Koja skripta za....?

zivke

Zainteresovan član
Poruka
103
Treba mi skripta ili nesto cime mogu da napravim sledece:
Napravio bih na sajtu nesto da mogu posetioci da prijave svoju e-mail adresu. Vec sam napravio mesto gde ce ukucati svoju adresu i dugme na koje ce kliknuti, Ali mi treba komanda i objasnjenje gde meni stizu te adrese i kako da ja vidim ko je sve ostavio adresu? Ako nisma bio jasan, postavite pitanje!
 
Nemam vremena, ali progooglaj, sigurno nec naci nesto oko toga.
Inace u zavisnosti kako zelis da cuvas podatke (dali samo u tekstalnom fajlu ili zelis neku SQL bazu podataa ili nesto trece, treba ti da CGI na strani servera isprogramiras (ili nadjes gotovo)
Ako zelis samo tekstualni fajl, nema mozes direktno iz PHP ili Perl ili ASP na primer.
Ako zelis SQL databazu, server mora imati podignut i tebi dozvoljen SQL sistem (najcesce mySql)
 
loop:
To je newsletter scripta i ja koristim txtlist php scriptu za to , ne koristi bazu nego smesta utxt fajl te email adrese i ima administraticni panel gde mozes da pogledas prijave i da saljes emailove.
ok, probao sam da pokrenem skriptu, ali mi ne ide. Sve sam uradio kao sto pise u uputstvu. Mozes li malo da mi pojasnis kako to ide?
 

Back
Top