -znaš ona mi je sve, ja je volim.....
pa voli je ko ti brani, id` u piz.....

Nije potrebno to raditi. To se primeti i bez posebnog stavljanja do znanja. Meni lično se ne dopadaju ti javni izlivi ljubavi. Nekako mi to uvek izgleda kao neko prenemaganje, a i malo sam sumnjičava u kvalitet veze kad tako prave "predstavu" - zašto bi imali potrebu da drugima dokazuju da su zaljubljeni?

Pretpostavljam da si mislio na to da si emotivan i da te nije sramota da to i pokažeš, i to je u redu, ali dovoljno je da pokažeš njoj.
 

Back
Top