zene pomozite hitno

G

grejs

Gost
poslednji put sam spavala sa deckom pre oko mesec dana-bez zastite-radila sam test na trudnocu posle mozda oko dve nedelje posle i pokazao mi je da nisam trudna,dobila sam menstruaciju na vrema,ali je bila cudne boje-veoma tamna,posle toga su mi pocele te mucnine koje i sad osecam sve sto stavim usta ukljucujuci i tecnost imam nagon za povracanjem,ali se nikad ne ispovracam,ceste su mi vrtoglavice i nesvestice,imam i blage bolove u stomaku!!!Molim vas ja sam jos maloletne i veoma sam zabrinuta,da li ovo mogu biti simptomi trudnoce ili nesto drugo??!??hvala unapred...
 
појма немам за то, али може један савет?
скокни до лекара и немој да се оптерећујеш шта други говоре и како ти соле памет. :wink:
 
Uradi ponovo test,dve nedelje je mali period da bi se ustanovila trudnoca cak i preko testa.Ako nisi trudna,onda je mozda neka jaka infekcija ili neki,nedaj boze,poremecaj.Koliko dugo imas odnose?
 
Za svaki slucaj opet uradi test,dosta je pouzdan.Moram ti reci da to sto si dobila neznaci da nisi trudna,nezelim da te plasim ali to u danasnje vreme je postalo uobicajeno da zena u prvom mesecu trudnoce ima mecu.Proveri,a onda obavezno kod ginekologa.
 
Sto se testova tice, poprilicno su nesigurni, osim ako bas nemas redovne cikluse. A sto se tice trudnoce vrlo je moguce.

MORAS DA IDES KOD GINEKOLOGA - ako si vec pocela sa sexom vrlo je vazno!!! da krenes i kod ginekologa, ta dva su totalno povezana pojma, apsolutno nista strasno i apsolutno je nenormalno da to i ne uradis. Za pocetak mozes i bez roditelja da ides ali im obavezno reci ukoliko si trudna, pomoci ce ti. To ti je moj savet ...

Srecno ti bilo devojko draga i safety sex ubuduce !!!
 
Jao pa što je neko ne obuči na vreme! :shock: :( Mamu da pitaš a ako ne drugaricu valjda imaš pa za ručicu pravac kod ginekologa!
Dete naše, minimum svakih 3 (tri) meseca na redovnu kontrolu, inače slična pitanja češ nam uskoro ponovo postavljati.
Pozdrav
 
Kod jednog broja zena se javlja situacija da su trudne ali da prva 2 meseca imaju menstruaciju,neke normalnog izgleda a kod nekih se javlja taj opis kao iscedak ispranog mesa.Testovi za trudnocu koji se kupuju u apotekama su vrlo pouzdani ali uvek ostaje mogucnost lazno pozitivnogi lazno negativnog rezultata,zato idi kog ginekologa i ponovi test.Mozda i nisi trudna,mozda si dobila gastritis.Nije svaka mucnina znak trudnoce ali bez obzira na sve ajde lepo kog ginekologa.
 
....a kada dobijes rezultate testa,pamet u glavu,jer prvo sama moras da vodis racuna o sebi i ne mozes ni od koga,pa ni od decka,ma koliko ga volela to da ocekujes.Nije na tabletama za kontracepciju za dzabe crtez zene koja mirno spava...
 

Back
Top