Počasni građani

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Ko su u vašem gradu-opštini počasni gradjani?
Ovde gde ja živim, u Zemunu opštinska radikalska vlast za počasne gradjane proglasila je, izmedju ostalih i sledeće:

Žan – Mari Lepen



Vodja francuskog nacionalnog fronta. Zagovornik šovinističkih ideja zbog kojih je osudjivan u Francuskoj. Zabranjen mu je ulazi u više zemalja Evrope i sveta. Pokazuje netrpeljivost prema svim strancima. Izbačen iz Evropskog parlamenta. Članovi i sledbenici njegove stranke organizovano su upestvovali kao dobrovoljci u hrvatskim jedinicama tokom rata 1991-1995 u Hrvatskoj.



Vladimir Volfovič – Žirinovski



Osnivač i vodja ultranacionalističke Liberalno-demokratske partije. Pred predsedničke izbore u Rusiji(na kojima je kasnije osvojio 2,8%), pre 2000-te godine bio čest gost srpskih vlasti, što je u Rusiji izazivalo nezadovoljstvo. Pretio da će, kad dodje na vlast, Rusija plivati u krvi i da će biti ubijeno 15 miliona ljudi. Veliča Hitlerove nacističke ideje o višoj rasi i antisemitizmu. Obećavao da će njegove trupe osvojiti pola sveta i da će izaći na topla mora, uključujući i našu obalu.



Franc Šenhuber (Franz Schoenhuber)



Kao pripadnik zloglasnih nemačkih fašističkih SS trupa dobio Hitlerov „Gvozdeni krst“ za ratne zasluge. Kao SS oficir bio zarobljen od saveznika, osudjivan. Kasnije obnavlja neonacistički pokret zbog čega biva osudjivan i u Nemačkoj, a njegova Rebulikanska stranka biva zabranjena. U Evropi je na crnoj listi skoro svih zemalja i zabranjen mu je ulaz.

Jedan je od neonacista koji se nalaze u evidenciji Vizentalovog centra zaratne zločince. Na misteriozan način 1999. godine našao se u Beogradu. Nije utvrdjeno kako je dobio vizu i na čiji poziv.
 
Ma neće, oni će da pruže kontra-argumente, a mene baš to zanima:-D
Dakle: kakva je veza izmedju SRS i ovih fašista:shock:
Molim radikalno precizno objašnjenje i zašto su oni počasni gradjani baš Zemuna?8-)
 
Ја знам за Лепена и Жириновског... а овај трећи (?) па то је скандал...и није ми јасно за Жириновског да мислиш да је нациста и антисемита када ја поуздано знам да је он Јеврејин ?
 
eremita:
Ја знам за Лепена и Жириновског... а овај трећи (?) па то је скандал...и није ми јасно за Жириновског да мислиш да је нациста и антисемита када ја поуздано знам да је он Јеврејин ?

Ja znam da je ludak svoje vrste, a nisam iznosio svoj stav u njegovoj biografiji, već prepisao ono što već piše o njemu:wink:
I zašto sad nema radikala da me demantuju, da me šalju u "Lazu", da me uče pameti, i sve ostalo.
Zašto neće da se igraju sa mnom:-( :lol:
 
ma samo radikalskim mozgovima moze da padne napamet prijateljstvo sa takvim freakoima..globalno,to bi nam,ocigledno,pored sadama huseina bili ortaci i na medjunarodnom planu kad bi oni dosli na vlast..tuga:)
 
DellBoy-011:
Ja znam da je ludak svoje vrste, a nisam iznosio svoj stav u njegovoj biografiji, već prepisao ono što već piše o njemu:wink:
I zašto sad nema radikala da me demantuju, da me šalju u "Lazu", da me uče pameti, i sve ostalo.
Zašto neće da se igraju sa mnom:-( :lol:
I ja se cudim, sto nece :roll:
Da (nam) im das po jednu bonu, a :oops:
 
Ja ne znam ko su pocasni gradjani Zemuna, ali znam da u mome gradu jedan "pocasni gradjanin" a nije Radikal, izdejstvovao jednom clanu svoje stranke nekakvu "dozvolu" za otvaranje radio-stanice.
I, covek lepo otvorio, tresti folk, turbofolk, trabunjanjefolk, garafolk, ali ne samo na njegovoj radio stanici, nego i nekoliko okolnih ulica i to preko tv-ekrana!
Zalili se gradjani, pitali, pretili, ali ih vozali i provozali, a nisu dobili nista!
Zapravo, jesu!
PRETNJU, bolje im je da cute. I, sta ima da se gleda na televiziji, je l"?
Eto, nemoj reci da nisam htela da se igram:(
 
DellBoy-011:
Stvarno ne znam, ova u Batajnici je otvorena pre par meseci.
A sigurno Aleksandar Vučić zna za b92, čini mi se da je bio ministar informisanja one godine kad su oteli b92 i nastavili da emituju program8-)
Radikali oteli Beeeee92 i nastvili da emituju program :confused:
Imas li saznanja (vidim da sve znas) kada je Sorosh oteo od Radikala Beee92 8-)
 
Biljo, draga:-D
To je bilo u doba kada su radikali bili u vladi republike srbije, a A. vučić ministar za informisanje u istoj.
Prekinuli su program, najurili sve novinare i nastavili oni da ga uredjuju i emituju.
Kad su već oni emitovali sa te frekvencije, ja onda verujem da je frekvencija legalna.
Ne bi valjda tadašnja Vlada SRS-SPS-JUL radila nešto nelegalno:wink:
 
Gledam danas NTV, Rusku televiziju.
Sve je drzava preuzela, nema ni jedne reci protiv nacije, drzave ili njegove ekselencije predsednika Putina, kako ga nazivaju.

Danas u 9 po Srpskom vremenu, vojna emisija. Naravno, deset puta bolja od nase "Dozvolite", bar imaju vojsku,
a djingl im strava:
Ono gao oblaci se vojnik kao Rambo, noz, pusta, sve, i odjednom iza njega kompjuterski animirana gigantska zvezda petokrata i pojavi se avion Su-33 kako preleti preko ekrana.

naravoucenije. Nemaju slobodne televizije, a nista im ne fali, slobodna nacija i velika sila.
 
DellBoy-011:
Biljo, draga:-D
To je bilo u doba kada su radikali bili u vladi republike srbije, a A. vučić ministar za informisanje u istoj.
Prekinuli su program, najurili sve novinare i nastavili oni da ga uredjuju i emituju.
Kad su već oni emitovali sa te frekvencije, ja onda verujem da je frekvencija legalna.
Ne bi valjda tadašnja Vlada SRS-SPS-JUL radila nešto nelegalno:wink:

dragi moj,
da nisi pomesao Studio B sa Beee-92?

To je bio Studio B, koji je preuzet ali ne od vlade nego sto nisu platili zakup opeme, ferkvenciju i prekrsili su zabranu emitovanja "Glas Amerike".

Zakon je zakon.
 
Alekasandar2:
Gledam danas NTV, Rusku televiziju.
Sve je drzava preuzela, nema ni jedne reci protiv nacije, drzave ili njegove ekselencije predsednika Putina, kako ga nazivaju.

Danas u 9 po Srpskom vremenu, vojna emisija. Naravno, deset puta bolja od nase "Dozvolite", bar imaju vojsku,
a djingl im strava:
Ono gao oblaci se vojnik kao Rambo, noz, pusta, sve, i odjednom iza njega kompjuterski animirana gigantska zvezda petokrata i pojavi se avion Su-33 kako preleti preko ekrana.

naravoucenije. Nemaju slobodne televizije, a nista im ne fali, slobodna nacija i velika sila.

Ma daj...
posle se bune kada kažem da su radikali najveći komunisti...:roll:
 

Back
Top