problemi sa mafiom

purpurna magla

Iskusan
Poruka
5.737
zgrade su u misiji ordinary routine nestale kao delovi nekih mostova.
kada dodjete do meste gde fali deo mosta i prodjete ,pocinjete da padate i vrtite se i oko vas je samo nebo .evo dole i slika pa pogledajte i ako znate kako da resim problem kazite kako.ovo je slika ispred vicencog stepenista i dvorista salieria
pozdrav
 
Then...second thing's second :D
...reinstaliraj drajvere za graficku,probaj prvo sa najnovijima do kojih mozes da dodjes a zatim ako sa njima nema promene,probaj sa nekim starijim.
Meni recimo IGI2 radi samo sa jednom verzijom Catalista.
 
To poprilicno menja stvar...bice da je Miki u pravu...verovatno je do diska.
Probaj da reinstaliras,ovaj put bez patcha...ako opet nece,jedino resenje je da nabavis novu igru...mozda moze i neko odavde da ti posalje...da se srediti nesto...
Ajde uradi to pa javi rezultat.
Nemoj da te mrzi,greota da je ne odigras do kraja.
Poz.
 
Sad igram misiju kada trebam da vratim trkačka kola neoštećena.Da dovezem da se preprave,ok,ali da vratim nazad za 5 minuta,uz to da pazim na policiju i na oštećenja,i na mapu?Teško...Užasno teško...
 
pokusao sam da nadjem igru ,ali nista.
nego palo mi na pamet nesto.
ovaj problem mi se samo javio na jednoj misiji, pa sam mislio ako neko moze da mi posalje snimljenu igru(fajl je oko 140 kb)
dakle snimljen fajl posle misije ordinary routines
da li bi ovako radila ili bi ostalo isto???
 
/I/I@Ī@:
zgrade su u misiji ordinary routine nestale kao delovi nekih mostova.
kada dodjete do meste gde fali deo mosta i prodjete ,pocinjete da padate i vrtite se i oko vas je samo nebo .evo dole i slika pa pogledajte i ako znate kako da resim problem kazite kako.ovo je slika ispred vicencog stepenista i dvorista salieria
pozdrav
Pa mislim da igra ima neku svoju temu i da ne možeš da putuješ po celom svetu - ograničena je. Ako hoćeš da putuješ po celom svetu, preporučio bi ti put oko sveta za 80 dana. ;)
 

Back
Top