DA LI NEKO ZNA...
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: DA LI NEKO ZNA...

Obećava jelaA (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano DA LI NEKO ZNA...

...cime da neutralisem miris (smrad) koji je Micko ostavio dok je obelezavao po kuci?
    Juce smo ribali kucu, ali se i dalje oseca...probala sam i sirce...ima li nesto super efikasno?

Primećen član pudlala (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: DA LI NEKO ZNA...

Uh, taj smrad je izuzetno jak. Raspitaj se u nekom pet-shopu da li imaju raznovrsne sprejeve bas za tu namenu, na Zapadu ih ima... A mozda se javi neko sa narodnim lekom. Mozda onaj Asepsol moze da odradi posao?
    Poodles are popular.Poodles are friendly.Poodles like people.Poodles are big. Poodles are small.Poodles for hunting.Poodles for tea.Poodles are unique.

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Posto znam kako to smrdi,savetujem ti da pronadjes tacno mesto gde se ispiskio i tu da ribas cime god stignes.Ovaj novi cif koji se reklamira ostavlja extra jak miris (samo pazi da se ugusis od njega),ali je najbitnije da nadjes to mesto gde je obelezio. Osim civiluka koji je moj macan obelezio,takodje se popiskio i na moj radni sto (dva puta). I brisala sam bikarbonom sodom (sipas i ostavis) i mislim da bi sirce isto trebalo da pomogne. U svakom slucaju srecno :?

Početnik
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

joooj znam taj smrad... jer do sad sam uvijek imala macka... ali eto sad je mackica... mogu vam reci da nma nikakvih smradova i sl...a kad to mjesto prebrisete dobro, morate izraciti cijelu kucu i tako par dana, poslije bi trebalo biti ok...

Domaćin Sanha (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Znash shta,ja nemam mmacu trenutno,ali zbog Ree nemam tepihe uopshte niti planiram da ih stavljam nekada,a kad se deshavalo dok je bila manja da zezne neku "mekanu" povrshinu ili parket,domestos za ravne povrshine u nenormalnim kolichinama i to svaki dan,a na mekanim stvarimaprashak,vanish,sve pomeshamo shto unishtava bakterije i nishta nam nije unishtilo krevete i fotelje

Probaj sve zivo,....

Slične teme

1. da li neko zna ?
    Autor gost 304860 u forumu Politika
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 29.05.2006., 00:53
  2. El bio neko.....
    Autor d4ch4 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.04.2004., 02:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu