Priroda to sve radi sama - blud

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Svi znamo da se broj stanovnika na zemlji drasticno povecava. Planeta postaje prenaseljena i priroda mora sama da smisli neki nacin da do tog prenaseljenja ne dodje.

I tako je priroda smislila blud. Ranije covek nije dolazio toliko u iskusenja kao sto je to danas slucaj. Danas sve ta kolicine ljudskih tela u neposrednoj blizini moraju da prouzrokuju i neke bludne misli o njima, mnogo je veca ponuda - potraznja, prostije za naci i manja steta izgubiti.

Znamo da svako ljudsko telo luci mirise... hormonske mirise koji draze nosne duplje drugih ljudi u blizini i izazivaju bludne misli... Takodje i golisava tela... i savremena odeca, koja neretko otkriva sve obline i ocrtava sve krivine... koje naravno isto pale... A guzva je ko u busu... Ljudi su u vecitom svakodnevnom iskusenju napraviti blud i provokacija je bezbroj...

E sad zakljucili smo da nas priroda nagoni na blud sve vise i vise... I onda kad postanemo bludni, postavlja se pitanje ljubavi, braka i porodice i kao posledica toga ima manje dece...

I eto ga priroda resava problem prenaseljenosti na svoj nacin...
Priroda to radi sama...

Jel to radi blud il sam ja lud? :lol: (svejedno ce se sve svesti na ovo pitanje)
 
Snezna_kraljica:
Pa, sva ta tela gone na sex, a posle sexa mogu nastati deca, zar ne? Cini mi se datvoja teorija ne stoji ;)
(bolje sa jednom osobom roditi 1-2-3 dece, a ne kresnuti njih 50, i sa svakom izroditi po jedno ;) )
Da tvoja teorija je tacna pod pretpostavkom da odrasli svesno ne odredjuju da li ce napraviti dete ili ne...
Ali posto svako samosvesno bice u 99% slucajeva i sa 99% sigurnosti moze da kaze ja u ovom konkretnom sexu necu sada napraviti dete onda ti teorija ne stoji....

A mozda je i sam napredak medicine, zastitinih i kontraceptivnih sredstava jos jedan vid prirode "da to radi sama"....
 
Planeta je prenaseljena zbog Kineza,Albanaca i Arapa....
Planeta na druge nacine "resava"prenaseljenost-vatrom i vodom;velikim katastrofama,ukoliko pre toga sami sebe ne okoncamo u nuklearnom ratu,posle koga ostaju samo mutanti,nekima je buducnost zagarantovana.....
 

Back
Top