Parfemi za beogradjane

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Oppressor

Obećava
Poruka
85
Originalni parfemi za beogradjane, nemacka firma Royal Parfumes, najjeftiniji u gradu, svi parfemi su uradjeni po originalnoj licenci najvecih modnih kuca, dolazimo na poziv, svi parfemi 100ml, 25 Eura! Telefon: Vladimir 064-129-04-68 i Miroslav 064-242-73-53
 
xpajamacax:
ja znam dve forumašice koje prodaju original parfeme,
za skoro iste pare 100 ml !!!!
a ne te grozne kopije, ma ko to još kupuje:roll:

Khm.... po licenci, to je isto kao i original, a u drugoj bocici.... ako bih se ja pitao, ne bih za bochicu dao ni jedan euro....sta fali ovakvim parfemima, ako su stvarno po licenci?
 
ok. koštaju po 30 ili 50 evra.
i kupuju se u parfimerijama.
u lancima parfimerija.
a nemate pojam kolika je razlika između evropskih parfema i onih kupljenih u francuskoj.
dakle,po licenci su obične smljotine i nemo me gaziš na žulj.
jerbo nemaš pojam koliko sam alegična na te fore: "kao pravi"
i loop ne lupetaj, kakve veze imaju bočice sa tim?
keve ti?
i da nađite mi nekoga da mu uvalim bočice za 20 jevreja,
i nije loš biznis.
samo što ja bacam kada se isprazne, pa moram sada malo da počekam:roll:
e,kako vam može biti sve jedno?
hebote, ne mogu da verujem u kom ste fazonu?
MUŠKARCI ccccccc
 
Ha,ha pajamaco nemas pojma :lol:
Parfeme prodaje njihova bocica i ime i to za 30-50 evra ces naci samo neke starije od 5 god, mladi su od 50-100e a najnoviji preko 100e.
Naravno pravne bocice neces moci da prodas za 20e jer to ti je kao kad kupis kola na primer , platis ih 10.000 ali vec sutradan ona vrede 7.500 , tako ti je i sa bocicama samo sta je razlika drasticno manja, ali ako imas neku bocicu na prodaju, javi mi ja znam ljude koji ih otkupljuju ;)
A to parfemi u francuskoj se razlikuju od evropskih je najveca gloopost koju sam od tebe procitao :o
Evo naprimer parfemi Celin Dion se proizvode samo u fabrici u Poljskoj i nigde vise u celom svetu, a na bocicama pise made in EU, tako da taj parfem u Francuskoj ili Italiji ili Americi ako je original svugde je isti ;)
 
e loop ajde ne loopaj
maca zna sta prica,btw pitaj i mene jer mi se radno mesto zove "specijalista za parfeme"
bocica sama nema nikakvu vrednost,ja testere ovde placam markama po 1 cts,znaci nista,ni transport.
parfemi su original,pravljeni za fr trziste a ti ako ne verujes pomirisi ono za fr i za istocno evropsko trziste,naravno ne bi trebalo tako da bude ali procenat extrata prema alkoholu je mnogo povoljniji za fr parfeme,jbg c'est la vie mon pote
naravno kad pricamo o finalnom proizvodu i onaj karton ima vrednost tj kupac mora sve to da otplati,ali ako se parfemi nabave za dzabe mene nisu kostali ni radnici ni reklama ni prodavacice.a nije u pitanju kradena roba,da ne bude nekih insinuacija:roll:
ces jos malo price o parfemima? :razz:
 
Nema potrebe ja sam moju lekciju dobro naucio ;)
Znam i kako se klasifikuju parfemi i gde se proizvode i po kojoj najjeftinijoj ceni mogu da se kupe.
A znam i sta je dobar kvalitet, dovoljno dobar i za francusko i za bilo koje drugo trziste.
Samo fora je u tome da nije samo da ja to znam nego zahvaljujuci MLM za koji mesec ce i pola Srbije isto to da zna :lol:
A onda prica o francuskim parfemima ce mnogo manje da pije vodu kad ljudi budu znali da isto to mogu da dobiju i po pet puta manjoj ceni samo zato sto je zapakovanu u drugaciju bocicu a kvalitet ostao isti. :D

Evo i tebi cu da ponudim ono sto svima nudim, naruci jedan parfem bilo koji (posto je izbor veci nego u mnogim parfimerijama) i ako ti se ne svidi kvalitet, vrati ga a ja cu ti vratiti pare ;)
Ni mene nista ne kosta ni prodajni prostor, ni radna snaga, ni reklama a dostupan sam 24 casa dnevno :cool:
pozz
 
loope meni nisu potrebni parfemi jer radim u parfimeriji u francuskoj i imam tonu parfema.ali lepo od tebe.
mislim da je to ipak prevara,jer isti parfem a u drugoj bocici,to je nemoguce jer bi se marke odavno pobunile i tuzile taj mlm.
lepo je sto branis svoju firmu,al i ja to isto radim.
i nemam nista protiv da pola srbije bude tvoja klijentela,ona druga polovina ce ostati meni :p:mrgreen:
 
Pa bunile bi se one ali nemaju pravo na to.Sad cu da ti objasnim kako to funkcionise.Modna kuca napise ugovor sa "mojom" fabrikom o pravljenu parfema ( jer ipak nemaju modne kuce i fabrike za parfeme) i onda kad im "moja" fabrika to napravi, ona im napuni u njihove bocice i to im isporuci.
I sad modnoj kuci ostaje pravo na ime, bocicu i pakovanje parfema, tok sama tecnost koju je "moja" fabrika proizvela ostaje u "mom" vlasnistvu.E sad mi napravimo svoje bocice ( za svih 99 parfema su iste sto je velika usteda u ceni) i prodajemo ih pod svojim imenom.
A tecnost unutra je indenticna nema nikakve razlike. I to je potpuno legalno, sve modne kuce to znaju (pocev od Armanija, Diora,Davidoffa, Gucci, Hugo Boss...) ali ne mogu da nas tuze jer nigde njihovo ime ne stoji na parfamu.
A ja da sam na tvom mestu ja bih se zainteresovao da vidim sta to konkurencija nudi.
Nije meni stalo da prodam jedan parfem, ego kad bi videla kvalitet mozda bi se pridruzila :)
pozz
 
aha pa da zaradjujes na mojoj grbaci:lol:
pa zato te i pitam za katalog ili nesto.imas li?hoces moj mail?
prosto mi je to neverovatno jer bi onda i nivea mogla da pravi kreme od la prairie(najskuplje kreme na svetu od 300 do 500 jura) s obzirom na to da obe marke su clanovi grupe bayer ali pod drugim imenom
to je kradja recepta,ne?posto sam na bolovanju pitacu u cetvrtak ili kasnije predstvanika neke marke da li je sve to moguce.tebi to naravno ne smeta jer sve sto radis je legalno? :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top