zene pomozite hitno
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: zene pomozite hitno

grejs
    Guest

Podrazumevano zene pomozite hitno

poslednji put sam spavala sa deckom pre oko mesec dana-bez zastite-radila sam test na trudnocu posle mozda oko dve nedelje posle i pokazao mi je da nisam trudna,dobila sam menstruaciju na vrema,ali je bila cudne boje-veoma tamna,posle toga su mi pocele te mucnine koje i sad osecam sve sto stavim usta ukljucujuci i tecnost imam nagon za povracanjem,ali se nikad ne ispovracam,ceste su mi vrtoglavice i nesvestice,imam i blage bolove u stomaku!!!Molim vas ja sam jos maloletne i veoma sam zabrinuta,da li ovo mogu biti simptomi trudnoce ili nesto drugo??!??hvala unapred...

Primećen član фигхтер (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2003.
    тамо где је некад зека пио воду,а сад пију гуске и патке
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

појма немам за то, али може један савет?
    скокни до лекара и немој да се оптерећујеш шта други говоре и како ти соле памет. :wink:

Telefoncica
    Guest

Podrazumevano

Uradi ponovo test,dve nedelje je mali period da bi se ustanovila trudnoca cak i preko testa.Ako nisi trudna,onda je mozda neka jaka infekcija ili neki,nedaj boze,poremecaj.Koliko dugo imas odnose?

grejs
    Guest

Podrazumevano zene pomozite

manje od godinu dana

Telefoncica
    Guest

Podrazumevano

Za svaki slucaj opet uradi test,dosta je pouzdan.Moram ti reci da to sto si dobila neznaci da nisi trudna,nezelim da te plasim ali to u danasnje vreme je postalo uobicajeno da zena u prvom mesecu trudnoce ima mecu.Proveri,a onda obavezno kod ginekologa.

grejs
    Guest

Podrazumevano zene pomozite

hocu,hvala!

Kacuncica
    Guest

Podrazumevano

Sto se testova tice, poprilicno su nesigurni, osim ako bas nemas redovne cikluse. A sto se tice trudnoce vrlo je moguce.

MORAS DA IDES KOD GINEKOLOGA - ako si vec pocela sa sexom vrlo je vazno!!! da krenes i kod ginekologa, ta dva su totalno povezana pojma, apsolutno nista strasno i apsolutno je nenormalno da to i ne uradis. Za pocetak mozes i bez roditelja da ides ali im obavezno reci ukoliko si trudna, pomoci ce ti. To ti je moj savet ...

Srecno ti bilo devojko draga i safety sex ubuduce !!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Jao pa što je neko ne obuči na vreme! :shock: Mamu da pitaš a ako ne drugaricu valjda imaš pa za ručicu pravac kod ginekologa!
    Dete naše, minimum svakih 3 (tri) meseca na redovnu kontrolu, inače slična pitanja češ nam uskoro ponovo postavljati.
    Pozdrav

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Kod jednog broja zena se javlja situacija da su trudne ali da prva 2 meseca imaju menstruaciju,neke normalnog izgleda a kod nekih se javlja taj opis kao iscedak ispranog mesa.Testovi za trudnocu koji se kupuju u apotekama su vrlo pouzdani ali uvek ostaje mogucnost lazno pozitivnogi lazno negativnog rezultata,zato idi kog ginekologa i ponovi test.Mozda i nisi trudna,mozda si dobila gastritis.Nije svaka mucnina znak trudnoce ali bez obzira na sve ajde lepo kog ginekologa.

Zainteresovan član SoBlue (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

....a kada dobijes rezultate testa,pamet u glavu,jer prvo sama moras da vodis racuna o sebi i ne mozes ni od koga,pa ni od decka,ma koliko ga volela to da ocekujes.Nije na tabletama za kontracepciju za dzabe crtez zene koja mirno spava...

Slične teme

1. Zene,pomozite
    Autor frozen1982. u forumu Žene
    Odgovora: 124
    Poslednja poruka: 16.03.2006., 00:04
  2. Hitno, pomozite!
    Autor lidya u forumu Zdravlje
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 17.11.2004., 23:44
  3. DEVOJKE I ZENE POMOZITE,HITNO JE
    Autor BLUE EYES u forumu Žene
    Odgovora: 4