planete na Asc

Cula sam.da asc na marsu pogrubljuje osobe, pa i samo lice i kozu...zanima me koliko u tome ima istine?

mars kod mene nije bash na asc, ali nije mnogo udaljen od istog, neshto jache od 7°... umem da budem veoma gruba, ali se to ne moze reci za moj izgled... koza mi je sasvim ok, a uzevshi u obzir moje godine i to da sam strastveni pushach (vishe od dve pakle dnevno) koza mi je super...:p
 
Dali imas jaku veneru?
Osim toga vidila sam da dosta lijepih ljudi ima ovaj aspekt (Mariah Carey , Brad Pitt, Jane Fonda, Anna Hathaway ,Courney Cardashian, Vanessa Hudgens, Richard Gere, Angelina Jolie, Megan Fox , Johnny Deep, Catherine Zeta Jones , Grace Kelly, Sandra Bullock , Claudia Cardinale, Catherine (duchess de Cambridhe) Gwen Stefani) ...te jos mnogo njih koji nuzno uz mars nemaju naglasenu veneru, a neki imaju ,nisam detaljno gledala za svakog kog sam navela..stoga bi opovrgla tvrdnju koju je jedna osoba na forumu izjavila da; zene sa ovim aspektom uz slabu veneru nisu lijepe...
 
Poslednja izmena:
ma jok, mislim da u mojoj karti nishta nije jako sem mozda saturna, jer jedini on ima dve konjukcije i jedan trigon, sve ostalo je u samim kvadratima i opozicijama, plus mi je venera u raku, tu kod marsa, u 12 kuci...:p

shto se lepote tiche, nikada o sebi nisam imala mishljenje da sam lepa, pa ni u vreme kada sam bila mlada i najbolje izgledala, msm da se za mene pre moze reci da sam zgodna, atraktivna...;)
 

Back
Top